320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sellepärast, et kanalisatsioonitrasse ejitati apralleelselt sõiduteedega.. jooksevad enamasti nende all vist.... ja igast muid idiootsusi kah veel... minu meelest on nii..:S aga ma pole mingi ehitusspetisalist

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      sest tee on asfaldist ja sealt on vaja vesi ära juhtida
      reovee kanal. ja sadevee kanal on ikka natuke erinevad asjad.

      kaevud peavad ikka ligipääsetavad olema, koige labasemal juhul kasvoi selleks, et oleks voimalik ummistunud trassi puhtaks lasta. vaevalt keegi roomustaks kui survevee voolik tal korteris wc potti lükataks. eeldates, et nii pikk voolik kuskilt leitakse. lisaks on seda vaja juhks kui on vaja teha hiljem liitumisi kaevu, korguste ja muu sellise jama jaoks.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        reovee kanal. ja sadevee kanal on ikka natuke erinevad asjad.

        kaevud peavad ikka ligipääsetavad olema, koige labasemal juhul kasvoi selleks, et oleks voimalik ummistunud trassi puhtaks lasta. vaevalt keegi roomustaks kui survevee voolik tal korteris wc potti lükataks. eeldates, et nii pikk voolik kuskilt leitakse. lisaks on seda vaja juhks kui on vaja teha hiljem liitumisi kaevu, korguste ja muu sellise jama jaoks.
        selge see et erinevad asjad, aga ma ei tea kas neis kanalisatsiooni trassides, mis asfalttee all jooksevad on ainult reovesi, sadevesi või hoopis kompott neist mõlemaist. aga kui mõelda, siis ameerikas on samamoodi olemas keset teed vahtivad kanalisatsioonikaevud, aga ka vee äravooluks mõeldud augud tee ääres. tglt ma ei teagi mida ma öelda tahan sellega:S
        AILTON

        Kommentaar


          ilmselt seda, et ameerikas tehti need kaevud keset teed vene ajal ja see räägib enda eest
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            tee all lähevad igasugused kommunikatsioonid, mitte ainult kanalisatsioon.

            Kommentaar


              Ja mina vaatan, et vutist keegi enam ei arutle, tuleb välja, et enamus tegeleb solgiveega.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ja mina vaatan, et vutist keegi enam ei arutle, tuleb välja, et enamus tegeleb solgiveega.

                Parem ikka kui Florast rääkida
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Üks ilus laul (failis esimene http://www.speedyshare.com/640948781.html). Teaks ka selle nime ja esitajat (lindistatud variant).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas siim089 Vaata postitust
                    Üks ilus laul (failis esimene http://www.speedyshare.com/640948781.html). Teaks ka selle nime ja esitajat (lindistatud variant).
                    Michael Learns To Rock - (The) Actor
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      spämmin - http://foorum.soccernet.ee/showpost....&postcount=169
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        kas see polnud mitte UEFA seltskonna otus vms?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          http://www.uefa.com/newsfiles/582607.pdf - siin on miskit.

                          "The penalty area is not a wrestling ring and shirt pulling is not part of football, so as Chairman of the UEFA Referees Committee I will support the referees who have the courage to punish holding and pushing in the penalty area.”

                          In addition, in many countries when a player is injured and in apparent need of treatment his team, or in some cases the opposing team, kick the ball out of play, to allow the injured player to receive treatment. The customary unwritten practice is that on re-starting play, the ball is returned to the team who put the ball out of the field of play.

                          UEFA has noted that some of its member associations have recommended in their domestic leagues that this practice be stopped, and that the players should leave it to the referee to decide whether a player’s injury is serious enough to stop the play in order to allow him/her to receive treatment.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Sinna see koer maetud oligi. Mus-mus.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kui B-kat lubade tegemise ajal ilma lubadeta sõiduga vahele jääd kas see omab mingit mõju ka lubade kättesaamisele?

                              Kommentaar


                                ja mitte vähe
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X