320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.euronics.ee/t/41304/korva.../mdrex50lpb-ae Mul on need nööbid ja nööpidest siiani kindlalt parimad.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Pole ka mina aru saanud miks ostetakse neid nööpe kui normaalse raha eest saab täiesti kvaliteetset kraami klappide turult. Endale ostsin pea aasta tagasi Kossi Porta Prod. Ülirahul. Väga hea heli, mugavad, saab sporti teha.. http://pood.elion.ee/productInfo/63/...12299147764#et
      Päris tõsiselt või? Sportimiseks on ikka nööbid. Mul on täiesti tavalised telefoni omad, vahest tulevad küll kõrvast ära, aga elab üle. Kaalun Dannari soovitatute ostmist. Tunduvad asjalikud.
      Kontoris kasutan selliseid klappe- http://www.euronics.ee/t/6959/korvak...pioneer/sem390
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Päris tõsiselt. Kiire guugeldus andis miskise lingi ka et parimad klappid jooksmiseks. http://fellrnr.com/wiki/Headphones_for_Running

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          a.) talvel ei saa mütsi kanda
          b.) pole eriti kuhugi panna
          c.) katkiistumisprotsent on üsna suur
          d.) kui on tõesti sitad korraga, siis ei ole nii kahju ja saab uue osta

          Aga muul juhul on suured tõesti paremad, kuna nööpide kvaliteet on ikka nii seinast seina, aga ise leidsin vähemalt viimati enamvähem okeikad Sony nööbid.
          a) Mütsi saab kanda, mina kannangi talvel mütsi peal. Muidugi ei saa mingeid pisiklappe osta siis, kuid mu nt need: http://uncrate.com/p/2011/02/philips...dphones-xl.jpg
          b) sul peaks töölaud olema, kui sinna ei lubata, siis kaela
          c) vastupidavust protsent on ka okei, pärast istumist katki, kuid töötavad hästi, õnneks läks katki sobivast kohast
          d) tõsi
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            a) Mütsi saab kanda, mina kannangi talvel mütsi peal. Muidugi ei saa mingeid pisiklappe osta siis, kuid mu nt need: http://uncrate.com/p/2011/02/philips...dphones-xl.jpg
            b) sul peaks töölaud olema, kui sinna ei lubata, siis kaela
            c) vastupidavust protsent on ka okei, pärast istumist katki, kuid töötavad hästi, õnneks läks katki sobivast kohast
            d) tõsi
            1. mütsiga koostöös hakkavad kõrvad higistama. Aga mingi hetk kandsin ma kusagilt Kaukaasiast ostetud karvamütsi ja sellega tekkis probleeme.
            2. töölaud küll, aga kui on vaja objektile minna, siis jätab suurte kõrvaklappidega mürgeldamine liigselt hipsteri mulje. Ja kui õhtul kuhugi välja minna, siis on ka seltskonnas suurte kõrvaklappidega vangerdamine keeruline.
            3. see on üsna pointless põhjus tegelikult jah. Sest väikestel kipuvad need ühenduskohad jubedalt läbi minema.

            Kommentaar


              kas see tundub ainult mulle või ongi nii aga viimastel aastatel on igal pool jalgpallimaailmas ja teleülekannete ajal väljatoodud täiesti mõttetuid statistikaid võistkondade kohta? nt karim benzema lööb esimese värava siis pole real kunagi kaotanud. see pole mingi statistika ju. sama hästi võiks öelda, et alati kui gareth bale kusagil 60nda minuti kandis vahetusest on sisse tulnud siis cristiano ronaldol on kõrva tagant sügelenud ja kui ronaldol kõrva taga sügeleb siis bayern võidab meistritiitli. kas tõesti on saanud kommentaatoritel ja ajakirjanikel korralik ja põnev statistika otsa?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Even Vaata postitust
                kas see tundub ainult mulle või ongi nii aga viimastel aastatel on igal pool jalgpallimaailmas ja teleülekannete ajal väljatoodud täiesti mõttetuid statistikaid võistkondade kohta? nt karim benzema lööb esimese värava siis pole real kunagi kaotanud. see pole mingi statistika ju. sama hästi võiks öelda, et alati kui gareth bale kusagil 60nda minuti kandis vahetusest on sisse tulnud siis cristiano ronaldol on kõrva tagant sügelenud ja kui ronaldol kõrva taga sügeleb siis bayern võidab meistritiitli. kas tõesti on saanud kommentaatoritel ja ajakirjanikel korralik ja põnev statistika otsa?
                Minnakse USA mudeli järgi, et luua seoseid, näidata midagi erakordset. Ala, et see ja see mängija on esimene, kes visanud x punkte, y sööte ja samal ajal olnud vasakukäeline!
                Pluss muidugi põhjus, et tvitteri, interneti ja selgeltnägijate kaudu tuleb igasugu totrust kätte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Even Vaata postitust
                  kas see tundub ainult mulle või ongi nii aga viimastel aastatel on igal pool jalgpallimaailmas ja teleülekannete ajal väljatoodud täiesti mõttetuid statistikaid võistkondade kohta? nt karim benzema lööb esimese värava siis pole real kunagi kaotanud. see pole mingi statistika ju. sama hästi võiks öelda, et alati kui gareth bale kusagil 60nda minuti kandis vahetusest on sisse tulnud siis cristiano ronaldol on kõrva tagant sügelenud ja kui ronaldol kõrva taga sügeleb siis bayern võidab meistritiitli. kas tõesti on saanud kommentaatoritel ja ajakirjanikel korralik ja põnev statistika otsa?
                  + miljon

                  eriti debiilne on see, et pole seal väljakul kaotanud aastast 1423. Keda kotib, võrreldakse võrreldamatuid asju.
                  Mia san mia

