320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suur tänu kõikidele sisuka vastukaja eest! Loodan, et sellest on talle ka abi!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      kirjandusteema jätkuks: üldiselt kõik ära öeldud, tuleb ise aktiivne olla ja kirjastusi natuke (viisakalt) tüüdata. aga näiteks värske rõhk on sesmõttes kasulik, et kirjastajale oma materjali saates saab kohe märkida, et kuskil on juba avaldatud - järelikult mingi tase on olemas.

      kui sul kõigepealt niisama vastukaja vaja, siis mine vaata näiteks poogen.ee'sse, riputa paar lugu üles ja mõni võib-olla isegi kommenteerib. alati parem vastukaja kui sõprade patsutused õlale. esimese raamatu puhul saatsin vist küll umbes kümnesse kirjastusse oma käsikirja, lõpuks vedas. ma tegelikult tegin seda ka, et saatsin mõningatele kirjanikele oma kraami ja küsisin, et kas nad oskavad mingit kirjastust soovitada. oskasid, lõpuks selle kaudu saingi. pealegi, mõni tuntud kirjanik mõjub alati hea soovitusena kui kirjastusel vaja kulkast raha küsida. see jälle omaette ooper. ühesõnaga, kui siht silme ees, siis peab veidi pealetükkiv olema ja kõigi võimalike kirjastustega ühendust võtma ning kui materjal heal tasemel, siis kõik võimalik.

      Kommentaar


        Uus arvuti, sai uuesti iTunes tõmmatud, kuid iPod Nanot (3. gen) iTunes enam ei tuvasta, ei tee seda ka Winamp. Laadima küll hakkab, kuid faile ei näe ning muusikat ka lisada ei saa. My Computer kaustas on iPod nähtaval, sellele peale klikkides tuleb aga teade, mis nõuab, et iPodile format tehaks. On kellelgi nõuandeid, mida teha? Sisu väga ära kustutada ei tahaks.

        Kommentaar


          Miks jalgpallis ei tehta rohkem set play free kicke nagu siin barca alguses tegi? Ma rohkem ei olegi vist v2ga n2ind selliseid

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Miks jalgpallis ei tehta rohkem set play free kicke nagu siin barca alguses tegi? Ma rohkem ei olegi vist v2ga n2ind selliseid
            Vaata Fiorentinat ja Cataniat.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kas ma olen ainuke kellel Ghrome ei ava Triobet.ee-d, lööb ainult punase tausta lahti, milles võib probleem olla?

              Kommentaar


                Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                Kas ma olen ainuke kellel Ghrome ei ava Triobet.ee-d, lööb ainult punase tausta lahti, milles võib probleem olla?
                mis loom see ghrome on?

                Kommentaar


                  GOOGLE CHROME, minu viga

                  Kommentaar


                    Ahah. Noh kui ainult punane taust, siis flash komponente ei näita ilmselt. Kas teistel lehtedel flash töötab? Kas teise brauseriga triobeti leht töötab?

                    Kommentaar


                      jep, Exploreriga täitsa avab, muid brausereid ei ole.

                      ei tea milles kala? windows8 startmenüüst valides chrome avab ilusti, aga desktopilt valides mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                        jep, Exploreriga täitsa avab, muid brausereid ei ole.

                        ei tea milles kala? windows8 startmenüüst valides chrome avab ilusti, aga desktopilt valides mitte.
                        Proovi Chrome Addonid maha võtta, äkki aitab.

                        Kommentaar


                          Mis laul käib american reunionis, kui skuutritega vennad oma timmimis kohta jõuavad, olles eelnevalt kõik jim'id ja teised täis pritsind? Filmis algab see koht 27.30, ise otsides ei leidnud...äkki keegi teab.
                          Thnx

                          Kommentaar


                            Pole niivõrd küsimus kuivõrd abipalve... aga panen auhinnaks kaks kannu õlut sellele, kes annab minu meelest hea (teostatava ja originaalse) mõtte, mida kinkida sünnipäevaks 20 aastasele neiule. Kaks varianti, kas umbes 15 eurone asi (kui üksinda) või siis umbes 50 eurone (kamba peale). Tähtajaks on maksimaalselt paar tundi .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Pole niivõrd küsimus kuivõrd abipalve... aga panen auhinnaks kaks kannu õlut sellele, kes annab minu meelest hea (teostatava ja originaalse) mõtte, mida kinkida sünnipäevaks 20 aastasele neiule. Kaks varianti, kas umbes 15 eurone asi (kui üksinda) või siis umbes 50 eurone (kamba peale). Tähtajaks on maksimaalselt paar tundi .
                              Toiduakadeemia koolitus. Ise ei ole käinud, aga sõber käis prutaga Tai köögi koolitusel ja rääkis kogu asjast ülivõrdes. Oli olnud tohutult lõbus ent professionaalne õhkkond ja lisaks õppis igasuguseid eksootilisi roogasid valmistama. Hariv kingitus ei jookse kunagi mööda külgi maha, leian mina.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Toiduakadeemia koolitus. Ise ei ole käinud, aga sõber käis prutaga Tai köögi koolitusel ja rääkis kogu asjast ülivõrdes. Oli olnud tohutult lõbus ent professionaalne õhkkond ja lisaks õppis igasuguseid eksootilisi roogasid valmistama. Hariv kingitus ei jookse kunagi mööda külgi maha, leian mina.
                                Kas midagi sellist tartus ka pakutakse?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X