320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Aga kujuta nüüd korraks ette, mis kujul see tekst sinu auto tahavaatepeeglisse ilmub. Oli abi?
    Kas tõesti ainult selle pärast?

    Kommentaar


      Elan nüüd tlnas, kuskil kuradi Siilis, et kus on seal lähim nö. spordipubi, kus saaks homme INglise kõrgliiga madinaid vaadata?

      Kommentaar


        Kas Siili pubis ei näita?

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Kas Siili pubis ei näita?
          Mul pole õrna aimugi. See asuks minu elukohast 5 mindi kaugusel, nii et oleks üsna ideaalne.

          Kommentaar


            Päris näitab mingi siili pubi. Kaks varianti, kas jalutad läbi metsa nõmmele, hiiu puppi või trolliga kesklinna, hella.

            tuleb meelde, et Black Mount tammsaare teel on ka sporti näidanud, aga kahtlane kas seal inglise liiga kavas on.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ega juhtumisi kellelgi ei ole Tartus korterit üürile anda?
              2 nädalat koolini ja pole ikka veel omale elamist leidnud. müsteerium müsteerium.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Marduk, liiga vähe õlut, liiga vähe
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Elan nüüd tlnas, kuskil kuradi Siilis, et kus on seal lähim nö. spordipubi, kus saaks homme INglise kõrgliiga madinaid vaadata?
                  Mis mõttes kuskil kuradi Siilis? Ära hüppa, kutt. Aga jah, mida fitti ütles. Tule Hunti. Ja homme Hiiule.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Mis mõttes kuskil kuradi Siilis? Ära hüppa, kutt. Aga jah, mida fitti ütles. Tule Hunti. Ja homme Hiiule.
                    mis imelisi bussiliine ma Hiiule saamiseks läbima pean?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      mis imelisi bussiliine ma Hiiule saamiseks läbima pean?
                      Sõidad Siilist trolliga kaks peatust Mustaka poole ja ronid nr 10 bussi peale, mis sind otse Hiiu Pubi ette viib (kuus peatust edasi).
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Troll nr 3, 4, 9, näiteks kaks peatust, sealt edasi buss nr 10, Hiiu jaam. Aga kui vaatad www.tallinn.ee ja 10 graafikuga ei joppa, siis sõidad edasi Ehitajate tee peatusesse, sealt risti läbi männituka TTÜ poole. Sealt läheb veel 33 ja 27.
                        Last edited by vandersell; 18.08.07, 17:32. Põhjus: ei muutnudki. aeglane, aga põhjalik
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Katsun siis homme kohal olla. Mingiks mänguks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                            Ega juhtumisi kellelgi ei ole Tartus korterit üürile anda?
                            2 nädalat koolini ja pole ikka veel omale elamist leidnud. müsteerium müsteerium.
                            ülikooli raamatukogus on alati olnud palju kuulutusi vaata seal äkki

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ülikooli raamatukogus on alati olnud palju kuulutusi vaata seal äkki
                              jep, aga ma tallinnas ise. veits keeruline on vaadata.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                                jep, aga ma tallinnas ise. veits keeruline on vaadata.


                                see peaks aitama vist
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X