320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, on

    Messikeppar (90.190.114.***)
    12.06.2013, 17:10
    Ning mingi suvaline uuu üllitis:http://soccernet.ee/iniesta-milan-muutis-meid-ideetuks
    Uuu (90.190.114.***)
    21.02.2013, 12:03
    Keskenduge parem koduliiga võitmisele...seal on teil veel tihedam rebimine. Üks kaotus ja olete juba 5. Niimoodi ei saa riskida.

    Kommentaar


      Eesti politsei loeb ka sellise asja arreteerimisel ette ?
      You have the right to remain silent.
      Anything you say or do may be used against you in a court of law.
      You have the right to consult an attorney before speaking to the police and to have an attorney present during questioning now or in the future.
      If you cannot afford an attorney, one will be appointed for you before any questioning, if you wish.
      If you decide to answer any questions now, without an attorney present, you will still have the right to stop answering at any time until you talk to an attorney.
      Knowing and understanding your rights as I have explained them to you, are you willing to answer my questions without an attorney present?

      Kommentaar


        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
        Eesti politsei loeb ka sellise asja arreteerimisel ette ?
        You have the right to remain silent.
        Anything you say or do may be used against you in a court of law.
        You have the right to consult an attorney before speaking to the police and to have an attorney present during questioning now or in the future.
        If you cannot afford an attorney, one will be appointed for you before any questioning, if you wish.
        If you decide to answer any questions now, without an attorney present, you will still have the right to stop answering at any time until you talk to an attorney.
        Knowing and understanding your rights as I have explained them to you, are you willing to answer my questions without an attorney present?
        Nad ei lugenud ühtegi ette ...
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Jah, on


          Ning mingi suvaline uuu üllitis:http://soccernet.ee/iniesta-milan-muutis-meid-ideetuks
          ja see tõestab mida?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            Eesti politsei loeb ka sellise asja arreteerimisel ette ?
            You have the right to remain silent.
            Anything you say or do may be used against you in a court of law.
            You have the right to consult an attorney before speaking to the police and to have an attorney present during questioning now or in the future.
            If you cannot afford an attorney, one will be appointed for you before any questioning, if you wish.
            If you decide to answer any questions now, without an attorney present, you will still have the right to stop answering at any time until you talk to an attorney.
            Knowing and understanding your rights as I have explained them to you, are you willing to answer my questions without an attorney present?
            eestis pead ise lugema protokolli läbi ja seadusi tundma, kui vastu mölised, läheb trahv lihtsalt kõrgemaks.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Kust saaks kõige odavamalt Reco2 osta?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Kust saaks kõige odavamalt Reco2 osta?
                Ebay?

                Kommentaar


                  Ega juhuslikult ei ole võimalik teha ID-kaardist koopiat, ilma skännerit vms kasutamata? Tähendab, et kas on võimalik, et lükkan ID-kaardi lugejasse, teen paar klõpsu ja saan faili (soovitatavalt .pdf kujul), mille saaksin hõlpsalt edasi saata? Tänud ette.

                  Kommentaar


                    Tõmba omale äpp- CamScanner.
                    Teed pildi ja siis saad pildist kohe pfdi teha.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kas võib olla sellist eesti müügi saiti, kuhu saaks pikema nimistu üles riputada. Tean Osta.ee'd, kuid see ei sobi, kuna seal käib see vist ainult tükkhaaval oksjoni vormis. Nimelt on mul exceli failis pikem jada CD'sid ja vinüüle ja ainult Radas palju ei müü
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Tõmba omale äpp- CamScanner.
                        Teed pildi ja siis saad pildist kohe pfdi teha.
                        Tänks soovituse eest, aga pole paraku nutitelefoni kasutaja. Enda dokiga läks ikkagi skännimiseks, aga ehk tuleb see äppi värk veel kunagi kasuks.

                        Kommentaar


                          Oletame, et ma sain sellel aastal väga head tulemused riigieksamites, aga ma mõtlen, et tahaks koolist paar aastat pausi ja ei hakka kohe ülikooli minema. Kas ma saan nende samade eksamitulemustega ka järgmine või näiteks ülejärgmine aasta kandideerida tasuta õppekohtadele?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            jah saad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Oletame, et ma sain sellel aastal väga head tulemused riigieksamites, aga ma mõtlen, et tahaks koolist paar aastat pausi ja ei hakka kohe ülikooli minema. Kas ma saan nende samade eksamitulemustega ka järgmine või näiteks ülejärgmine aasta kandideerida tasuta õppekohtadele?
                              Tõenäoliselt ei tea nad ise ka veel täpselt, kuidas vana ja uue õppekavaga tulijaid võrdsetel alustel vastu võtta. Aga vast midagi suudetakse ikka välja mõelda. Kui eesti k, inglise k ja matemaatika eksamid kõik tegid, võid väheke julgem olla.

                              Kommentaar


                                Kust leida Eesti filmi "Deemonid" soundtracki? või äkki keegi teab ühte itaalia keelset lugu mis seal kõlas? kuskil filmi keskel kõlas see koht..meeslaulja vict..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X