320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina ei tee. Ausalt.
    Seda ma usun, et sina ei tee. Kes teeb? Märka ja muud sitahipid, kellesuguseid Ekspressis ja selle veergudel viimasel ajal häirivalt palju afiš- ja tiražeeritakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Seda ma usun, et sina ei tee. Kes teeb? Märka ja muud sitahipid, kellesuguseid Ekspressis ja selle veergudel viimasel ajal häirivalt palju afiš- ja tiražeeritakse?
      Kes üldse seda Ekspressi loeb?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Mina loodan küll, et Kalev fänniturniiril osaleb, et Shparkz saaks dikteerida ning otsustada, kes on piisavalt fänn, et seal osaleda.
        Shparkz kui tahab või Jalgpallihaigla eest antud turniiril mängida.....

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Vot seda kohtunike meeskonda ei taha vist keegi seal näha. Fännimeeskondades peakski mängima vaid fännid ja mingeid erandeid loodedavasti see aasta keegi paluma ei hakka.
          Loodan jah, et ei hakata erandeid paluma, samas loodan et selliseid fänne nagu Paidel või Tallinna Kalevil sel aastal olnud ei lasta ka

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Kes üldse seda Ekspressi loeb?
            Mina loen. 15+ aastat juba. Viimasel aastal-poolteisel ei saa muidugi aru enam, miks. Harjumuse jõud vist. Mul käivad Ekspress ja Maaleht. Sel korral läks Ekspressi peale 35 minutit, Maalehele ligi poolteist tundi. Suitsupausidega. Enamvähem selline jõuvahekord neil kahel lehel viimane poolteist aastat mu laual ongi olnud. Ekspressis on way liiga vähe Ereltit, Filippovist on karjuv puudus, samas on way liiga palju kristerkivi jms jama. Ja noh, kui viskab sisse lehti, millest kolmveerandi moodustavad toit, vein, infantiilsed reisikirjad, sitahipindus ja persetäis ennasttäis noorkulturnikuid, siis tekib tõesti küsimus, et where the fuck did Ekspress go? Uuel aastal vist jääb Ekspressi tellimus katki, tõesti. Kranaadi kohta lihtsalt hakkas huvitama, selle nädala oma oli ikka karjuappi-jampslik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Mina loen. 15+ aastat juba. Viimasel aastal-poolteisel ei saa muidugi aru enam, miks. Harjumuse jõud vist. Mul käivad Ekspress ja Maaleht. Sel korral läks Ekspressi peale 35 minutit, Maalehele ligi poolteist tundi. Suitsupausidega. Enamvähem selline jõuvahekord neil kahel lehel viimane poolteist aastat mu laual ongi olnud. Ekspressis on way liiga vähe Ereltit, Filippovist on karjuv puudus, samas on way liiga palju kristerkivi jms jama. Ja noh, kui viskab sisse lehti, millest kolmveerandi moodustavad toit, vein, infantiilsed reisikirjad, sitahipindus ja persetäis ennasttäis noorkulturnikuid, siis tekib tõesti küsimus, et where the fuck did Ekspress go? Uuel aastal vist jääb Ekspressi tellimus katki, tõesti. Kranaadi kohta lihtsalt hakkas huvitama, selle nädala oma oli ikka karjuappi-jampslik.
              Täpselt sama siin ja olen kuulnud et nii mõnigi tuttav ka sama teed minemas. Suhteliselt kurb, alternatiive tegelikult ei ole

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Mina loen. 15+ aastat juba. Viimasel aastal-poolteisel ei saa muidugi aru enam, miks. Harjumuse jõud vist. Mul käivad Ekspress ja Maaleht. Sel korral läks Ekspressi peale 35 minutit, Maalehele ligi poolteist tundi. Suitsupausidega. Enamvähem selline jõuvahekord neil kahel lehel viimane poolteist aastat mu laual ongi olnud. Ekspressis on way liiga vähe Ereltit, Filippovist on karjuv puudus, samas on way liiga palju kristerkivi jms jama. Ja noh, kui viskab sisse lehti, millest kolmveerandi moodustavad toit, vein, infantiilsed reisikirjad, sitahipindus ja persetäis ennasttäis noorkulturnikuid, siis tekib tõesti küsimus, et where the fuck did Ekspress go? Uuel aastal vist jääb Ekspressi tellimus katki, tõesti. Kranaadi kohta lihtsalt hakkas huvitama, selle nädala oma oli ikka karjuappi-jampslik.
                omal ajal olin ka mina juhulugeja - selles suhtes, et kui muud huvitavad ei olnud lugeda bussis või kohvikus siis ok, midagi omal ajal sealt lugeda, aga samas mulle selline kollane ajakirjandus ei istunud. KesKus, Sirp, Akadeemia jmt pmst minu valikud Aga maitsete üle nagu öeldakse.....

                Aga maaleht on hea muu on kollane mis kollane a la ŠOKK või SENSATSIOON AAAAAAAA 100500 nippi kuidas endale suuseksi teha

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Seda ma usun, et sina ei tee. Kes teeb? Märka ja muud sitahipid, kellesuguseid Ekspressis ja selle veergudel viimasel ajal häirivalt palju afiš- ja tiražeeritakse?
                  Toimetaja on Tarmo Vahter. Aga tema ei kirjuta. Kuna kirjutaja ei taha ennast afišeerida antud asjaga seoses, siis ma ei saa öelda. Aga tegu pole Ekspressi töötajaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Oskab keegi aidata? Nimelt sisenedes läbi chrome eesti.ee'sse id-kaardiga, lööb sellise errori:

                    Hea riigiportaali külastaja!

