320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ujumine on miskist klassist alates ka kooliprogrammis või oli see mingi projekt ?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Teie e-posti aadress on lisatud Õhtulehe igahommikuse uudiskirja saajate hulka. Kui te ei soovi teavitust saada, vajutage siia.

      Mida v*ttu? Kas keegi tegi pahatahtlikku nalja või lisab Õhtuleht inimesi omavoliliselt uudiskirja saajate hulka?
      Innukatele lugejatele: Õhtuleht ei lisa. Tofoa ise tegi (eeldatavasti). Kuid Õhtuleht varem ei saatnud. Seega sai Tofoa alles nüüd aru.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Ehk ilmselt osales Tofu mingis Õhtulehe ennustuses, kus küsiti aadressi ja oli väikses kirjas, et Õhtuleht võib seda aadressi nüüd penetreerida. Ja nüüd hakkas penetreerimine pihta. Samas sai üsna lihtsalt sellest loobuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ehk ilmselt osales Tofu mingis Õhtulehe ennustuses, kus küsiti aadressi ja oli väikses kirjas, et Õhtuleht võib seda aadressi nüüd penetreerida. Ja nüüd hakkas penetreerimine pihta. Samas sai üsna lihtsalt sellest loobuda.
          Alatu laim, kiri on täiesti tavalise suurusega ja mõnikord isegi suurem. Kuid liitumise loogika on tõenäoliselt midagi sellist küll.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Innukatele lugejatele: Õhtuleht ei lisa. Tofoa ise tegi (eeldatavasti). Kuid Õhtuleht varem ei saatnud. Seega sai Tofoa alles nüüd aru.
            Pole viimasel ajal Õhtulehte lugenud. Võib-olla sai siis MM-i ajal mingis ennustusvõistluses osaletud, aga siis ma küll mingeid uudiskirju ei soovinud. Kas nad saavad pool aastat hiljem mind penetreerida?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Pole viimasel ajal Õhtulehte lugenud. Võib-olla sai siis MM-i ajal mingis ennustusvõistluses osaletud, aga siis ma küll mingeid uudiskirju ei soovinud. Kas nad saavad pool aastat hiljem mind penetreerida?
              Pmst oli minu mälu järgi MM-i ennustusel mingi klausel küll, et nõustud enda aadressi andmebaasi lisamisega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pmst oli minu mälu järgi MM-i ennustusel mingi klausel küll, et nõustud enda aadressi andmebaasi lisamisega.
                Kui seal oli valikuvõimalust, siis ma sinna linnukest küll ei pannud. Ise ei mäleta, et selline klausel oleks olnud. Keegi suudab leida tõestust sellele?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui seal oli valikuvõimalust, siis ma sinna linnukest küll ei pannud. Ise ei mäleta, et selline klausel oleks olnud. Keegi suudab leida tõestust sellele?
                  Mis sa jaurad tühjatähja pärast. Vali alt, et loobud uudiskirjast ja korras.

                  Kommentaar


                    Asutuse jõulupeol esineb Boris Lehtlaan. Jeesus. Jeesus. Jeesus. Kas üldosakonna prouad oleksid suutnud veel hirmsama valiku teha?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mis sa jaurad tühjatähja pärast. Vali alt, et loobud uudiskirjast ja korras.
                      Ammu tehtud. Lihtsalt selline käitumine häirib. Ükski teine ettevõte pole mind nii julmalt uudiskirja lisanud. Varasemalt olen alati seda teadlikult teinud.

                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Asutuse jõulupeol esineb Boris Lehtlaan. Jeesus. Jeesus. Jeesus. Kas üldosakonna prouad oleksid suutnud veel hirmsama valiku teha?
                      Tean ühte jõulupidu, kus esineb Onu Bella.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Tean ühte jõulupidu, kus esineb Onu Bella.
                        Ekspressi jõulupeol esines kunagi Push Up.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Tean ühte jõulupidu, kus esineb Onu Bella.
                          See oleks ju jumala kuul. Boris Lehtlaan laulab vähimagi huumorita, tõsiselt, kogu hingest seda jubedat eestikeelset iidset sülti, millest ma olen püüdnud kogu elu kõrvale hoida.
                          Kõige hullem on see, et ma oma vahvate kolleegide pärast ilmselt ikkagi lähen sinna.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kui seal oli valikuvõimalust, siis ma sinna linnukest küll ei pannud. Ise ei mäleta, et selline klausel oleks olnud. Keegi suudab leida tõestust sellele?
                            Loomulikult on, sest üks selline nagu sina ikka leidub. Kui tahad, saadan meilile. Seetõttu üldiselt ajakirjanikud hoiavad ka intekate lindistused alles, et "mina küll ei teinud-öelnud" juttu pärast ei tuleks.

                            Lisaks on selline asi seaduses reguleeritud, et teisiti ei saaks. Küsimuse all võiks olla aeg, kui selliseid klausleid ei pidanud kasutama a'la neli-viis aastat tagasi, kuid e-maile ikka korjati. Et oleks selge, siis selliseid pole Õhtuleht kasutanud - kuigi teoreetiliselt vist äkki isegi kuidagi võiks.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Tofoa, Juventus, lindistused. Tursal tuleb praegu pisar silma neid ilusaid aegu meenutades.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ma osalesin Poolas toimunud Euro piletiloosis. Nüüd korra kuus loobun UEFA uudiskirjast.
                                On millegipärast saite, kus võid seda "unsubscribe" nupukest jäädagi klõpsima ja tuleb ka kinnitus, et kõik on korras, olete loobunud ning ikka näed, kuidas sealt saidilt spami tuleb. Oma närvide säästmiseks on siis juba parem see linnuke järgmine kord lihtsalt selle spamikirja taha teha ja prügikasti saata.

                                Mitte et see nüüd Õhtulehte puudutaks.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X