320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pidin sugulasele soovitama autokooli, nii et igasugusd kogemused on teretulnud
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      pidin sugulasele soovitama autokooli, nii et igasugusd kogemused on teretulnud

      Mina tegin Laplaris. Täitsa OK oli. Vähemalt 4 aastat tagasi. Kõikide eksamitega sain esimesel korral hakkama ja load sain kätte mingi 4 kuuga. Sellest kuu aega ootasin ARKi järjekorras. Ega seal suurt vahet pole kus koolis sa teed. Teooria on ikka ühesugune, ise pead usin olema. Mitte nagu Scooter kes tuli koos minuga lubasid tegema ja sai need kätte 3 aastat ja paar kuud hiljem kui mina.

      Õppesõidu õpetajat peab küll hoolega valima. Vähemalt see kes ennem sõitnud pole. Kui satud mingi hullu otsa, siis see võib värske õpilase päris ära hirmutada. Minul õnneks seda muret polnud. Sõita oskasin ja õpetaja oli ka väga bra.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mul on kaks arvutit ja vorgujuhe. Kuidas ma need arvutid omavahel yhendada saaks, et tekiks voimalus yhest arvutist asju teisse saata?

        Ahjaa, nipp oleks veel selles, et ühe arvuti saan aint käima panna ja võrgujuhtme ehk taha, kuid ekraani jms pole.
        Last edited by Martin; 15.09.07, 01:07.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          sul on arvatavasti ruuterit vaja, aga kui teine ei tööta siis ei tule küll asjast midagi välja
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Mul on kaks arvutit ja vorgujuhe. Kuidas ma need arvutid omavahel yhendada saaks, et tekiks voimalus yhest arvutist asju teisse saata?
            Kruvi mõlemad kastid lahti, võta ühest arvutist kõvaketas välja ja ühenda selle kasti taha, millel molu küljes. Enne-CD/DVD kirjutaja-ajastut viisin ma niimoodi suuri faile koduarvutist tööarvutisse.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Kruvi mõlemad kastid lahti, võta ühest arvutist kõvaketas välja ja ühenda selle kasti taha, millel molu küljes. Enne-CD/DVD kirjutaja-ajastut viisin ma niimoodi suuri faile koduarvutist tööarvutisse.
              Way ahead of you.



              Kuid nõuanne oli hää ja õige. Lihtsalt üks teine ketas ei tahtnud niimoodi töötada, seetõttu küsisin, et hädavariant olemas oleks. Õnneks õige töötas.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                kas need 7 maailmaimet mis hiljuti valiti olid :
                1) uued maailmaimed
                2) või küsiti inimeste arvamused mis oleksid hetkel 7 maailmaimet

                ning need 7 vanemat maailmet on ikka original "7 maailmaimet"
                natuke kummitab see küsimus
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Valiti "7 uut maailmaimet" ning vanad maailmaimed on endiselt need õiged ja ainsad maailmaimed.

                  Kommentaar


                    Kas habet ajatakse päri või vastukarva?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      mina ajan vastukarva, ja kõik on ok
                      aga mõni ei saa vastukarva ajada
                      liiga tundlik nahk
                      iga inimese enda asi
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        mina ajan pardliga nii kuidas juhtub... nüsin, kuni tüügas läinud

                        Kommentaar


                          Mida saab teha patareitoitel žiletiga? Kas sellega on lihtsam sisse lõigata, kui see käes väriseb või mis selle point on?

                          Kommentaar


                            Krt rsk, ei tööta siuksed nupud nagu küsimärk, pluss ja kaldkriips. Mida ma valesti olen teinud Küsimärk!

                            Kommentaar


                              Mis vahe on Lohel ja Draakonil?

                              Kommentaar


                                Ma pakun peast, et lohe on muinasjututegelane. Ja tuulelohe ehk mänguasi. Draakonid pole ainult sealt...Komodo varaani kutsutakse ka draakoniks nt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X