320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    Kas pimedad näevad unenägusid?
    Kuna unenäod genereeritakse ajus peamiselt inimese mälestuste põhjal, siis pakun, et need kes on kunagi varem nägijad olnud, näevad ka unenägusid. Aga need, kellel pole õrna aimuga mida see "nägemine" endast kujutab, ei näe ilmselt ka unenägusid.

    Kommentaar


      Tänks. Hakkan uurima
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        kus ma leiaksin koha, kus müüakse kasutatud telekaid
        hea oleks kui oleks tartus
        osta mult ära 32 tolline samsung 2 aastat vana
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          osta mult ära 32 tolline samsung 2 aastat vana
          paljuga? ja kus
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            paljuga? ja kus
            ma ei tea kuskil 4500 ehk ja kui vaja võin ise ära tuua.muidu järvamaal
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              KIIRE!! Palun andke linke, kus oleks naine, jalgpall ning võimalikult seksikalt koos või nii. KIIRE!!!

              Kommentaar


                eiei. tissi näha ei tohiks. nii otseselt

                Kommentaar


                  Chinese soccer babes, yeah!
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Kes suudab veel üle pakkuda?

                    Kommentaar


                      Oskab keegi enda kogemustest head keeltekooli soovitada?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Esmalt üks küsimus ulme valdkonnast

                        On üks netikaabel mis jookseb ruuterist (või mis iganes masin see on, Speedtouch nimeks ja tuli koos Elioni digitv-ga) välja arvutisse. Mina aga tahan sellest ühest juhtmest teha kaks, et aeg- ajalt läpakat juhtme taha pista. Ma eeldan, et see teine juhe peaks ka tulema ruuterist eks ole. Sest ei ole ju olemas mingit vahekarpi, millesse üks juhe tuleks sisse ja kaks juhet tuleks välja. Am i wrong or am i wrong?

                        Teine probleem. Mina olen wifi valdkonnas rumal. Õigemini arvuti seadistamises. Ega keegi tea mingit asjakohast FAQ laadset lehte kuidas oma arvutis wifi seadistused jms paika panna?


                        Aidake lolli.
                        Tänan
                        No kui sul on sisseehitatud võrgukaardiga läpakas (ilmselt on, kui just mingit vana ronti ei kasuta), siis selle Elioni kodulahenduse puhul ei lähe ju mingeid lisajuhtmeid vajagi. Lükkad sellel speedtouchi ruuteril antenni püsti ja wifi olemas. Ja kui paned läpaka võimalikke netiühendusi otsima (control panel -> network connections või options või mis iganes see seal on), siis ta leiab selle ise üles, esimesel seadistamisel tahab muidugi paroole, aga need on ruuteriga kaasa tulnud cd juures ka ilusti olemas. Ulmest on asi tegelt kaugel, ma pole ka kaugeltki mingi it-kunn ja wifist teand enne ka mõhkugi, aga kogu värk võttis mul esmakordsel proovimisel umbes viis minutit aega. Tee julgelt proovi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Suured tänud fittile

                          Kommentaar


                            Heh. Kuidas ajalehtedel nende autoriõiguste ja muu sellisega lood on?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              suured tänud dannarile! lõbus artikkel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Heh. Kuidas ajalehtedel nende autoriõiguste ja muu sellisega lood on?
                                on ju viide, pilt internetist. Mis sa veel tahad?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X