320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Zamogilnõi oli täna näiteks Tallinna Kalev vs Sillamäe Kalev mängul. Äkki on lahkuvale Rüütlile asemik leitud?
    Ma ei ole kunagi täpselt aru saanud, et kuidas eestis jalkatreener kes on jäänud töötuks edasi elab. Kas käiake koguaeg ka kuskil tööl et ära elada? või koguvad mingi reservi omale et kui hooaja vahel klubivahetus ees, et kuidagi ära elada...

    Sama ka testimisel käivate eesti mängijate kohta nagu tenno, kas ta käis üldse tööl, et amatöörina mängida tammekas siis käia testimsstel saksamaal (loomulikult sealt klubi ja uwe poolne toetus) ja siis seigelda nii kaljus transis paides jne kuu aega.

    Kust raha leitakse et nii tegutseda, müstika...

    Kommentaar


      Eile sattusin juhuslikult Levikasse ja minu suureks imestuseks müüdi seal premmi. Baaritibi väitis et alati on müüdud. Suudab keegi kinnitada või ümber lükata?

      Kommentaar


        "Registreerunud kasutajaid 18 478 Aktiivseid kasutajaid 911"

        Et, 17467 kasutajat on mis aja siit eemal olnud?

        Kommentaar


          Oskab keegi oma või teiste kogemustest soovitada ilusaid looduslähedasi kohti Eestis mis pole laiemat tähelepanu pälvinud?

          Sama küsimus käiks ka mahajäetud kohtade suhtes.

          Lihtsalt kohad mis on looduses, kus ei toimu mingisugust turismitegevust, on ilusad ning sinna võiks iga kell minna ja ennast nautida.
          (Enda nautimise all ei pea ma silmas eneserahuldamist, seda saan enda toas ka teha)

          Kommentaar


            Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
            Oskab keegi oma või teiste kogemustest soovitada ilusaid looduslähedasi kohti Eestis mis pole laiemat tähelepanu pälvinud?

            Sama küsimus käiks ka mahajäetud kohtade suhtes.

            Lihtsalt kohad mis on looduses, kus ei toimu mingisugust turismitegevust, on ilusad ning sinna võiks iga kell minna ja ennast nautida.
            (Enda nautimise all ei pea ma silmas eneserahuldamist, seda saan enda toas ka teha)
            eesti on täis siukseid kohti, kõnni lihtsalt otse mingis suunas
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Tere,

              Kas keegi on Tallinnas müügil näinud TRRS adapterit/connectorit. Seadme eesmärgiks on uuema handsfree sobitamine vanema telefoniga (see vahetab mõned kontaktid ümber, skeem http://cdn.head-fi.org/a/af/af5786d7_head-fi.jpeg). Muidu praegusel juhul peab handsfree mikrofoni nuppu all hoidma, et korralik stereo heli kostuks läbi klappide. Asi võib välja näha selline http://www.meelec.com/v/vspfiles/pho...-TRRS-35-2.jpg või lihtsalt ilma vahejuhtme jupita ja otse adapter ainult.

              Aitäh.

              Kommentaar


                http://en.wikipedia.org/wiki/Wikiped...ure_of_the_day
                a) toredaid pilte
                b) nagu kaks tilka wet koos Thirteeniga(n/13)
                c) totsidx3
                d) teised meist (või misiganes pask see oli)
                e) [insert thread]
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Huvitav miks oli vaja sellise lingiga " http://naine24.postimees.ee/2716794/...nevusi-moistma " postitus ebaterve huumori alt ära kustutada?

                  Kellele see ei meeldinud või mis ei sobinud?
                  Ootaks vastust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Poorter Vaata postitust
                    Huvitav miks oli vaja sellise lingiga " http://naine24.postimees.ee/2716794/...nevusi-moistma " postitus ebaterve huumori alt ära kustutada?

                    Kellele see ei meeldinud või mis ei sobinud?
                    Ootaks vastust.
                    Kas sa oma emale saadaksid selle lingi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kas sa oma emale saadaksid selle lingi?
                      Kardan et, mitte.
                      Aga samas vb isegi saadaks. Siis tõesti vale teema äkki..
                      Aga kuhu siis paremini sobiks?
                      Last edited by Poorter; 04.03.14, 22:24. Põhjus: Mõttelend

                      Kommentaar


                        Näiteks Toredaid Linke

                        Kommentaar


                          mõtlesin, et küsin õige eesti mehe küsimuse(fck meditsiin)
                          kas ribid pärast muljuda saamist tõesti kuu aega valutavad?
                          hetkel on neljas päev käsil, katki ei tundu olevat.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Poorter Vaata postitust
                            Huvitav miks oli vaja sellise lingiga " http://naine24.postimees.ee/2716794/...nevusi-moistma " postitus ebaterve huumori alt ära kustutada?

                            Kellele see ei meeldinud või mis ei sobinud?
                            Ootaks vastust.
                            mina ei saanud sellest postitusest aru. kui tegu oli ebaterve huumoriga, siis ma arvasin, et seal on kogemata Vatikanis müügil olevad laps-seksnukud aetud sassi tavaliste nukkudega ja õpetatakse nendega erinevusi. Siis sain aru, et nendel nukkudel on suu kinni ja ilmselgelt pole tegu Vatikani kooripoiss-nukkudega, vaid tavaliste nukkudega. Et ma ei saa aru, et kus seal huumor ja ebaterve on? Noh, et näidatakse lastele nukkude pealt, et on olemas neeger ja mingi muu värv ja et tegelikult on kõik inimesed ja kui linnas mõnda sellist näete, siis võtke rahulikult ja ärge näidake näpuga. Noh, see pole ju naljakas, vaid kuidagi rahulik. Või mai tea.
                            Aga kui oleks tegu olnud kooripoiss-nukkude väärkasutusega lasteaia poolt, siis oleks tegu muidugi aastanaljaga olnud.

                            Kommentaar


                              Härrased, kuidas või mis moodi ma omale adblocki saaksin , ei jaksa nende reklaamidega möllata enam. Mul on chrome kui see midagi aitab.

                              Kommentaar


                                googelda chrome adblock ja vajuta esimest tulemust. gl!
                                Mia san mia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X