320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on täitsa olemas

    Kommentaar


      No ma enda teada pole midagi näppimas käinud seadmetest. Teil näeb samasugune välja kõik?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        hmm proovi teist skini

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          hmm proovi teist skini
          Mul sama skinn ja antud nupud olemas.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            siis proovi teist brauserit

            Kommentaar


              IE, firefoxi ja Chromega proovitud ja kõigis sama pull, nuppe njeetu.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Settings - General settings - Miscellaneous Options - Standard Editor - Extra formatting controls linnuke.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Settings - General settings - Miscellaneous Options - Standard Editor - Extra formatting controls linnuke.
                  Success!!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    kumba v6taksite, ps3 v6i xbox ja miks?

                    Kommentaar


                      oleneb mis mänge mängida tahad. kuna mõlemal konsoolil on hulk nendele eksklusiivseid mänge ala gran turismo ja forza, siis mina lähtuksingi sellest mis rohkem huvi pakub

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        kumba v6taksite, ps3 v6i xbox ja miks?
                        Parandage mind kui eksin, aga kas XBox live ei olnud mitte tasuline, PS3 peal aga saab võrgus madistada tasuta ja nii palju kui süda lustib? Ise oman PS3-e, aga olen kaua ka Xboxi peal mänge mänginud. Xboxi pult on mu meelest käele mugavam, samas kuidas kellelegi ja harjumise asi. Mina langetaks otsuse selle järgi kui paljud sõbrad mis konsooli kasutavad - seltsis segasem.

                        Kommentaar


                          Küsimus selline, et kolmapäeval pean minema sõjaväe arstlikku komisjoni. Olen suutnud aga ära kaotada tähitud kirja, niiet keegi ehk oskab öelda,mis need dokumendid on, mis oleks seal vajalikud ning minu mäletamist mööda oli tähitud kirja hulgas ka mingisugune ankeet, kas ka see tuleb kaasa võtta?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Küsimus selline, et kolmapäeval pean minema sõjaväe arstlikku komisjoni. Olen suutnud aga ära kaotada tähitud kirja, niiet keegi ehk oskab öelda,mis need dokumendid on, mis oleks seal vajalikud ning minu mäletamist mööda oli tähitud kirja hulgas ka mingisugune ankeet, kas ka see tuleb kaasa võtta?
                            ID kaart näppu ning aitab kah.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Küsimus selline, et kolmapäeval pean minema sõjaväe arstlikku komisjoni. Olen suutnud aga ära kaotada tähitud kirja, niiet keegi ehk oskab öelda,mis need dokumendid on, mis oleks seal vajalikud ning minu mäletamist mööda oli tähitud kirja hulgas ka mingisugune ankeet, kas ka see tuleb kaasa võtta?
                              perearsti tõend ka vajalik

                              Kommentaar


                                Kas kellelgi need sopcasti asendama asunud acestreamid ja streamtorrentid reaalselt jooksevad ilusti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X