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    kas see tundub ainult mulle või ongi nii aga viimastel aastatel on igal pool jalgpallimaailmas ja teleülekannete ajal väljatoodud täiesti mõttetuid statistikaid võistkondade kohta? nt karim benzema lööb esimese värava siis pole real kunagi kaotanud. see pole mingi statistika ju. sama hästi võiks öelda, et alati kui gareth bale kusagil 60nda minuti kandis vahetusest on sisse tulnud siis cristiano ronaldol on kõrva tagant sügelenud ja kui ronaldol kõrva taga sügeleb siis bayern võidab meistritiitli. kas tõesti on saanud kommentaatoritel ja ajakirjanikel korralik ja põnev statistika otsa?
                    Kusjuures tabasin end eile täpselt samalt mõttelt, just selle Benzema näite puhul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      + miljon

                      eriti debiilne on see, et pole seal väljakul kaotanud aastast 1423. Keda kotib, võrreldakse võrreldamatuid asju.
                      Sellest saan ma isegi aru. On teatud meeskondi, kellega mängimine üldse ei sobi, teistega jälle sobib. Näiteid peast ei too, aga olen märganud seaduspära, kus mingi meeskond on mõne suure jaoks iga kord nigu kuradi kirstunael.

                      Kommentaar


                        Õnneks pole seesugused jaburad statistikapärlid veel jalgpalli end nii palju sisse söönud. Kes NBA-d jälgib (ja korvpallis on individuaalset statistikat iga mängija iga mängu kohta ju tohhujaa), siis seal on see kohati ikka täisdebiilsusteni viidud (a'la mängija X on esimene pallur alates aastast 1995, kes on ühes mängus visanud vähemalt 25 punkti, võtnud 7 lauda, andnud 4 söötu, pannud 3 kulpi ja seda kõike vähemalt 85%-lise visketäpsusega, aga ilma ühegi vabavisketa ja seda koduväljakul).
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          + miljon

                          eriti debiilne on see, et pole seal väljakul kaotanud aastast 1423. Keda kotib, võrreldakse võrreldamatuid asju.
                          Kui aus olla, siis mind isegi huvitab. Vahel on päris huvitav kuulata neid seoseid vms. Eks see ole maitseasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tekkis üks tõeliselt rumal küsimus. Et kui mingi uuringu kohaselt olla igal kolmandal mehel enneaegse seemnepurskega hädasid, siis mis saab juhul, kui homopaaris on mõlemal osapoolel sarnane probleem? Et kas mõlemad on überfrustreerunud või ülirahul või kuidas?
                            Sarnasel teemal edasi. Kas prouad sadomasod kirjutasid isiklikult Krister Kivile või otsustati saatmine kivi-paber-käärid meetodil?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Pole ka mina aru saanud miks ostetakse neid nööpe kui normaalse raha eest saab täiesti kvaliteetset kraami klappide turult. Endale ostsin pea aasta tagasi Kossi Porta Prod. Ülirahul. Väga hea heli, mugavad, saab sporti teha.. http://pood.elion.ee/productInfo/63/...12299147764#et
                              Kes kurat selliseid tänaval kannab? Piinlik oleks nendega kodust välja minna isegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Sarnasel teemal edasi. Kas prouad sadomasod kirjutasid isiklikult Krister Kivile või otsustati saatmine kivi-paber-käärid meetodil?
                                Artikli järgi kirjutasid prouad Krister Kivile.

                                Tere, Krister! Kas oled huvitatud intervjuu tegemisest kahe Eesti dominaga / vestlemisest siinse BDSM kultuuri teemadel?, küsis kiri, mis mõni nädal tagasi toimetusse jõudis. Allakirjutanu nimetas end “Printsess Lilianiks” ning toimetus, nagu arvata võiski, erutus ideest (erandiks üks mu tõsikristlik kolleeg, kes nimetas Eesti BDSM-kultuuri puudutavat võimalikku artiklit otsekoheselt “jälkuse reklaamimiseks”). Kuid uksest sisse astudes taban end murettekitavalt mõttelt, et tegelikult ei tea keegi, kus ja kellega ma täpselt kohtun.

                                Algselt postitas Debs Vaata postitust
                                Kes kurat selliseid tänaval kannab? Piinlik oleks nendega kodust välja minna isegi.
                                Ei ütleks küll et väga piinlik oleks nendega uksest välja astuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X