320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kevin Rennot julgen soovitada.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      silmad tuleb lihtsalt lahti hoida, mulle näiteks nr 40 bussis ükspäev pakuti lahkelt võimalust liituda. keeldusin viisakalt.
      Oluline oleks täpsustada, kas pakuti praktilist lähenemismeetodit kasutades või jagati lihtsalt flaiereid?

      Kommentaar


        no ikka interaktiivse õppe võimalus oli, ühega sai instruktor kohapeal kaubale ka.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mille kuradi pärast nüüd kõik väravad tänapäeval on löödud ristnurka?

          Kuut tiitlit jahtiva Barcelona unistused said suure tagasilöögi, kui Hispaania superkarika avamäng Athletic Bilbaole koguni 0:4 kaotati.


          Lionel Messi, Luis Suarezi ja teistega mehitatud Barcelona alustas siiski favoriidina ja alguses suudeti mängu ka enda taktikepi all hoida, kuni Bilbao poolkaitsja San Jose 40 meetrilt täiesti uskumatu kuuli Marc-Andre ter Stegeni RISTNURKA vajutas.

          Video väravale RISTNURKA:



          Ristnurk on värava keskel nüüd või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Sparta
            Algselt postitas julm1 Vaata postitust
            Spartas on head treenerid, samas kui kuskil lasnamäe kandis elad siis Garant, õismäel Teras
            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            Kevin Rennot julgen soovitada.
            Olles ise asjas pikki aastaid sees olnud, siis Garant Lasnamäel, või Võrovski trennid Terases.

            Asjapulgad soovitajad, lugege nüüd kokku mitu aastat on Kevin treener olnud ja mitu reaalse tasemega poissi temalt on tulnud? Garandi poisse kes Igori või Sergei käe alt tulnud on, neid on kordades ja kordades rohkem, tase on tugevam, trennid intensiivsemad.

            Võrovski samas on uus jõud, vaieldamatult tugevaim fighter hetkel Eestis, kes aastaid välismaal treeninud on.

            Samas tase Tallinnas on üldiselt tugev, igast klubist saad tugeva põhja edaspidiseks, kui niisama end ainult liigutamas tahad käia.

            Kommentaar


              Kas lähiajal on ilmumas või juba ilmunud raamatuid Ukraina-Vene teemal, mida saaks eesti keeles lugeda?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Kas lähiajal on ilmumas või juba ilmunud raamatuid Ukraina-Vene teemal, mida saaks eesti keeles lugeda?
                Kindlasti!

                A.Puškini Poltava näiteks kohe mis meenub
                Edasi siis mingi raamat Bohdan Hmelnitskist ja sellest kuidas 1654 aastal liitus Ukraina idaosa Vene tsaaririigiga
                A.Fadejevi Noor kaardivägi - raamat sellest, kuidas kreemlimeelsed noored Vorošilovgradi (ehk Luhhanski ehk Luhhanski Rahvavabariigi territooriumil) oblasti linnakeses nimega Krasnodon võitlevad okupantide vastu

                ja nii edasi

                head lugemist

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Kindlasti!

                  A.Puškini Poltava näiteks kohe mis meenub
                  Edasi siis mingi raamat Bohdan Hmelnitskist ja sellest kuidas 1654 aastal liitus Ukraina idaosa Vene tsaaririigiga
                  A.Fadejevi Noor kaadrivägi - raamat sellest, kuidas kreemlimeelsed noored Vorošilovgradi (ehk Luhhanski ehk Luhhanski Rahvavabariigi territooriumil) oblasti linnakeses nimega Krasnodon võitlevad okupantide vastu

                  ja nii edasi

                  head lugemist
                  Haha, Noort kaardiväge olen isegi lugenud. Kõikjal olid (vist) kulakud, kasakad ja jumal teab mis. Oli vist "Mehisus"-sarjas?

                  P.S. Hakkasin kahtlema, et kas seal olid kulakud, oeh, aga, noh, päris naljakas lugemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Haha, Noort kaardiväge olen isegi lugenud. Kõikjal olid (vist) kulakud, kasakad ja jumal teab mis. Oli vist "Mehisus"-sarjas?

                    P.S. Hakkasin kahtlema, et kas seal olid kulakud, oeh, aga, noh, päris naljakas lugemine.
                    Ei ei.... see raamat WWII teemaline - fašistid vs lahedad kreemlimeelsed - ehk siis siiani päris aktuaalne teema...

                    Samas väga huvitav raamat mis sattus kord mulle kätte - Mõkola Hvõljovõi novell Mina! - mai tea - kes Ukraina keelt oskab võib seda ka lugeda - ma ei leidnud seda paraku eesti keeles, aga kuna "movu razmovljau" siis lugesin originaalkeeles - väärt lugemine!
                    Teemaks on siis just punakomandööri tegemised tribunaalipealikuna... Kuna novelli sündmused hargnevad ca 1919 aastal siis ka see raamat on Ukraina-Vene teemal
                    link: http://www.ukrlib.com.ua/kratko/prin...id=12&bookid=0

                    Kui tahad aga filmi - siis Štšorss - selline film kuidas vapper kreemlimeelne väejuht valgekartlastest ukrainlastega ida-Ukrainas sõdib

                    Kommentaar


                      See oli hästi trollitud, tunnistan, kuid poleks ka paha neid pakutud teoseid lugeda.

                      Ma tegelikult mõtlesin pigem praegu seal Ida-Ukrainas toimuvaga seoses raamatuid.
                      Umbes nagu need 9 raamatut siin: http://vsiknygy.net.ua/shcho_pochytaty/42115/
                      ----------------
                      Ajateenistuses olles lugesin oma 3-4 raamatut Vene-Gruusia sõja kohta, nüüd oleks meeldiv ka praeguse konflikti kohta lugeda.

                      Kommentaar


                        Kas mitte ka Gulja Koroljova ja Neljas Kõrgus ei toimunud Ukrainas?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas mitte ka Gulja Koroljova ja Neljas Kõrgus ei toimunud Ukrainas?
                          Venekeelse pedewikia andmeil Venemaal Stalingradis ja Ukrainas Kiievis....

                          Aga mai tea, sellist raamatut polnud ma lugenud ega teadnud et selline olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            See oli hästi trollitud, tunnistan, kuid poleks ka paha neid pakutud teoseid lugeda.

                            Ma tegelikult mõtlesin pigem praegu seal Ida-Ukrainas toimuvaga seoses raamatuid.
                            Umbes nagu need 9 raamatut siin: http://vsiknygy.net.ua/shcho_pochytaty/42115/
                            ----------------
                            Ajateenistuses olles lugesin oma 3-4 raamatut Vene-Gruusia sõja kohta, nüüd oleks meeldiv ka praeguse konflikti kohta lugeda.
                            Igor Taro päevik, Meikar poissi videod - pmst kõik mis saadaval on hetkel..... No kindlasti ilmub mingi vatijopest autori kirjutatud raamat kus lvivist pärit EL'st unistav gei-ukrainlane vägistab M-16'ga Donetski naisi vms....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                              Venekeelse pedewikia andmeil Venemaal Stalingradis ja Ukrainas Kiievis....

                              Aga mai tea, sellist raamatut polnud ma lugenud ega teadnud et selline olemas
                              See oli korralik Mehisus.

                              Kommentaar


                                Kes mäletab mingisugust komöödia seriaali, kus oli Kojamees ja üks ajakirjanik, ehk Vaino perekonnanimeks. Üks oli Viira ja teine Maina? Tuleb kellelgi tuttav ette, mis selle projekti nimi oli ning mis kanalilt see jooksis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X