320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    läpakas kukkus maha, käis üks lugu, ning lugu jäi kinni
    tegin restardi, ning ette viskab text, et mingi windowsi fail on vigane, ning windows tuleb uuesti installida
    aga....cd-rom puudub
    ning kui ma isegi suudan selle windowsi uuesti peale saada, siis kui palju on võimalusi, et mul on midagi failidest puudu?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Kui Wini uuesti peale saad, siis ma pakun, et sul on täielik tühjus. A mine sa tea...

      Kommentaar


        hei mis selle laulu pealkiri ja esitaja nimi on, mida klubides suht tihti mängitakse viimasel ajal ja, kus videos ilusad, nappides riietes naised trompetit mängivad. Loodan et saite aru
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          hei mis selle laulu pealkiri ja esitaja nimi on, mida klubides suht tihti mängitakse viimasel ajal ja, kus videos ilusad, nappides riietes naised trompetit mängivad. Loodan et saite aru

          Pead seda silmas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
            täpselt seda, tänud.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              läpakas kukkus maha, käis üks lugu, ning lugu jäi kinni
              tegin restardi, ning ette viskab text, et mingi windowsi fail on vigane, ning windows tuleb uuesti installida
              aga....cd-rom puudub
              ning kui ma isegi suudan selle windowsi uuesti peale saada, siis kui palju on võimalusi, et mul on midagi failidest puudu?
              Üks võimalus oleks võib-olla windowsi plaat kusagil teises arvutis sisse panna ja sealt see fail üles otsida. Kuna läpakate jaoks on floppy võõras sõna, siis võiksid panna selle faili kuhugi mälupulgale ja mälupulga läpakale järgi. Siis lähed cmd-sse ja lased selle faili üle ja selle jaoks on sul vaja erinevaid käske. Siiski arvan ma, et kui sa just väga sina peal arvutiga pole siis lase seda kellegil teisel teha. Kui lased mingil tehnikul seda ikka teha, siis on lootust ka, et saad kõik oma failid tagasi. Seda ma unustasin küsida, et kus maal selle errori viskab? Safe mode-ga ei anna windowsisse minna?

              Kommentaar


                sai korda
                välise cd-romiga sai vista peale visatud
                ning kõik failid ja värgid alles
                ehmatus oli suur igatahes
                aga joppas
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Nüüd sa oled veel suuremas jamas, sest sul on Vista

                  Kommentaar


                    see kes sellega tegeles kiitis igatahes
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Äkki keegi oskab palun öelda, mis on selle laulu nimi, mille järgi täna Koit ja Kerttu tantsisid? Ette tänades

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        see kes sellega tegeles kiitis igatahes
                        keegi kiidab vistat? see on küll ime.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                          Äkki keegi oskab palun öelda, mis on selle laulu nimi, mille järgi täna Koit ja Kerttu tantsisid? Ette tänades
                          richard marxi 'right here waiting for you'

                          Kommentaar


                            etv komentaatorod rääkisid et mängupilt on võrdne(teinepoolaeg)kuigi inglased ei mänginud

                            Kommentaar


                              Kas meil on seaduslikult lubatud loomadega abielluda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Kas meil on seaduslikult lubatud loomadega abielluda?
                                Võta nüüd hetk rahulikult mõelda ja küllap tuled ise ka vastuse peale...

                                Aga misasi või kesasi on aanvaller?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X