320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõudsin eile kell 3 öösel koju ja avastasin et mu magamistoa seinas on auk, mis ühendab toa välismaailmaga. Selline suur, et kilose rummi lükkaks sealt vabalt läbi. Õhutusauk siis ilmselt. Maja välisseina soojustatakse ja mingi möll toimub.

    Minu küsimus on, et mida kuradit ma selle auguga tegema pean? Ehitusmehed on umbvenelased ja sealt ma infot kätte ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kas IV liigas mängiv Tartu FC Merkuur on endise Merkuuri õigusjärglane?
      Miks endise, sellenimeline planeet lendab ju praegugi kuskil ringi.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Jõudsin eile kell 3 öösel koju ja avastasin et mu magamistoa seinas on auk, mis ühendab toa välismaailmaga. Selline suur, et kilose rummi lükkaks sealt vabalt läbi. Õhutusauk siis ilmselt. Maja välisseina soojustatakse ja mingi möll toimub.

        Minu küsimus on, et mida kuradit ma selle auguga tegema pean? Ehitusmehed on umbvenelased ja sealt ma infot kätte ei saa.
        Osutad augule ja küsid : Stoo eta nahhui ???
        Mõni sõber ikka keelt mõistab, majaomanik, korteriomanik ..
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Jõudsin eile kell 3 öösel koju ja avastasin et mu magamistoa seinas on auk, mis ühendab toa välismaailmaga. Selline suur, et kilose rummi lükkaks sealt vabalt läbi. Õhutusauk siis ilmselt. Maja välisseina soojustatakse ja mingi möll toimub.

          Minu küsimus on, et mida kuradit ma selle auguga tegema pean? Ehitusmehed on umbvenelased ja sealt ma infot kätte ei saa.

          Augule pane ööseks padi ette ja ehitusmeeste poole pöördudes ära unusta viisakas olla, venelastele väga meeldib, kui nendega viisakas ollakse. Küsi rahulikult, soovitavalt naeratades:"Ej, parni, skažite požaluista, a kogda i voskolko võ budete ubirat nahui etu dõru kotorõi seichas v moe stene kak pizda otkrõtaja?" Olen kindel, et sümpaatsed ehitusspetsialistid ei saa viisakuse vahedate relvade vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Augule pane ööseks padi ette ja ehitusmeeste poole pöördudes ära unusta viisakas olla, venelastele väga meeldib, kui nendega viisakas ollakse. Küsi rahulikult, soovitavalt naeratades:"Ej, parni, skažite požaluista, a kogda i voskolko võ budete ubirat nahui etu dõru kotorõi seichas v moe stene kak pizda otkrõtaja?" Olen kindel, et sümpaatsed ehitusspetsialistid ei saa viisakuse vahedate relvade vastu.
            lol
            5.

            Kommentaar


              Kasutasin ühe tuttava arvutit ning tal jooksis paremasse ülesse nurka niiöelda rss feed, aga enamus(kui mitte kõik) oli fbi värk, küll aga mitte stiilis,et janne lisas uue pildi, vaid just uudised erinevatel lehtedelt, üritustelt jms. Oskab keegi selle programmi/lisa/võimaluse nime öelda,et saaks endale ka nii.

              Kommentaar


                Tegin eile ARK sõidueksami ära, aga autokooli sõidutunnistust (vmtea misiganes paber see olemas peab olema, et enne plastiklubade kättesaamist sõita saaks) polnud kaasas. Aga, kas ma teises linnas ARKi minnes, saaksin sinna tunnistusele need märked, et juba praegu sõitma saaks hakata? Ning äkki võin juba praegu sõita, näidates ID-kaarti kui kinni peetakse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Kasutasin ühe tuttava arvutit ning tal jooksis paremasse ülesse nurka niiöelda rss feed, aga enamus(kui mitte kõik) oli fbi värk, küll aga mitte stiilis,et janne lisas uue pildi, vaid just uudised erinevatel lehtedelt, üritustelt jms. Oskab keegi selle programmi/lisa/võimaluse nime öelda,et saaks endale ka nii.
                  Tuttava käest küsida ei saa?
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    küsi google käest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Tuttava käest küsida ei saa?
                      Ilmselt kunagi saaks aga ehk keegi oskab kiiremine vastata, loe: tuttav=ülemus.
                      Googlest küsisin aga ei vastanud päris seda, mida otsisin, vb ei küsinud õigesti.

                      Kommentaar


                        Öelge häid variante/kohti, kust on netist kõige parem muusikat ILLEGAALSELT alla laadida? Tänud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          Öelge häid variante/kohti, kust on netist kõige parem muusikat ILLEGAALSELT alla laadida? Tänud.
                          torrentz.com, thepiratebay.sx
                          Algselt postitas fitti
                          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Augule pane ööseks padi ette ja ehitusmeeste poole pöördudes ära unusta viisakas olla, venelastele väga meeldib, kui nendega viisakas ollakse. Küsi rahulikult, soovitavalt naeratades:"Ej, parni, ska˛ite po˛aluista, a kogda i voskolko võ budete ubirat nahui etu dõru kotorõi seichas v moe stene kak pizda otkrõtaja?" Olen kindel, et sümpaatsed ehitusspetsialistid ei saa viisakuse vahedate relvade vastu.
                            You are one priceless mathafakka
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kuna teema nimetus klapib ideaalselt Minu soovituga, siis lõuahaaki ei oota.

                              Sehen Sie nur auf Sky live Fußball, exklusive Übertragungen aller Spiele, ausführliche Berichterstattung und Interviews. Mit Ihrem Fanreceiver.


                              Kas sellega on ka Eestis midagi teha? Saksa keele oskus piirdub enamasti "automüügindusega" ning kui ma 100% kindel oleks(99% ei loe!), et sellega midagi teha pole, siis siia ei postitaks...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Kuna teema nimetus klapib ideaalselt Minu soovituga, siis lõuahaaki ei oota.

                                Sehen Sie nur auf Sky live Fußball, exklusive Übertragungen aller Spiele, ausführliche Berichterstattung und Interviews. Mit Ihrem Fanreceiver.


                                Kas sellega on ka Eestis midagi teha? Saksa keele oskus piirdub enamasti "automüügindusega" ning kui ma 100% kindel oleks(99% ei loe!), et sellega midagi teha pole, siis siia ei postitaks...
                                Leidsin tingimuste alt lause, et kanalite nägemine on võimalik vaid Saksamaal ja Austrias.
                                Iseasi, kuidas nad selle vastuvõtmise blokivad, aga vähemalt on nii kirjas.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X