320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Henri mitte viimati mingi 12 polnud vä? Et siis nüüd mingi 16-17 peaks ikka olema...
    Ja Sergo Vares rulaga küll ümber käia suurt ei oska ju
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
      Kui vana on Henri seriaalis kodu keset linna?
      Pisut guugeldada ja väidetavalt 16.

      Ja Sergo Vares on 25.

      Lithne!

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda palju võib maksta kasva metsa tm?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Oskab keegi öelda palju võib maksta kasva metsa tm?
          Sõltuvalt metsa tüübist. Vaata Arco Vara metsaoksjonite lehte (www.metsaoksjon.ee) ja saad mõne vihje.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Kas 2010 aasta MM valikturniiri alagrupid on juba loostud?

            Kommentaar


              Ei ole loositud.

              Edit: kui sa Euroopa meeskondasid mõtlesid.

              Kommentaar


                Selline asi, et kui tahan üht mängu mängima hakata aga viskab errori ette. Märksõnadeks on debugging, just-in-time, visual studio. Guugeldades sain teada, et peab minema tools/options/debugging, aga kust?

                Kommentaar


                  9:00 PM Las Vegas A HERO AIN'T NOTHIN' BUT A SANDWICH / SHRINK RAP

                  Mis kell see Eesti ajas on? MA TAHAN TEADA MIS JUHTUB LAS VEGASES!
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ei ole loositud.

                    Edit: kui sa Euroopa meeskondasid mõtlesid.
                    Ah, et Euroopa ja Ameerika võistkondadel on eraldi loosimine.. Nägin nagu jah, et delfis juba artiklid, et kes juba Ameerika mandri meeskond pannud koosseisud paika jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Selline asi, et kui tahan üht mängu mängima hakata aga viskab errori ette. Märksõnadeks on debugging, just-in-time, visual studio. Guugeldades sain teada, et peab minema tools/options/debugging, aga kust?
                      pilt...

                      Kommentaar


                        Kunagi oli korras ka? Sul on Visual Studio arvutis, proovi maha lasta?

                        Okei see peaks aitama http://support.microsoft.com/kb/811191/EN-US/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                          Kunagi oli korras ka?
                          Noo, koguaeg on mingi säärane error aegajalt ette viskanud aga mõni programm selle pärast avamata ei ole jäänud.

                          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                          Sul on Visual Studio arvutis, proovi maha lasta?
                          kuidas?

                          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                          aitaks kui ma aru saaks mis asi see registry key on ja kui ma õige koha üles leiaks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            aitaks kui ma aru saaks mis asi see registry key on ja kui ma õige koha üles leiaks
                            Start -> Run -> Regedit

                            Kommentaar


                              Kõik juba on nii nagu peaks olema (c:\windows\explorer.exe või c:\winnt\explorer.exe asemel explorer.exe), kuid probleem on alles

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Kõik juba on nii nagu peaks olema (c:\windows\explorer.exe või c:\winnt\explorer.exe asemel explorer.exe), kuid probleem on alles

                                To resolve this problem, modify the value of the registry key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\shell with a value explorer.exe.

                                Seda tegid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X