320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui palju online väljaannete moderaatorid palka saavad umbkaudu?

    Kommentaar


      Austraalia(?) bänd. naised (enamuses?). konkureeris Ewert + Draakonitega mingile uue bändi tiitlile vms. umbes midagi Daughteri ja eee ... Coldplay kanti(?). suure tõenäosusega olen seda kuskil foorumis linkinud. selline päikesetõusu/loojangu muusika. öelge nüüd!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Austraalia(?) bänd. naised (enamuses?). konkureeris Ewert + Draakonitega mingile uue bändi tiitlile vms. umbes midagi Daughteri ja eee ... Coldplay kanti(?). suure tõenäosusega olen seda kuskil foorumis linkinud. selline päikesetõusu/loojangu muusika. öelge nüüd!
        pole küll austraaliast ja ilmselt sa neid ei mõtle, a hea bänd, kuula!

        Kommentaar


          Kas siin Tallinnas leidub lumevaibata kunstmuru platsi, kuhu saab iga vant palli taguma minna?

          Kommentaar


            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
            pole küll austraaliast ja ilmselt sa neid ei mõtle, a hea bänd, kuula!
            ok. õige vastuse sain last.fm'i similar artists 7. lehelt. The Jezabels. kuulake!





            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Natuke rumalaid küsimusi siis EV prez vastuvõtu kohta:

              1) KES üldse on kutsutud? nagu kogu riigikogu, valitsus, jne - kas kuskil on see juhendis kirjas ka,et keda kutsutakse või pres iga aasta mõtleb? et seekord aasta sportlast ei kutsu vms?
              2) millal öeldakse välja in. nimi ja millal öeldakse "kaaslasega"?

              Kommentaar


                Minu teada president otsustab, keda kutsub ja nimed ning "kaaslased" kirjutavad kutsutud ise.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kes loeb nimesid ette presidendi vastuvõtul, et kes hakkab kätlema jne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Kes loeb nimesid ette presidendi vastuvõtul?

                    hääle järgi tundub ikka Eero Raun
                    nagu tavaliselt
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Kust võiks leida Eesti - Fääri saarte (4:3) mängu video. Eriti huvitaks Ewerti hümniversioon seal. Kas ETV-ga ühendust võttes võiks selle arhiivist saada? Või mis variandid selleks on?

                      Kommentaar


                        Niisiis. Lasin just Win7 peale oma arvutile.
                        Panin extended desktop (läppari pilt on primary vasakul pool 1366x768 resoga ning kuvari pilt paremal 1680x1050 resoga)
                        Nüüd on aga seis selline, et iga kord kui ma vasakpoolsel aknal teen kliki ning liigun kuhugi siis liigub minu desktop nii öelda kaasa ning peidab "ääre taha" contenti ära. Milles probleem olla võib ning kuida fixida?

                        Algselt:


                        Pärast:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          1) Välisministeerium korraldab ja kutsub. Tõenäoliselt on presidendil ka oma sõna öelda, aga väiklusega seal vaevalt tegeldakse.
                          Sellega tegeleb ikka Presidendi Kantselei.

                          Kommentaar


                            Välisminn peamiselt hoolitseb diplomaatilise korpuse eest, ülejäänutele kutsete saatmine nende asi väga (kui üldse) pole.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Kutsete peal peaks olema samuti Kantselei kontakt.

                              Kommentaar


                                Kuulasin täna raadiot ja seal öeldi, et metskitsed elavad hetkel tavapärast elu. Seoses sellega tekkis küsimus, et milline on mitte tavapärane elu metskitsedel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X