320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isiklikust kogemusest ütleks, et parim on Hansaplant. Hortes normaalne ja Juhani puukoolist pigem ei ostakse enam.

    Kommentaar


      Kuskohast saab osta juhet, mis läheb PS3-e puldi ja konsooli vahele?

      Kommentaar


        ma küll ei vasta su küsimusele ja mi scusi, aga tänapäeval juba juhtmevabad puldid pole?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma küll ei vasta su küsimusele ja mi scusi, aga tänapäeval juba juhtmevabad puldid pole?
          On. Aga juhtmevaba pult vajab vahepeal laadimist. Selleks on vaja juhet.

          Kommentaar


            Mõnu mõtleb juhet millega pulte laetakse.

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Puldilaadija ja olekski kohe aru saadud
              Aga imelik küsimus - Euronics jne ning need ei maksa ka palju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Puldilaadija ja olekski kohe aru saadud
                Aga imelik küsimus - Euronics jne ning need ei maksa ka palju.
                Euronics on mõttetult kallis alati. Aga eks ma käin ja vaatan.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Euronics on mõttetult kallis alati. Aga eks ma käin ja vaatan.
                  eBay!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    eBay!
                    Ma tahaks nagu homme kätte saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      Kas kuskil on olemas ka arvutust kui palju läks maksma N liidu kokku kukutamine. Pardakk kestis ikka ju aastaid. Meilgi võib selle ajastu otsa saamisest lugeda alles mõned aastad.
                      Eelkõige inimressursi vaatenurgast. Mõrvu, kadunud inimesi mille tõi kaasa nii võimu vahetus kui ka nn kuritegelik pool. Ja loomulikult ka nälga, külma, haiguste jms..
                      Ja loomulikult ka majandusliku ja rahva rikkuse koha pealt. Tühjaks varastatud riigifirmad, maavarad jne. Pluss ka keskkonna kahju kuna mingitel hetkedel puudus ka meil igasugune ülevaade toimuvast.
                      N liitu taga küll ei igatse. Aga ilusasti see ka ei lõppenud.

                      P.s Kuigi tagasi vaadates oli 80 tate lõpu nõukogude liit huvitav aeg. Nu mitte tallinna või mõne suurema linna elanikuna vaadates. Sellisel kujul nn "kommunismil" polnud ju väga vigagi
                      Aga see on juba teine teema.
                      Ei tea mis see maksma läks, kuid nii raha kui inimelude hinna mõistes läks sama riigi loomine kindlasti palju rohkem maksma.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Ei tea mis see maksma läks, kuid nii raha kui inimelude hinna mõistes läks sama riigi loomine kindlasti palju rohkem maksma.
                        Lihtsalt kõnni mööda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kuskohast saab osta juhet, mis läheb PS3-e puldi ja konsooli vahele?
                          iseseisev laadija, eeldatavasti koos vastava juhtmega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Sellisel kujul nn "kommunismil" polnud ju väga vigagi
                            Aga see on juba teine teema.
                            Kommunismi algne idee on tegelikult üleüldse väga hea (minu kui verinoore inimese vaatepunktist), aga see ei hakka lihtsalt mitte kunagi toimima, sest alati tahab keegi olla "võrdsem kui teised"

                            P.S Ei tea miks ma siin teemas seda üldse kirjutasin

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                              Kas tallinlane saab TTÜsse ühikakoha?
                              Algselt postitas mongol Vaata postitust
                              Väga optimistlik küsimus.
                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              keeldu otseselt vist tõesti pole (ja küllap võetaks vastu kõigi raha, kui täituvus oleks 50%), aga arvestades, et "ühiselamud on üsna hõivatud ja voodikohta tuleb oodata poolteist kuni paar kuud", võib eeldada, et selline taotlus lükataks esimeste hulgas kõrvale
                              Nii, ma annan natukene täpsema vastuse ehk (olen üsna hästi kursis nende asjadega)

                              Saab küll. Mul on mõned tuttavad, kes pärit Tallinnast või Tallinna lähedusest ning elavad ühikas. Üliõpilasküla taotlusvormis ei küsita mitte kusagil, milline on Sinu taust või päritolu, ergo vahet ei tehta.

                              Teine küsimus on järjekorrad ja ajastus - kui soovid olla kindel, et sügisest (augustist) ühikakohta saada, siis pead ennast järjekorda panema üsna varakult näiteks kohe, kui oled saanud koha TTÜ's, kui juba oled TTÜ üliõpilane, siis anna aga avaldus kohe sisse ja märgi ära see hetk, millest sooviksid sisse kolida. Hoia sellel ka silma peal, et kui periood/ootus pikk on, siis ikka pikendad mingi intervalli tagant, muidu aegub ära.

                              Kui veel täpsustavaid küsimusi on, siis lase tulla.

                              Kommentaar


                                Kust saaks Edward von Lõnguse isiku teada? Kui EKA või Tartu kunstikooli peol esimese ettejuhtuva purjus hipsteri käest küsida, siis kas ta oskaks vastata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X