                    Riigiportaali sisenemisel tekkis viga. Enne uut sisenemiskatset sulgege kõik veebilehitseja aknad ja taasavage veebilehitseja.

                    eesti.ee – Teeme riigiga suhtlemise lihtsamaks


                    Proovisin exploreriga, läks ilusti sisse.
                    Vaatas kas extension on lubatud kroomil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                      omal ajal olin ka mina juhulugeja - selles suhtes, et kui muud huvitavad ei olnud lugeda bussis või kohvikus siis ok, midagi omal ajal sealt lugeda, aga samas mulle selline kollane ajakirjandus ei istunud. KesKus, Sirp, Akadeemia jmt pmst minu valikud Aga maitsete üle nagu öeldakse.....

                      Aga maaleht on hea muu on kollane mis kollane a la ŠOKK või SENSATSIOON AAAAAAAA 100500 nippi kuidas endale suuseksi teha
                      Ahah, leht, mis avaldab Igor Mangi ja keemiaradade värki, on väga hea. Selge.

                      Kommentaar


                        ausalt öelda, isegi mangiga parem kui EE - sorry Dannar, aga maalehest leiab inimene midagi kasulikumat, kui tahab
                        Üleüldse imho EV trykiajakirjanduse tase on sitt - mai ei oska isegi välja tuua, kes siis poleks kollane - kõik on kollased, ühepoolsed jne.
                        Kord naaberriigis elades meeldisid mulle ajalehed kus tõesti polnud reklaami ega kollast materjali. Ok, mõlemad olid siis valitsusorganite doteeritavad. Ma oleks valmis maksma 2 EUR päevalehe eest, kui seal poleks seda urineerivat ajakirjandust...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          omal ajal olin ka mina juhulugeja - selles suhtes, et kui muud huvitavad ei olnud lugeda bussis või kohvikus siis ok, midagi omal ajal sealt lugeda, aga samas mulle selline kollane ajakirjandus ei istunud. KesKus, Sirp, Akadeemia jmt pmst minu valikud Aga maitsete üle nagu öeldakse.....

                          Aga maaleht on hea muu on kollane mis kollane a la ŠOKK või SENSATSIOON AAAAAAAA 100500 nippi kuidas endale suuseksi teha
                          KesKust ma lugesin pikalt-pikalt, aga mingil hetkel käis samamoodi maha nagu Ekspress praegu, ainult et täpselt vastupidises suunas. Kui KesKus läks nii diibiks kätte ära, et mul tuli alaväärsuskompleks peale, siis Ekspress kohtleb mind viimane poolteist aastat nagu LSD-uimas läbi elu siuglevat kerglast noorkunstnikku... Kõiges ja kõige peale kibestunud Hvostov, enne teda ajas üle ääre patroniseeriv kesteabseeteab-mees Hõbemägi (kuigi tema ajal oli leht suht loetav üldiselt), endiselt ängistunult oma kohta päikese all otsiv Kivi, istume-ümber-lõkke-ja-kiidame-üksteise-nabasid noored kunstitalendid vähemalt kümnel leheküljel igas kuradima numbris, nende otsa urbangetostailfakkjee vihased alternatiivnoored, foie gras ja "tänases veinilisas maitseme Henri Jayer Echezeaux Grand Cru punaveini"... Varasemalt kvaliteedimärgina mõjunud Ereltist sõidab Maalehes lõdva randmega üle kas Oll või Soomre või Laurits või Lõhmus või kes iganes viitsib asja ette võtta.

                          Ma ei oska öelda, kuskohas see krõks ära käis. Kui ma ajateljele proovin seda panna, siis tunduks nagu, et Lutsu ajal käis asi persse. Või siis on lihtsalt asi selles, et mina ei käi ajaga kaasas. Või on ühiskondlik ootus mingi sellistsorti, mida mina ei taju. Või ma ka ei tea. Ei lähe enam viimasel ajal. Sähvakaid on, aga stabiilset kvaliteeti nagu aastaid tagasi, mkmm.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Pikk jutt
                            Sa oled lihtsalt vanaks jäänud.

                            Lojaalne EE lugeja 10+ aastat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Sa oled lihtsalt vanaks jäänud.

                              Lojaalne EE lugeja 10+ aastat.
                              Kahtlustasin seda isegi ja selles mõttes ei ole vaja kellelgi solvuda, Dannaril tuli juba Mang pähe

                              Ju siis on lehega kõik korras ja tegemist endiselt väga särtsaka materjaliga. (Pliidi alla tuld alustades muidugi tuleb särtsakuse saavutamiseks kriitpaberkaaned ära võtta küljest).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                ausalt öelda, isegi mangiga parem kui EE - sorry Dannar, aga maalehest leiab inimene midagi kasulikumat, kui tahab
                                Üleüldse imho EV trykiajakirjanduse tase on sitt - mai ei oska isegi välja tuua, kes siis poleks kollane - kõik on kollased, ühepoolsed jne.
                                Kord naaberriigis elades meeldisid mulle ajalehed kus tõesti polnud reklaami ega kollast materjali. Ok, mõlemad olid siis valitsusorganite doteeritavad. Ma oleks valmis maksma 2 EUR päevalehe eest, kui seal poleks seda urineerivat ajakirjandust...
                                Eestis on turg alla miljoni inimese. Siin pead sa ajama lugejaskonna võimalikult suureks. Sa ei saa teha ainult uurivat, vaid pead tegema ka rubriiki "nuta koos kirsti ja toivoga". See lihtsalt on niimoodi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X