320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitu foorumlast sellel pildil on?

    Kommentaar


      Parempoolne on ju noor Koit Toome igatahes.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Üks on kindlasti
        AILTON

        Kommentaar


          Nii, lugu selline.

          Mul on ühikatoas olemas selline "vanaaegne" kineskoobiga telekas, valmistatud umbes aastatuhandevahetuse paiku. Tahaksin sellega neid tasuta digikanaleid vaadata. Kuidas see (võimalikult odavalt) võimalik oleks? Olen aru saanud, et mul oleks tarvis digiboksi ja mingisugust võimendusega antenni, on see tõsi?
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Nii, lugu selline.

            Mul on ühikatoas olemas selline "vanaaegne" kineskoobiga telekas, valmistatud umbes aastatuhandevahetuse paiku. Tahaksin sellega neid tasuta digikanaleid vaadata. Kuidas see (võimalikult odavalt) võimalik oleks? Olen aru saanud, et mul oleks tarvis digiboksi ja mingisugust võimendusega antenni, on see tõsi?
            Nii see vähemalt eelmise aasta alguses toimis.

            Kommentaar


              Nihukene tore küsimus, et kas keegi oskab soovitada Tallinnas mõnda võimalikult suure valikuga sexshopi? Oleks vaja kingitust teha.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Nihukene tore küsimus, et kas keegi oskab soovitada Tallinnas mõnda võimalikult suure valikuga sexshopi? Oleks vaja kingitust teha.
                Suurim on Maardus, Vana Narva mnt 22. Et noh pole päris Tallinn, aga see-eest pidavat baltimaade suurim sekspood olema seal. Tallinnas peaks seal viru ringi juures, tuletõrjemajas, olema ka vist suht suur pood.

                edit: Guugelda Hot Lips.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Väga loll küsimus aga pole kaua siin soccerneis käinud ja olen unustanud, kuidas teha nii et pildid mis sa postitad ikka suured oleks ?(õiges suuruses mitte väiksed )

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                    Väga loll küsimus aga pole kaua siin soccerneis käinud ja olen unustanud, kuidas teha nii et pildid mis sa postitad ikka suured oleks ?(õiges suuruses mitte väiksed )
                    Eemalda linnuke kastist.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      mis lause see oligi täpselt: et a la kannad hiinas tehtud riideid, sõidad saksa auto, vaatad jaapani tv-d, sööd türgig kebabi blablabla.... oleks vaja seda pikemat versiooni. on kindlasti fb-s või mingi mõttetu ahelketina ringlenud kuskil...

                      Kommentaar


                        Dear racist,
                        Your car is Japanese. Your beer is German. Your wine is Spanish. Your democracy is Greek. Your coffee is Colombian. Your tea is Chinese. Your watch is Swiss. Your fashion is French. Your shirt is Indian. Your shoes are Thai. Your radio is Korean. Your vodka is Russian. And then you complain that your neighbor is an immigrant?

                        See või?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Chem Brokers OÜ, (tõenäoliselt võltsnimega) Mart Aas - on keegi veel kotti saanud? Mina just sain, 240€ korstnasse. Avalduse tegin ära, aga noh, seda raha ma näen samapalju kui oma kõrvu ilmselgelt. Nagu ka oma Mazda keredetaile.

                          Ühtlasi, kui keegi peaks oskama mulle anda mõne kontakti härra Caspar Seitami kohta, siis oleksin tänulik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Chem Brokers OÜ, (tõenäoliselt võltsnimega) Mart Aas - on keegi veel kotti saanud? Mina just sain, 240€ korstnasse. Avalduse tegin ära, aga noh, seda raha ma näen samapalju kui oma kõrvu ilmselgelt. Nagu ka oma Mazda keredetaile.
                            Enne kui kellegagi äri ajada tuleb vaadata mis tegelastega on tegemist:
                            Pane ettevõtted ja isikud seiresse - saa teavitusi reaalajas, kui ettevõtte prognooskäive suureneb või juhatuse liikme firmad on muutumas maksejõuetuks!

                            Kommentaar


                              Tra, kui tark sa oled, Ballack. Ega ma ju ei vaadanud sinna, eksole. Ega sa ei pane ju tähele, et kogu see pull sinu viidatud lingi taga on alanud nelja-viie päeva eest alles. Mina maksin neile möödunud kuu lõpus juba. Enne kontrollisin üle Krediidiinfo jms, päringu tegin Varuosakeskus (www.vok.ee) kaudu, mis on igati respektaabel portaal. Vastajate hulgas oli see Chem Brokers ka. Nüüdseks on välja tulnud, et neile türapeadele lekitas infot üks VOK (nüüdseks endine) klient. Mahe skeem ühesõnaga.

                              Ainuke asi, mis mul häiret lõi oli see, et firma liiga hiljuti asutet. Nüüd takkajärgi targana tuleb nentida, et if it looks like shit it probably is...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust

                                Ühtlasi, kui keegi peaks oskama mulle anda mõne kontakti härra Caspar Seitami kohta, siis oleksin tänulik.
                                Ta on figureerinud pikka aega telefoninumbriga (ka hiljuti on seda numbrit kasutanud interneeduse järgi): 56452444 (tema enda number peaks olema mitte firma number. Krooni Grupil oli mitu numbrit eri aegadel aga need suure tõenäosusega ei tööta)
                                Krooni Grupp OÜ
                                caspar@kroonigrupp.ee
                                Madara 31, tallinn (juriidiline aadress)
                                Läbi on käinud ka Vilu Tee 5a, Tallinn.
                                13.02.2013 seisuga maksuvõlg puudub
                                13.02.2013 seisuga on ettevõttel esitamata 14 maksudedeklaratsiooni
                                Krooni Grupil on hetkel juhatuse liikmeks Olev Võhma, kuid oli Caspar. See muudeti eelmine aasta kui õigesti olen aru saanud. Olev tundub olevat mingi tankist või lihtsalt üks tegelane Caspari petuvõrgustikus. Kunagi oli autoremont Altmetsa tee 10/5 Nüüd on Kuressaares...kahtlane...kipun arvama, et peteti kliente, töötajaid või mõlemaid. Igatahes mingit tööd nad on teinud Altmetsas arvatavasti kuna töötajaid otsiti 2010.

                                Isa paistab olevat Jaak Seitam, kes on Krooni Takso OÜ juhatuse liige.
                                Mõlemad on Autrem Auto OÜ juhatuse liikmed. Kui teisiti ei saa siis võid Krooni Takso kaudu ta isa üritada kätte saada ja talt kontaktandmeid küsida.

                                Ei ole rohkem aega otsida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X