320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Premier League'is abikohtunikel erineva värvilahendusega lipud on? Ühel on puna-kollase ruuduline, teisel üleni kollane. Ei anna pead, et igal mängul nii on, aga olen viimasel ajal seda tähele pannud.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      kas jäähokis ei loe jalaga löödud väravad või? miks siis prg vaadati videokordusest üle rootsi neljas värav, mis sellegipoolest lõpuks siiski luges

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        kas jäähokis ei loe jalaga löödud väravad või? miks siis prg vaadati videokordusest üle rootsi neljas värav, mis sellegipoolest lõpuks siiski luges
        kui selleks tehakse spetsiaalselt jalalöök, siis ei loe jah. juhuslik loeb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Tahaks jalgpalliklubi logo meeskonna särkidele ja dressikatele trükkida. Kus kohas on hinna-kvaliteedi suhe parim säärase tegevuse jaoks? Paha ei teeks ka võimalus, et saaks tuvastada sinise särgi täpse värvikoodi, et saaks kasutada täpselt sama tooni ka särgile trükkides.
          Anyone?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Anyone?
            Mina olen kuup3-s numbri/nime/pildi lasknud teha. Hindasid enam ei mäleta. Midagi hullu küll ei olnud.

            Värvikoodi lugemisega saad äkki ise hakkama, aga võid ka seal kontorist abi paluda.

            Kommentaar


              Nahhui selle Youtubel pidevalt viga on? Absoluutselt videosi ei lae, võimatu midagi vaadata, oota nagu istuks kuskil dial-upi taga. Tegelt on 100 Mbit/s.

              Kommentaar


                Sama keiss juba jupp aega.

                Kommentaar


                  andke mõni link mis mõistliku ajaga ära ei lae, ma katsetan

                  Kommentaar


                    On kellelgi kogemusi online kursuste või programmide raames keele õppimisega ning äkki keegi oskab mõnda tasuta või odavat saiti/teenust soovitada? Ei ole vahet kas algajate või edasijõudnute tasemele - tahaks paari roosteläinud keelt väheke meelde tuletada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      andke mõni link mis mõistliku ajaga ära ei lae, ma katsetan
                      Polegi mingite konkreetsete videodega tegemist. Mingil hetkel lihtsalt ei lae ja kõik, vahet pole millist videot katsetada, isegi 240p kvaliteediga video ei lae ära. Hetkel nagu korras jälle.

                      Kommentaar


                        mul pole terve õhtu jooksul probleemi olnud

                        Kommentaar


                          Miks EE viimasel ajal käes eriti rõve tundub ja sedavõrra rohkem ka määrib ehk trükivärvi eritab?

                          (jah, Dannar, ootan uurivale ajakirjanikule kohast vastust ning kui tõepoolest pole tegemist vaid minu kiiksuga, siis ka lahendusettepanekuid)

                          Kommentaar


                            kas krõpsupakid ja kommid jms on meelega sellisesse materjali pakitud, et kõik kuuleksid, kuidas sa neid avad?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              kas krõpsupakid ja kommid jms on meelega sellisesse materjali pakitud, et kõik kuuleksid, kuidas sa neid avad?
                              Kindlalt mingi alateadvuslik psüholoogia mumbo-jumbo. Tõmbad endale sellega tähelepanu, mõned vaatavad ja mõtlevad, et tahaks ka. Ja ostavad. Biznis.

                              Kommentaar


                                ei oska leida infot.

                                kust ma saaks teada kui palju on eestis praegu kunstmuruväljakuid?
                                kuidas hooldada kunstmuru väljakut?
                                milliste vahenditega?
                                kas eestis on kunstmuru staadionitel mingid kvaliteedimärgid?

                                soovitatavalt eesti keelne materjal. igasugune viide on abiks.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X