320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dannar kahjuks kustutas oma asjaliku vastuse ära, mis minu küsimuse kenasti lahkas ja paika pani. Minul ei olnud oma küsimusega tahtmist kedagi sildistada; kui "klikimeedia" närvidele käis, siis selle eest vabandused.

    Küll aga... Iirimaa-tüdruk, kes lasteaiakohtade teemal valutas ja millele Dannar viitas. Otsisin selle loo uuesti üles. See lasteaiakohtade temaatika oli üks kahelauseline kild sellest artiklist. Ülejäänud osa loost seisnes selles, et:
    - eestlased on õelad, üksteisenärijad ja kohutavad klienditeenindajad (sildistame ikka!);
    - Eesti palgad on sitad;

    Ehk ei midagi uut.
    Ma olen absull päri sellega, et eranditult kõigil on oma arvamusele õigus, aga konkreetselt jäi mulle selle lahmiva ja ründava stiiliga loo juures suhteliselt arusaamatuks see, et kas neiu läks ära hoopis teistsugusest Eestist kui see, kuhu ta naases? Ja see, et kas neiu eeldas, et kui ta naaseb, on riik vahepeal "korda tehtud" ja mida neiu peale keskhariduse omandamise oma elu edasiviimiseks ka ise ette võttis peale emigreerumise?

    Ühest küljest on sigalihtne öelda, et mingu, kes tahab. Mõni lisab veel lõppu, et "ongi parem, õhku puhtam". Aga iga väljarändajaga jääb tükk elu, poliitikat ja ajalugu, mis eeldatavalt võiks Eestit edasi viia, jälle olemata. Paljude lahkujate puhul on aga emigreerumine ikkagi kergema vastupanu teed minek, seda eriti olukorras, kus paljujutlustatud tööpuudus on liigagi paljudes valdkondades taas tööjõupuudsega asendumas. Aga kergema vastupanu teed minejaid ei ole ka võimalik takistada, nende jaoks ei ole argument see, et nende tulevik on paljuski nende enda teha ja et keegi ei tõsta neile midagi ette. Nad tahavad kohe.

    Riik on süüdi ja valitsus on süüdi, aga parem emigreeruda ja riigi ja valitsuse loomises ise mitte osaleda ning hiljem tagasi tulles imestada, et kuramus, polegi kõike ära tehtud - sellest loogikast on raske aru saada. See ei ole üldistus kõigi lahkujate kohta, aga häirivalt palju sellist suhtumist on. Teisalt ma saan aru, et paljude tööemigrantide jaoks on emigratsioon või pendelränne ainuke viis endale väärikat elustandardit lubada või lausa ellu jääda, nii-et ühe vitsaga kõiki lüüa mõistagi ei saa.

    Külmal talvel püksilaskmise sarnaseid lahendusi pakkuvaid parteisid on meil küll. Ennast persse mänginud oravate asemel nad peatselt ka ilmselgelt võimule saavad, aga ei usu ma eluilmaski, et rahulolematu rahva rahulolematus väiksem saab olema.

    /offtopic. Tõstke full retardi või läbusse kui vaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Ühest küljest on sigalihtne öelda, et mingu, kes tahab. Mõni lisab veel lõppu, et "ongi parem, õhku puhtam". Aga iga väljarändajaga jääb tükk elu, poliitikat ja ajalugu, mis eeldatavalt võiks Eestit edasi viia, jälle olemata. Paljude lahkujate puhul on aga emigreerumine ikkagi kergema vastupanu teed minek, seda eriti olukorras, kus paljujutlustatud tööpuudus on liigagi paljudes valdkondades taas tööjõupuudsega asendumas. Aga kergema vastupanu teed minejaid ei ole ka võimalik takistada, nende jaoks ei ole argument see, et nende tulevik on paljuski nende enda teha ja et keegi ei tõsta neile midagi ette. Nad tahavad kohe.
      Ei jää see elu, poliitika ega ajalugu olemata. Toimub lihtsalt kusagil mujal. Inimese elu on lühikene. Kui on võimalus seda elu väljaspool Eestit kvaliteetsemalt elada, siis miks mitte.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kas Delfi täna Tarva mängu kasahhidega näitab ? Ja kui keegi juhtus eelmist mängu vaatama siis kas pilt jooksis normaalselt ?

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ee... no statistikat saab teha tööluba taodelnute põhjal ? Ei ?

          Et näiteks 500 Austraalia tööluba saanud inimest = 500 välismaale tööle läinud inimest ? Ei ?
          Tööluba? Mina küll mingit tööluba ei taodelnud. Taotlesin 417 viisat, see viisa lubas mul mõningate piirangutega tööd teha.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Toimub lihtsalt kusagil mujal.
            See'p see häda ongi.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kas Delfi täna Tarva mängu kasahhidega näitab ? Ja kui keegi juhtus eelmist mängu vaatama siis kas pilt jooksis normaalselt ?
              Täna ei tehta ülekannet.

              Kommentaar


                Today, 15:10
                Mõnuagent 007
                Bradolf Pitler
                This message has been deleted by Mõnuagent 007.

                undelete või läheb aasta halvima posti kandidaadiks.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  presskohvitass - kus ja mis hinnaga müüakse?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    sikupilli prismas vähemalt nägin müügil ning maksis nii 5-8 euro kanti.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Igas Selveris, Rimis jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        presskohvitass - kus ja mis hinnaga müüakse?
                        Varsti tuleb hakata koostama tabelit "Jasperi kõige rumalamad küsimused".
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kas kohas nimega Arctic Sport Tallinn saab niisama ka ujumas käia. Kodulehel on palju juttu igasugustest treeningutest jms, aga konkreetset vastust oma küsimusele ma ei leidnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Igas Selveris, Rimis jne.
                            tra, ma ei leidnud Järve selkus normaalset. olid ainult overpriced kannud.

                            -e- woohoo, nüüd olid olemas.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Montag Vaata postitust
                              Kas kohas nimega Arctic Sport Tallinn saab niisama ka ujumas käia. Kodulehel on palju juttu igasugustest treeningutest jms, aga konkreetset vastust oma küsimusele ma ei leidnud.
                              Ise küsin, ise vastan - saab küll.

                              Kommentaar


                                Miks pole foorumis enam neid piltide/video täägimis nuppe?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X