320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Pedaalipubi.ee leht on maas. Kas on veel mingeid selliseid laenutusi Tallinnas?
    Joomise ja baari osa on optional, eesmärk on 6-10 inimesega ringi vändata ja niisama jalgratastega oleks liiga igav.
    Kiire googeldamisega leidsin selle http://www.pulmadjapeod.ee/pedaalipubi/
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Kiire googeldamisega leidsin selle http://www.pulmadjapeod.ee/pedaalipubi/
      no see reklaamib ju seda sama Pedaalipubi mis ei toimi enam.

      Kommentaar


        Ma mõtlen, et seal kontaktandmed, kas need ka ei toimi?
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          ei toimi

          Kommentaar


            Nii nii ,kust ma eesti koondise Lotto särkide ajalugu näeks.kaevan juba teist tundi ja Valdaru Jass oma särgipildiga on risti jalus s.t. kui saaks äkki mängueelseid pilte,oskaks kuskile aastasse paigutada. Vana logo ja puha,sellime kriimutriibiline.....
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Kes on saate- "Palume lavale" sihtgrupp ja mis on selle saate point?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kes on saate- "Palume lavale" sihtgrupp ja mis on selle saate point?
                Pakun, et sihtgrupp on lastest kuni vanuriteni välja. Kuskil teletopis oli saade top10-s täitsa sees. Eks ta selline WLIIA kodukootud variant ole. Minu arust hetkel ainuke saade eesti erakanalites, mida enam-vähem vaadata kannatab (vähemalt osaliselt).
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Minu 6 aastane laps. Pointi pole
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Minu arust hetkel ainuke saade eesti erakanalites, mida enam-vähem vaadata kannatab (vähemalt osaliselt).
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      naljakas gif
                      No ok, TV6s on sport ja kolmeraudne on ka vaadatav kui külalised on asjalikud. Muus osas teeb ETV ja ETV2 igakell erakanalitele silmad ette. Ei mäletagi millal viimati kanal 2-st midagi vaatasin. Isegi TV3+ on kohati vaadatavam, siis kui nasha rasha't ja intern'e veel näidati (ja mõned muud saated ka).
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        No ok, TV6s on sport ja kolmeraudne on ka vaadatav kui külalised on asjalikud. Muus osas teeb ETV ja ETV2 igakell erakanalitele silmad ette. Ei mäletagi millal viimati kanal 2-st midagi vaatasin. Isegi TV3+ on kohati vaadatavam, siis kui nasha rasha't ja intern'e veel näidati (ja mõned muud saated ka).
                        Ma olen nõus, et ETV > ETV2 > muu kommertspask, aga see "Palume lavale" on ju täiesti piinlik sitt. Isegi TV3 standardite järgi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mis see "Palume lavale" on muidu?

                          tervitab
                          õnnelik teleka mitteomanik
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Mu ema käis seal stuudiopublikuks ehk ilmselt selline 50+ igavlevad pensionieelikud on ka sihtgrupiks. Üleüldiselt peakski ju teleprogramme koostatama 40+ naiste ja laste tahtmiste järgi. Sinna vahele jäävad inimesed, näiteks mina, kes vaatavad asju läbi interveebi ja kodus telekat pole. Samas neile, kellel tähistas omal ajal telekas tänapäeva arvutit, ei oska selleta kuidagi hakkama saada. Nii näiteks vajas kunagi mu ema minu pool öömaja ja kui ta kell 19 saabus, siis avastas, et telekat polegi. Ma üritasin talle näidata, et näe, arvuti on, raamatud on, muusika on. Aga ta ei osanud midagi muud peale hakata, kui kell 20 magama keerata. Ehk sisuliselt on sellises vanuses inimesed kohati justkui mina ise ilma internetita

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kes on saate- "Palume lavale" sihtgrupp ja mis on selle saate point?
                              Ma pole seda kordagi veel vaadanud aga kas see on midagi sellist nagu kunagi oli "Jumal tänatud, et sa siin oled"? Kui nii, siis pole ma ilmselt millestki ilma jäänud, selline punnitatud huumo rkohe üldse peale ei lähe. On vähe humoriste, kes suudavad "nüüd ja kohe" nalja teha aga seal võetakse ju lavale mingid suvalised inimesed.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Ma pole seda kordagi veel vaadanud aga kas see on midagi sellist nagu kunagi oli "Jumal tänatud, et sa siin oled"? Kui nii, siis pole ma ilmselt millestki ilma jäänud, selline punnitatud huumo rkohe üldse peale ei lähe. On vähe humoriste, kes suudavad "nüüd ja kohe" nalja teha aga seal võetakse ju lavale mingid suvalised inimesed.
                                Ei võeta suvalisi inimesi. Erinevate teatrite näitlejad on vastamisi saate püsivõistkonnaga. Uuspõld vahepeal paneb seal mõne hea killu, aga muidu on jah selline mehh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X