320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bufferdavad pidevalt. Olen loobunud nendest ja läinud flashi peale üle. Halvem kvaliteet, aga heli paigas ja pilt ei haki. Sopcast on ikka teisest klassist.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Bufferdavad pidevalt. Olen loobunud nendest ja läinud flashi peale üle. Halvem kvaliteet, aga heli paigas ja pilt ei haki. Sopcast on ikka teisest klassist.
      +1

      Enamasti kasutan flashe. Stramtorrentiga pole ühtegi striimi korralikult jooksma saanud. Veetle (mis vahel kadedusttekitavalt head kvaliteeti pakkus) on ka pildist kusagile kadunud. TVU samuti... mingisuguse TvAntsiga sai vaadata hiinakeelseid streame, kui My2p...(misiganes) veel toimis, sellest progrest pole ka enam kasu. Üsna nutuseks kisub.

      Samas, vahest linnas kiire neti manu olles on saanud Sopcastiga mingeid asju veel vaadata (küll mitte selle aastanumbri sees, aga detsembris minu mälu järgi veel küll).

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        kumba v6taksite, ps3 v6i xbox ja miks?
        PS3 eelisteks on bluray ja 3d tugi (kui praegust 3d'd võib üldse 3d'ks nimetada ükskõik mis seadmel/kinos).
        Xboxil on parem pult (enamuste arust) ning kui soovi karelda ka Kinecti võimalus (PS move on totaalne pask).
        Mängud iseenesest on suht samad ja hinnaklass ka ühte auku mu teada. Xboxiga on aga ka see kamm et kuskil 2014 (optimistlikult ka 2013 jõuludeks) oodatakse/loodetakse uut konsooli välja (pidavat killer olema kuid eks ta alguses natukese lonkab nagu ikka uued asjad).

        Endal on Xbox360 koos kinectiga. Korra nädalas ehk jõuan korraks mängida. Netis ei mängi ning modimata konsool siis. Olen hetkel lahendusega rahul (pojaga tore kinect sportsi teha) kuid mingi aeg tahan ka Xbox live ära proovida ning vaadata mis võimalused täpsemalt sellega kaasnevad

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Bufferdavad pidevalt. Olen loobunud nendest ja läinud flashi peale üle. Halvem kvaliteet, aga heli paigas ja pilt ei haki. Sopcast on ikka teisest klassist.
          Ma mõtlesin, et ma olen ainuke kes kuidagimoodi asja korralikult jooksma ei saa. Kokku olen ühe mängu vist pidanud ja saanud vaadata selle "torrent streamiga" nii, et ta iga kuradi väikse aja tagant ei buhverdaks.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            minu kogemus, proovisin sel nädalavahetusel esmakordselt - 2000 kbps striimiga oli lugu lootusetu, viis sekundit mängu buffering buffering kümme sekundit mängu buffering buffering fakoff striim kinni.

            siis võtsin aga 1500 kbps striimi ja näe, jooksis nagu kulda. kas see nüüd oli ühekordne joppamine või mis, ei tea. sopcastile asi muidugi vastu ei saa kuidagi, raisad on kogu selle piraadimängimise ikka suutnud üsna raskeks teha.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              niii, potiknois/turakas üks olukord, mille lahendamisel ma ei suutnud netist leida reegleid. Mängija A tapab ära talle saadetud kaardid ja saab seeläbi kaartidest lahti. Pakis on veel 2 kaarti, kuna aga mängija A tappis, siis võtab ju tema järjekorras teisena kaarte juurde, sest mängija B, kes saatis, peab ju võtma alati esimesena kaarte juurde? Või ei? Seeläbi oli mängija A võit igati seaduslik ja õige.

              Kommentaar


                See kes tappis võtab viimasena ja kui kaarte enam pole siis on ta võitja, ehk siis seaduslik ja õige.

                Kommentaar


                  See TorrentStreami bufferdamine on minumeelest suht viimase aja nähtus. Ligi pool aastat olen kasutanud ja see hakkimine on mingi viimase kuu aja jooksul tekkind. Ka muid probleeme on sellega viimasel ajal. Varem nagu on striim jooksnud ja pilt terav.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    niii, potiknois/turakas üks olukord, mille lahendamisel ma ei suutnud netist leida reegleid. Mängija A tapab ära talle saadetud kaardid ja saab seeläbi kaartidest lahti. Pakis on veel 2 kaarti, kuna aga mängija A tappis, siis võtab ju tema järjekorras teisena kaarte juurde, sest mängija B, kes saatis, peab ju võtma alati esimesena kaarte juurde? Või ei? Seeläbi oli mängija A võit igati seaduslik ja õige.
                    normaalsed mehed saatmistega ei mängi.

                    Kommentaar


                      TorrentStreamiga on see keiss, et osadel ülekandjatel võib küll niisama olla korralik interneti üleslaadimis kiirus ja värki , aga teenusepakkuja piirab torrent tüüpi ühendusi ja ühenduste arvu. Aga eks tuleb asjale aega anda, mida seni vaadanud olen , on olnud päris loterii , teinekord jookseb väga hästi , siis aga jälle hakkab puhverdama ja närv on must. Päris alguses, kui programm välja tuli , õnnestus isegi 15 minutit vaadata 12000kbps striimi. Hetkeseis on selline, et mida rohkem ühendusi seda kehvemini jookseb , kuivõrd enamjaolt ei ole üleslaadimiskiirused ja lubatud ühenduste arv veel sellisele tasemele jõudnud.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        niii, potiknois/turakas üks olukord, mille lahendamisel ma ei suutnud netist leida reegleid. Mängija A tapab ära talle saadetud kaardid ja saab seeläbi kaartidest lahti. Pakis on veel 2 kaarti, kuna aga mängija A tappis, siis võtab ju tema järjekorras teisena kaarte juurde, sest mängija B, kes saatis, peab ju võtma alati esimesena kaarte juurde? Või ei? Seeläbi oli mängija A võit igati seaduslik ja õige.
                        perevednoi
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          TorrentStream
                          veits oti jätkuks seda suurt, et mõned kanalid on 24/7 jooksus. Mingi nimekirja leiab siit.
                          Kahjuks kipuvad mõned kanalid aeg-ajalt maas olema... praegu nende hulgas ka Playboy TV. Kui aga kanal on elus, siis pilt lippab bez problem.

                          e: antud lehel/teemas jagatakse valmis nimekirju (playlist) ka, mis siis sisaldavad igast kanaleid. Üllatuseks avastasin, et näiteks TV1000 Actionil oli audio vaikimisi v russkom jasõke, kuid parem klõps ja audio all oli võimalus inglise keelseks see muuta. Nüüd ma olen õnnelik nagu väike laps... raisk.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kaua orienteeruvalt võtab aega sõjaväe arstlik komisjon?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Võid päeva rahulikult vabaks võtta

                              Kommentaar


                                täiesti oleneb. need, kes esimestk orda käivad, on alguses analüüsidel, pärast mida on paus tunnike või mul oli isegi 2-3, mille ajal sain söömas käia ja pärast seda oli veel paar h veel psühhi, sisearsti ja lõpliku otsusega. kõige kauem kulubki ootamise peale. seega 8.30 algas ja mingi.... äkki umbes 15.00iks olin prii. aga töölt/koolist on sul sellel päeval riiklik vabastus ja sõidu/söögikulusi kompenseeritakse ka 9.60euro ulatuses, mille saavad kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X