320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma pakun soov.ee's nätieks: "Paigaldan teie Arvutitele Winodws 8 ja muud tarkvara vms stiilis", kas sellest pahandust ei tule ?
    Einoo maininud ma ei ole, kas legaalne või illegaalne..see jäägu tarbijale teada
    Mõtlen et kui keegi x-asutusest satub seda lugema ja hakkab haisema?

    Kommentaar


      Algselt postitas zizi Vaata postitust
      Kui ma pakun soov.ee's nätieks: "Paigaldan teie Arvutitele Winodws 8 ja muud tarkvara vms stiilis", kas sellest pahandust ei tule ?
      Einoo maininud ma ei ole, kas legaalne või illegaalne..see jäägu tarbijale teada
      Mõtlen et kui keegi x-asutusest satub seda lugema ja hakkab haisema?
      Juba see küsimus haiseb.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Avasin Facebookis App Settings ja panin tähele, et seal oli mitmeid app´e, mille olemasolust polnud mul aimugi. Mingid Tribed, Quorad, Guardianid jne. Küsimus selline, et kuidas need app´id sinna sattusid?
        Mis nende mõte on üldse?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Avasin Facebookis App Settings ja panin tähele, et seal oli mitmeid app´e, mille olemasolust polnud mul aimugi. Mingid Tribed, Quorad, Guardianid jne. Küsimus selline, et kuidas need app´id sinna sattusid?
          Mis nende mõte on üldse?
          See on vist nii, et kui sa oled kunagi kuhugi sisselogimiseks tuvastusena kasutanud FB-tuvastust, siis pannakse app kohe sinna alla (analüüsisin enda appe vaadates).

          Kommentaar


            Isal varsti sünnipäev tulemas. Mõtlesin auto24ringil tal lasta teha 3 kiiremat. A äkki keegi oskab veel midagi soovitada. Eelkõige tahaks, et ta saaks mingi huvitava uue kogemuse(autod/bagi vms). Kartidega kihutame mitu korda aastas, sünnipäevaks midagi uut huvitavat oleks päris hea.

            Kommentaar


              Laitses ka päris head valikud.

              Kommentaar


                Kas elton john on jätkuvalt Watfordi fänn? Täitsa huvitav oleks selle tüübi rõõmupuhangut premieeri saamise üle näha.
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Kas elton john on jätkuvalt Watfordi fänn? Täitsa huvitav oleks selle tüübi rõõmupuhangut premieeri saamise üle näha.
                  Eks tuleb ikka fännata kui juba omanimeline tribüün on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                    Isal varsti sünnipäev tulemas. Mõtlesin auto24ringil tal lasta teha 3 kiiremat. A äkki keegi oskab veel midagi soovitada. Eelkõige tahaks, et ta saaks mingi huvitava uue kogemuse(autod/bagi vms). Kartidega kihutame mitu korda aastas, sünnipäevaks midagi uut huvitavat oleks päris hea.
                    Sõidukogemused ralli- või sportautoga on elamus, mis nii lihtsasti ei unune. Kiirus on tegur, mis ajab igal mehel südame kiiremini lööma ja pulsi ülesse. Pole vahet kas tegemist on Lamborghiniga sõitmine või hoopiski kardisõit välikardirajal. Loomulikult on see kingitus sobilik ka naistele. Pole vahet, kas tegemist on superauto, ralliauto, kardi või ATV-dega sõitmisega, meie kingituste hulgast leiate need kõik.

                    Kommentaar


                      Kas keegi fotograafiaga kursis olev in. oskab aidata asjade väärtuse hindamisega? Või suunata mingisse paremase foorumisse?

                      Canon 5d mark I kere ja canon 24-105 f4 l objektiiv. Mõlemad on kasutatud. Kaamera puhul läbisõit mingi 20k pilti, 2 kuud tagasi tehtud kapitaalremont.

                      Palju oleks selle komplekti puhul normaalne hind? Ning mis puhul me võiksime rääkida juba ostja jaoks heast hinnast?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        Kas keegi fotograafiaga kursis olev in. oskab aidata asjade väärtuse hindamisega? Või suunata mingisse paremase foorumisse?

                        Canon 5d mark I kere ja canon 24-105 f4 l objektiiv. Mõlemad on kasutatud. Kaamera puhul läbisõit mingi 20k pilti, 2 kuud tagasi tehtud kapitaalremont.

                        Palju oleks selle komplekti puhul normaalne hind? Ning mis puhul me võiksime rääkida juba ostja jaoks heast hinnast?




                        Kommentaar


                          sp3ts = FTorres ?
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kas kangestatud marjaveini "Kosmos" veel toodetakse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas kangestatud marjaveini "Kosmos" veel toodetakse?
                              Aastaid tagasi oli sama küsimus, siis suunati Feenoksisse. Päevakohasemat infot ei oska jagada. Aga tõenäoliselt: kui saada on, siis kusagil keldri- või alkopoes.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Eesti keelne versioon on täitsa saadaval: http://www.opensubtitles.org/en/sear...t/idmovie-6645 tahab ainult tõlkimist
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X