320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma olen mõõtnud aja (t) ja pendli pikkuse (l) ja arvutanud perioodi (T), kas ma pean siis raskuskiirenduse viga arvutades võtma osatuletise l'i ja T' järgi või l'i ja t' järgi?

    Kommentaar


      ei mäleta... kaks aastat tagasi õppisin ülikoolis.. nüüd nii palju muud huvitavat peas....


      sest eiga pea ei ole prügikast, kuhu igast sitat võib sisse panna


      aga ma arvan, et aja järgi:P võin vabalt mööda panna, kuna ei täie mõistusej uures hetkel.

      Kommentaar


        Miks Kalev ainult kaotab?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Miks Kalev ainult kaotab?
          sul on vale info. mul on kunagi meelde jäänud see ,et nad on ka paar mängu võitnud. Näiteks ROcki võitsid kunagi.. ja ma arvan, et Eesti korvpalliliigas nad mõnikord suudavad ka võita.. aga kui sa mõtled baltiliigat ja mingeid teisi sarju, siis see on lihtsalt eesti korvpalli tase. Nii Rock, kui Kalev ei ole hooaega väga säravalt alustanud.. Mürka läks ka ära.. NuuX..
          Last edited by plekkpurk; 23.10.07, 21:31. Põhjus: ja tegelt.. küsimus oli päris rumal jah :) looodan, et said vastuse..

          Kommentaar


            seriaalis Heros mängib üks mauk vigastamatut vms... murrab käeluu, siis vopsti sekiga kasvab asi kokku.
            Et siis kui ta kaotab süütuse, kuidas siis selle neitsinahaga nagu lood jäävad - kasvab tagasi?
            Või on tal nii elastne, et ei rebene?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              mida küsimust
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                a seda et
                miks Maa pöörleb?
                (ma äkki olen seda juba küsinud, aga ikkagi)
                tundub, et juba gaasi- ja tolmupilved, millest Maa tekkis, lasid ringi nagu raisus tudruk,
                k6ik poorleb, ka keha, kui ta kaljult alla visata>
                link


                why does the Earth spin

                Now, what are the chances of something
                not rotating exactly before it condenses? Apparently, very small since
                everything seems to have some rotation.




                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  sul on vale info. mul on kunagi meelde jäänud see ,et nad on ka paar mängu võitnud. Näiteks ROcki võitsid kunagi.. ja ma arvan, et Eesti korvpalliliigas nad mõnikord suudavad ka võita.. aga kui sa mõtled baltiliigat ja mingeid teisi sarju, siis see on lihtsalt eesti korvpalli tase. Nii Rock, kui Kalev ei ole hooaega väga säravalt alustanud.. Mürka läks ka ära.. NuuX..
                  No Kalevi tase Baltiliigas ei nõrk, aga suudetakse täiesti selgelt nõrgematele tiimidele kaotada. Ootan paremaid vastuseid.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    seriaalis Heros mängib üks mauk vigastamatut vms... murrab käeluu, siis vopsti sekiga kasvab asi kokku.
                    Et siis kui ta kaotab süütuse, kuidas siis selle neitsinahaga nagu lood jäävad - kasvab tagasi?
                    Või on tal nii elastne, et ei rebene?
                    seal on ämblik kes uue kohe koob.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      MSN on olemas ja värki, aga kõikide brauseritega avab netilehti üliaeglaselt. Kui netilehed üleüldse lõpuks lahti saada suudab. Korteri kahes teises arvutis on kõik korras. Mis pull on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        MSN on olemas ja värki, aga kõikide brauseritega avab netilehti üliaeglaselt. Kui netilehed üleüldse lõpuks lahti saada suudab. Korteri kahes teises arvutis on kõik korras. Mis pull on?
                        vestlus sinuga:

                        The following message could not be delivered to all recipients:
                        kusjuures

                        The following message could not be delivered to all recipients:
                        üsna sageli saadab sulle saadatud msni lause tagasi

                        The following message could not be delivered to all recipients:
                        et pole võimalik khale viia vms

                        Kommentaar


                          Okei, võib siis öelda, et MSN on ka persses. Eile oli selline vaid internet. Ootan suurte tänude saatel abi ja ruttu...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            MSN on olemas ja värki, aga kõikide brauseritega avab netilehti üliaeglaselt. Kui netilehed üleüldse lõpuks lahti saada suudab. Korteri kahes teises arvutis on kõik korras. Mis pull on?
                            Äkki on mõni pahalane arvutis, või miski töötab mis "blokeerib" interneti. Muidu internet repairi võid proovida.

                            Kommentaar


                              Või nagu mulle vahest ikka Starmanist karjutakse, kui netti pole: "TEHKE MODEM RESTART, TEHKE MODEM RESTART!!!"

                              Kommentaar


                                Ruuter restart olen pidevalt teinud adaptrit välja tõmmates, kasu eimidagi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X