320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    Ega juhtumisi kellelgi ei ole Tartus korterit üürile anda?
    2 nädalat koolini ja pole ikka veel omale elamist leidnud. müsteerium müsteerium.
    midagi kindlat lubada ei saa, aga vb venna korter jääb tühjaks ja siis saaks sinna, aga eriti looda vaid soovitan otsida, kuigi suht jama on, sest vähe leida vabu kohti.igastahes uurin.
    AILTON

    Kommentaar


      Kui kaabli ühed otsad on ühendatud läpaka TV-Outi ja kõlarite aukudesse ning teine ots teleka külge, siis mida peab veel tegema, et kogu krempel toimima hakkaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Kui kaabli ühed otsad on ühendatud läpaka TV-Outi ja kõlarite aukudesse ning teine ots teleka külge, siis mida peab veel tegema, et kogu krempel toimima hakkaks?
        näiteks minu läpakal on nii et siis teen desktopi peale parempoolse hiirenupuga kliki ja osutan kursori nvidia display peale, mille tulemusena tuleb sealt kõrvale lahti laptop display, mida ka klikin ja siis peaks sealt kuskilt anda valida et kuidas kuvamine toimub, hetkel ma paremini seletada ei saa sest tv-outi juhet pole.
        AILTON

        Kommentaar


          Tänks, tööle sain

          Kommentaar


            Tere, selline küsimus et kus pubides näidatakse täna Eesti vs Rootsi korvpalli kohtumist?
            äkki Hiiu Pubis?

            Kommentaar


              Kui DVD-mängija DIVX/XVIDi ei toeta, kas siis on omakirjutatud plaatide vaatamisega täiesti kööga või mingi võimalus veel on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kui DVD-mängija DIVX/XVIDi ei toeta, kas siis on omakirjutatud plaatide vaatamisega täiesti kööga või mingi võimalus veel on?
                osta seda toetav DVD mängija või kõrveta uued plaadid mis on teise formaadiga. kui ei toeta siis ei toeta ja pole midagi teha.

                Kommentaar


                  Äkki mängib, või peaks mängima SVCD-d ja võibolla ka VCD-d. DVD mängija peal on kirjas, mis formaate ta aksepteerib.

                  Kommentaar


                    Kuule jah, avastasin DVD mängija tagant kleepsu pealt kirja DivX blablabla are trademarks of blablabla. Ilmselt siiski mängib.

                    Kommentaar


                      Kas keegi Heiko Kaske( sünd. 1981) tunneb? Kui keegi teab v6i tunneb, siis öelge talle et tema autojuhiload, mis ta arvatavasti ära kaota son minu käes. Kontakt: 53956580
                      AILTON

                      Kommentaar


                        kes siis heikot ei teaks. lõpetas minu juures just viina joomise, ning hakkas kodu poole astuma, sest oli juhiload ära kaotanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          kes siis heikot ei teaks. lõpetas minu juures just viina joomise, ning hakkas kodu poole astuma, sest oli juhiload ära kaotanud
                          L6peta ise joomine ja jaluta voodi poole, sest täis peaga ei tohi s6ita ja heikol niikuinii lube pole niiet kainekat ka pole, isegi kui heiko kaine oleks
                          AILTON

                          Kommentaar


                            ma juba magasin, aga tulin vahepeal üles, et üks pits peaparanduseks võtta

                            Kommentaar


                              mida kuradit ma oma klaviatuuril vajutasin, et osade tähtede asemel kirjutab numbreid ja tähtede saamiseks pean fn-nuppu all hoidma?

                              Kommentaar


                                eeldan et sul on läppar...Sul on miskine fn lock äkki peal? tahad trükkida i aga ekraanile ilmub 5?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X