320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see on suluseis kui saadakse kahekesi väravavahi vastu ning palliga mängja otsustab tagasi sööta oma mängjale kes on viimasest kaitsjast eespool aga pallist taga pool ? Sooviks väravatest klippi kui võimalik. Ise olen kindel, et ei ole suluseis, aga kuna tegu on kihlveoga siis sooviks teiste arvamust ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Kas see on suluseis, kui palliga mängja otsustab tagasi sööta

      ei ole siis suluseis,
      sööt peab minema ettepoole ja ka söödu saaja olema eespool,
      alles siis hakatakse vastaste kaitsjaid lugema
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Kas see on suluseis kui saadakse kahekesi väravavahi vastu ning palliga mängja otsustab tagasi sööta oma mängjale kes on viimasest kaitsjast eespool aga pallist taga pool ? Sooviks väravatest klippi kui võimalik. Ise olen kindel, et ei ole suluseis, aga kuna tegu on kihlveoga siis sooviks teiste arvamust ka.
        ei ole suluseis - näide,
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Kui sa tahad nt ID-kaarti teha, siis seda Kalevis ei tehta, ainult Vilmsis. Põhimõtteliselt on kogu teenindus Vilmsis.
          Sõles ja Vikerlases ikka kah.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Sõles ja Vikerlases ikka kah.
            Jah, muidugi. Ma automaatselt lülitusin kesklinna lainele, kuna selle erinevatest otstest jutt käis ja ega ma ju kuhugi getosse eriti satu ka. :P
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              tervist,
              kas keegi teab, mis bussipeatus Valgeranna seikluspargile kõige lähedamal on?
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                Algselt postitas RR9 Vaata postitust
                tervist,
                kas keegi teab, mis bussipeatus Valgeranna seikluspargile kõige lähedamal on?
                Valgeranna tee
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Valgeranna tee
                  tänud
                  vaatasin netist enne, et selline peatus eksisteerib, kuid ei saa alati peatuste nimesid usaldada
                  FC Bayern München!

                  Kommentaar


                    Mida tähendab "Teissä vaikuttaa venäjä, ei palvelua. Muuttukaa"?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ega kellelgi seda raamatut ei ole või mingit neti varianti?

                      Kommentaar


                        1. Facebook ja android

                        Alati kui ma lülitan mobillse interneti järgi oma telefonis, siis tuleb hunnik teateid FB rahendusest, kuigi ma olen neid samu teateid arvutis juba näinud. Kas ja kuidas ma saan seda niieölda "korda" teha?

                        2. Skype ja android

                        Kõik sisselogitud kontkatid paistavad Online (roheline täpp), kuigi tegelikult neist osad on Away (kollane) või busy (punane) kui arvutist vaadata. Kas ja kuidas ma saan seda niieölda "korda" teha?

                        3. Parim tasuta rakendus Androidile, millega oma jooksu distantsi ja aega mõõta? Facebookis ja mujal oma statistikat jagada ei soovi, ainult telefonist näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          3. Parim tasuta rakendus Androidile, millega oma jooksu distantsi ja aega mõõta? Facebookis ja mujal oma statistikat jagada ei soovi, ainult telefonist näha.
                          Endomondo on minu meelest parim ikkagi. Algse versiooni, mis samuti hõlmab endas palju võimalusi, saab tasuta. Ja facebookis ei pea sittagi jagama, kui selleks soovi ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                            3. Parim tasuta rakendus Androidile, millega oma jooksu distantsi ja aega mõõta? Facebookis ja mujal oma statistikat jagada ei soovi, ainult telefonist näha.
                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Endomondo on minu meelest parim ikkagi. Algse versiooni, mis samuti hõlmab endas palju võimalusi, saab tasuta. Ja facebookis ei pea sittagi jagama, kui selleks soovi ei ole.
                            Sekundeerin, kuigi tundub, et Endomondo on mõne telefoniga s*tt.
                            Pojal on Samsung Galaxy S Plus ja isegi Endomondo Pro, aga sakib täiega, sest telefon ei ole eriti võimeline signaali leidma.
                            Heldeski soovitus uninstall/install ja/või telefoni reboot võib muidugi asja parandada, aga üldiselt on sellel Endomondol praktiliselt iga telefoniga mingeid jamasid. Mul endal kasutusel Symbianiga Nokia ja vähemalt signaali loeb hästi. Sõbral Androidiga Experia ja temal ka üldjuhul signaal ok.
                            Samas on Endol neid vähem kui SportsTracker (samuti tasuta) programmil, mis armastas ka pidevalt signaali kaotada ja seetõttu olude sunnil shortcut'e teha ja tänu sellel distantsiga tugevalt puusse panna. Ma muidugi ei tea, tõenäoliselt on nüüd olukord parem, sest viimane minupoolne kasutamine jäi umbes 3 aasta taha.

                            Kolmas variant on Runkeeper, millel ka omad plussid ja miinused.

                            Variante proovimiseks küll. Eks testi, milline sinu Androidiga kõige paremini läbi saab.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Endal galaxy s3 ja pole mingeid signaalikadumisi täheldanud. Ja seda isegi kiirel rattasõidul, mis võiks teoreetiliselt kergemini selleni viia kui jooksmine.

                              Kommentaar


                                Millal Premier League`i ametlikud mängud Aasia pinnale kolivad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X