320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Hilja vist, aga apteekidest saab igas suuruses süstlaid
    Ei ole hilja. Aitäh.

    Kommentaar


      YLE MMi (mängueelset) kajastust ei ole kuskil võimalik järele vaadata? seal näidati eile ühte URU fänni, kellele oli kostüümi peale kirjutatud PIPA ehk kellelgi on kuskil silma jäänud pilt/gif.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Rumal küsimus Triobeti kohta. Nad kandsid mulle mingi boonusraha 2 euri MM-i algul, mille ma siis mõne mänguga 50 peale keevitasin. Tahtsin raha välja võtta, aga need t*rad hakkasid dokumente küsima.

        Tsiteerin Triobeti teemast:
        "Vabandust, aga mis v*tt nende dokumentide nõudmisega lahti on? Miks ma pean üles laadima "värvikoopiat" enda dokumendist? Miks ma pean üles laadima enda kommunaalarveid ja pangaväljavõtteid? Mis nahhui see triobeti asi on? Või on see mingi uus ja kenjaalne maksuameti nõue? Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.

        Mõnu turns ballack või midagi."

        Kommentaar


          mul oli paypal'iga sama nuss. Aga kuna summad olid suuremad ja plaan nende teenuseid ka edaspidi kasutada, siis ei jäänud muud üle kui neile dokumendid edastada. Triobet muidugi seda jebimist ei vääri.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            mul oli paypal'iga sama nuss. Aga kuna summad olid suuremad ja plaan nende teenuseid ka edaspidi kasutada, siis ei jäänud muud üle kui neile dokumendid edastada. Triobet muidugi seda jebimist ei vääri.
            Leidsin ka põhjenduse:
            "Malta Loteriide ja Hasartmängu Ameti (LGA) ning Malta ja Euroopa Liidu rahapesuvastaste regulatsioonide poolt on meil nõue kõigi klientide isiku ning aadressi tuvastamiseks, viies seda läbi pangale sarnaste protseduuride näol. Teostame kontrolli ka selleks, et tuvastada meie lehel kasutatavate krediitkaartide ja pangakontode kehtivust."

            Ahah, oli meeldiv. Nägenz.

            Kommentaar


              Kui ma saadan Tallinna linnavalitsuse üldmailile kirja, kas nad siis on kohustatud mulle mingi kindla ajal jooksul vastama?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kui ma saadan Tallinna linnavalitsuse üldmailile kirja, kas nad siis on kohustatud mulle mingi kindla ajal jooksul vastama?
                Peaks olema 30 päeva, aga nad on sellele viiamsel ajal üsna jõuliselt vilistanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas shefield
                  http://www.youtube.com/watch?v=C6ZMcyV_Xwg
                  Kes on see neiu kes laulab?
                  Ja mis sellest bändist üldse saanud on?
                  Haha, päris hirmus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shefield
                    http://www.youtube.com/watch?v=C6ZMcyV_Xwg
                    Kes on see neiu kes laulab?
                    Ja mis sellest bändist üldse saanud on?
                    Kaisa Virgebau
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      päris selline provints fõfõfõfõfristajlo

                      Sest Meile Meeldib video...väga hea ja asjalik eesti noortelt


                      Juba poolteist aastat breakansambli Electronic Crew naishääl olnud Kaisa Virgebau alias DJWhiteKitty lubab käesoleval aastal ka räppimise selgeks õppida. „Asi vaikselt areneb,” räägib ta Noortekale veel pooleldi saladuskatte all olevast projektist.

                      Kommentaar


                        http://etv.err.ee/?0566450 kas tundub ainult mulle või polegi Klenskajal pükse jalas?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          http://etv.err.ee/?0566450 kas tundub ainult mulle või polegi Klenskajal pükse jalas?
                          loodad aint jah.

                          Kommentaar


                            Töövõimetusleht ja töötasu.
                            Kas töötasu, mille põhjal päevapalka arvestatakse on brutopalk?
                            Kas Haigekassa maksab ka hüvitist töövõimetusperioodile jäänud puhkepäevade eest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Töövõimetusleht ja töötasu.
                              Kas töötasu, mille põhjal päevapalka arvestatakse on brutopalk?
                              Kas Haigekassa maksab ka hüvitist töövõimetusperioodile jäänud puhkepäevade eest?
                              Esiteks vist viimase kuue kuu keskmine brutopalk.
                              Jah.

                              Kommentaar


                                Kas keegi, kes käib regulaarselt jooksmas, oskab soovitada omast käest mingit pulsikella?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X