320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei vaadanud:
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      No kui sul on sisseehitatud võrgukaardiga läpakas (ilmselt on, kui just mingit vana ronti ei kasuta), siis selle Elioni kodulahenduse puhul ei lähe ju mingeid lisajuhtmeid vajagi. Lükkad sellel speedtouchi ruuteril antenni püsti ja wifi olemas. Ja kui paned läpaka võimalikke netiühendusi otsima (control panel -> network connections või options või mis iganes see seal on), siis ta leiab selle ise üles, esimesel seadistamisel tahab muidugi paroole, aga need on ruuteriga kaasa tulnud cd juures ka ilusti olemas. Ulmest on asi tegelt kaugel, ma pole ka kaugeltki mingi it-kunn ja wifist teand enne ka mõhkugi, aga kogu värk võttis mul esmakordsel proovimisel umbes viis minutit aega. Tee julgelt proovi.

      Lugu on selles, et ma eile pinnapealselt üritasingi seda varianti proovida mida kirjeldasid. Aga siis selgus, et läpakas ei taha isegi vabalt levivasse wifi võrku (mul kõrval majas asuv kohvik) millegipärast ühenduda. Näitab, et leviala on olemas, ühendab ära ka, aga siis ajab mingisugust häma mulle. Eks ma üritan õhtul asjasse süveneda.
      308

      Kommentaar


        Nimetage mulle vene mainstream diksokollektiive. Selliseid, mis iga rullnoka autos tümakat pakuvad. Aitäh.

        Kommentaar


          tseki siit viimaseid hitte: http://www.russian-discos.de/
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Serjoga, Diskoteka Avaria
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              kas öökülma viskit on pakkuda kellelgi?

              Kommentaar


                Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  ole sa tänatud

                  Kommentaar


                    tudeng on vaene ju, eriti tartus
                    max 2000
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Siin pakutakse 29 tollist Sonyt, mis küll CRT-telekas. Hinnaks 3000.- krooni.

                      Kommentaar


                        Miks on kanalisatsiooni augud tee peal??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas varix Vaata postitust
                          Miks on kanalisatsiooni augud tee peal??
                          sest tee on asfaldist ja sealt on vaja vesi ära juhtida
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Tänud. Nüüd tuleb interneti avarustes surfata :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              sest tee on asfaldist ja sealt on vaja vesi ära juhtida
                              Kas loogilisem ei ole teha tee õrna kaldega ning äravoolud teha tee servadesse? Vihmaveerenni sa ei pane ju kah keset katust vaid ikka servadesse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kas loogilisem ei ole teha tee õrna kaldega ning äravoolud teha tee servadesse? Vihmaveerenni sa ei pane ju kah keset katust vaid ikka servadesse?
                                nii ongi loogiline, aga eestis on vene ajal asi tehtud ja see räägib enda eest
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X