320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas DHL-i pakid liiguvad ka nädalavahetustel? Millegipärast seiskus laupäeva varahommikul minu paki liikumine.

    /Sat, 02.02.2013 07:44 h
    GATWICK, United Kingdom

    The transport process has been delayed. /

    -e-: parandasin sõnastust.

    Kommentaar


      Ei liigu, kui sa sportsdirecti tellimust mõtled. Lisaks tulevad need läbi Rootsi laevaga. Minul tuli pakk 8 päeva.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Selge, siis ei hakka DHL-ga kontakteeruma ja ootan rahulikult.
        Lisaks ei tohiks ju vahet olla kas tellitud SDirectist, Pro Direct Soccerist või mujalt, DHLi kaubateenus sõltub ikka valitud teenusest, mitte saatjast.

        -e-: Võta nüüd kinni.. Paar tundi tagasi jõudis Brüsselisse. Ju siis ikka liiguvad nädalavahetustel ka.

        Kommentaar


          Jätkan samal teemal. Mis on kõige kiirem aeg, mille jooksul keegi Sportsdirectist asjad kätte saanud on?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Jätkan samal teemal. Mis on kõige kiirem aeg, mille jooksul keegi Sportsdirectist asjad kätte saanud on?
            8-10 päeva vahele kõik tellimused seni jäänud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Minul oli pakiga see jama, et DHLil polnud minu numbrit, sest sportsdirectil oli (on) süsteemis mingi kala. Loodetavasti on nad selle ära lappinud. Küsimusele, et kui ma ise poleks helistanud, kuidas te mu mulle paki oleks kätte toimetanud, jäädi vastus võlgu.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                E-post ja tarneaadress DHLil vast on/oli? Kas nad ei saada siis e-posti peale teadet? Kas nad ei püüa tuua pakki näidatud aadressile ja kui kedagi kohal ei ole, siis jätavad teate "mina olin siin". Ja lõpetuseks, eks nad ela teadmises, et saaja ikka pakki soovib ning võtab ise ühendust. Kas ja kes on sitatähtis, on igaühe enda sisemise maailma eripära.

                e: mul on mõne teise ettevõtte kulleriga olnud nõnda, et raiped ei helista, vaid sõidavad joppamise peale läbi... ning siis teinekord on silt jäetud, et bla-bla, helistasin tuhat korda. Hui bljaad.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  E-post ja tarneaadress DHLil vast on/oli? Kas nad ei saada siis e-posti peale teadet? Kas nad ei püüa tuua pakki näidatud aadressile ja kui kedagi kohal ei ole, siis jätavad teate "mina olin siin". Ja lõpetuseks, eks nad ela teadmises, et saaja ikka pakki soovib ning võtab ise ühendust. Kas ja kes on sitatähtis, on igaühe enda sisemise maailma eripära.
                  Ideaalis võibolla tõesti. Reaalsus on aga midagi muud.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    E-post ja tarneaadress DHLil vast on/oli? Kas nad ei saada siis e-posti peale teadet? Kas nad ei püüa tuua pakki näidatud aadressile ja kui kedagi kohal ei ole, siis jätavad teate "mina olin siin". Ja lõpetuseks, eks nad ela teadmises, et saaja ikka pakki soovib ning võtab ise ühendust. Kas ja kes on sitatähtis, on igaühe enda sisemise maailma eripära.

                    e: mul on mõne teise ettevõtte kulleriga olnud nõnda, et raiped ei helista, vaid sõidavad joppamise peale läbi... ning siis teinekord on silt jäetud, et bla-bla, helistasin tuhat korda. Hui bljaad.
                    DHLi kulleri tellimisel pead sisestama kindla peale adressaadi telefoninumbri. See, kas sa faksi/meili/mingi muu numbri annad, on su enda teha. Ja kui telefoninumber mingi põhjusel kaob, siis jõlguvad nad adressaadi aadressile ikka kohale ja üritavad kuidagi teda kätte saada. Kui ei saa, siis tulevad tuimalt teine päev ka tagasi ja seejärel võtavad juba saatjaga ühendust, et midagi on pekkis

                    Või noh selline on minu praktika nendega viimase nelja aasta jooksul
                    308

                    Kommentaar


                      kas kuskil on võimalik panustada selle peale, et Muhhammad Ali sureb lähipäevil?

                      Kommentaar


                        Kellegil kogemusi Arvutikeskuse ja Delli garantiiga? Kaua või umbes aega minna. Probleemiks kõvaketas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          kas kuskil on võimalik panustada selle peale, et Muhhammad Ali sureb lähipäevil?
                          Ära seda panust küll tee, Ali ei lähe sel aastal kuskile.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Kellegil kogemusi Arvutikeskuse ja Delli garantiiga? Kaua või umbes aega minna. Probleemiks kõvaketas.
                            Mida see "ja" tähendab? Ostsid AK kaudu Delli arvuti? Delli masinate garantiid peaks teostama max123 (max.ee), kui AK kaudu mingi imevahendaja masinat pole ostnud. Vaata masina alt järele Service Tag ja küsi igaks juhuks neilt (hooldus@max.ee) üle.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Jätkan samal teemal. Mis on kõige kiirem aeg, mille jooksul keegi Sportsdirectist asjad kätte saanud on?
                              5 päeva, kui nädalavahetus välja arvata. Ehk vist oli nii, et üks laupäev andsin tellimuse sisse ja järgmiseks reedeks jõudis pakk Tartu kohale. Siinjuures peab muidugi märkima, et väiksematesse kohtadesse võib julgelt +1-2 päeva arvestada. Samas üle 7-8 tööpäeva ei ole mul ka vist kunagi aega läinud.

                              Aga selleks, et too reede pakk kätte saada, pidin ka ise netist kulleri numbri leidma (või noh, kell hakkas tööpäeva lõppu tiksuma ja ma ei kannatanud kauem). Vana oli päris üllatunud, et ma olemas olen.

                              Kommentaar


                                mul läks aega siis mingi kaks nädalat vast, aga siis olid ka parajasti jõulud ja kohale tõi selle siis post24 auto, kes sõitis jumala lampi kohale, ennast poldki kodus aga mingi veidra juhuse läbi, viibis vend parajasti keset päeva meil. ei tea, ehk oleks helistatud, kui poleks kedagi old.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X