320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gaius Vaata postitust
    Kas Piiroja mängib Inglismaa vastu või mitte?
    Ei mängi ......

    Kommentaar


      Kas järgmine nädal polegi Põgenemist?
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Algselt postitas gaius Vaata postitust
        Kas Piiroja mängib Inglismaa vastu või mitte?
        see ei ole üldsegi rumal vaid hoopis tõsine küsimus. siiski, loodame parimat!
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
          Kas järgmine nädal polegi Põgenemist?

          Ei ole jah,selle asemel on Heroes.

          Kommentaar


            Algselt postitas Max313 Vaata postitust
            Ei ole jah,selle asemel on Heroes.
            Aga ülejärgmisest nädalast alates läheb ikka nagu ennem, et kolmapäeviti kl.22?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Kas järgmine nädal polegi Põgenemist?
              Telekast on ülimõttetu PB´d vaadata, IMO. Ma isiklikult olen koguaeg arvutist PB´d vaadanud. Alates esimesest hooajast ootasin seda teisipäeva, et Prison Break juba USA´s välja tuleks. Prageu käimas siis kolmas hooaeg ning asi on suhteliselt põnev. Kui tahad kiiremini teist hooaega ära näha ning kolmanda hooaja juurde jõuda, siis ma soovitan sul netist tõmmata, kuigi ma ei ole kindel kas seal üleval praegu need osad on. Vähemalt kolmanda hooaja osad tulevad küll väga kiiresti üles. Igastahes mu vend pani päris hästi, DVD pealt vaatas kahe päevaga ühe hooaja läbi.

              Mu eelnev jutt võis sinule suunatuna ka mõttetu olla, sest ma ei tea kas sa oled juba teist hooaega näinud ning küsisid lihtsalt, aga vähemalt andsin loodetavasti teistele hea soovituse.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Aga ülejärgmisest nädalast alates läheb ikka nagu ennem, et kolmapäeviti kl.22?

                Ei ikka Heroes ja Heroes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                  Ei ikka Heroes ja Heroes.
                  A mis Põgenemisest saab siis?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Telekast on ülimõttetu PB´d vaadata, IMO. Ma isiklikult olen koguaeg arvutist PB´d vaadanud. Alates esimesest hooajast ootasin seda teisipäeva, et Prison Break juba USA´s välja tuleks. Prageu käimas siis kolmas hooaeg ning asi on suhteliselt põnev. Kui tahad kiiremini teist hooaega ära näha ning kolmanda hooaja juurde jõuda, siis ma soovitan sul netist tõmmata, kuigi ma ei ole kindel kas seal üleval praegu need osad on. Vähemalt kolmanda hooaja osad tulevad küll väga kiiresti üles. Igastahes mu vend pani päris hästi, DVD pealt vaatas kahe päevaga ühe hooaja läbi.

                    Mu eelnev jutt võis sinule suunatuna ka mõttetu olla, sest ma ei tea kas sa oled juba teist hooaega näinud ning küsisid lihtsalt, aga vähemalt andsin loodetavasti teistele hea soovituse.
                    Isiklikult mulle ei meeldi internetist sarju vaadata. Minu naudin väga seda, et saan kord nädalas põnevusega ennast mõnusalt teleka ette sättida ja Põgenemist vaadata.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Isiklikult mulle ei meeldi internetist sarju vaadata. Minu naudin väga seda, et saan kord nädalas põnevusega ennast mõnusalt teleka ette sättida ja Põgenemist vaadata.
                      Ka kord nädalas ennast arvuti taha sebida ning 40-43 minuti PB´d vaadata pole ka paha.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kes on need inimesed kes seksisid Tartu kaarsillal? Te olete kuulsad! Tulge välja ja tooge Eestile uhkust. Äkki annab Ilves teile ka miskisuguse autasu. Teie leiutasite kauaotsitud Eesti Nokia. Seks sillal.
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ka kord nädalas ennast arvuti taha sebida ning 40-43 minuti PB´d vaadata pole ka paha.
                          Minu arust on küll hoopis erinev kas vaadata filme telekast või arvutist. Arvuti taga, ebamugavalt istudes tardunud pilguga vaadata või vaadata mõnusalt lösutades teleka ees.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Kas kellegil juhuslikult pole või ei tea tea kust seda TELE2 reklaami taustamuusikat leiaks ?

                            Kommentaar


                              Kui arvutile on tehtud Format C, kas siis on ära kustutatud faile jms võimalik tagasi ka saada kuidagi?

                              Kommentaar


                                Vist ei ole võimalik

                                kui tahad osa dokumente pärast formatti ka säilitada, siis tee omale 2 ketast. Mul on nii ja kõik dokumendid on D kettal ja programmid C kettal ning kui arvutit formaadin, siis jäävad ka dokumendid alles.
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X