320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas riigipühade aegus turgude lahtiolekuaegadega on? Kas näit homme on Keskturg avatud v mitte?
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Z3 vōi S6 ? Kaamera pole oluline minu jaoks. Olen ise kauaaegne Sony kasutaja olnud, aga äkki tasub üle minna? Ei suuda lihtsalt ära otsustada.
      Lisaküsimus: kas nendele aparaatidele on tõsiseltvõetavat konkurenti?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Lisaküsimus: kas nendele aparaatidele on tõsiseltvõetavat konkurenti?
        Pole küll ma mingisugune asjatundja , kuid minu arvates hetke seisuga ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Pole küll ma mingisugune asjatundja , kuid minu arvates hetke seisuga ei ole.
          LG G4 on väga kõva konkurent neile. Lisaks iföön 6.

          Kommentaar


            Mõelge mida te praktikas oma telefoniga teete. Kui vaatate juutubi, fatseebokit ja helistate, siis milleks kõige võimsama prosega junnid? Ekraanid on kõigil ka nii head et suurt vahet silma jaoks pole. Kaameratega sama seis.

            Hiljuti ostsin Samsungi S5+, olen rahul. Sitaks odavam kui S6 ja ei oskagi öelda mis see s6 mulle juurde annaks. Vabalt oleks võinud veel odavama junni võtta tegelikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mõelge mida te praktikas oma telefoniga teete. Kui vaatate juutubi, fatseebokit ja helistate, siis milleks kõige võimsama prosega junnid? Ekraanid on kõigil ka nii head et suurt vahet silma jaoks pole. Kaameratega sama seis.

              Hiljuti ostsin Samsungi S5+, olen rahul. Sitaks odavam kui S6 ja ei oskagi öelda mis see s6 mulle juurde annaks. Vabalt oleks võinud veel odavama junni võtta tegelikult.
              Täiesti õige jutt, kuid "uuematel" mudelitel on suurem ekraan (mulle on tähtis) ja parem aku vastupidavus, mis on imeliku kombel just seotud võimsamate protsessoritega.

              Kommentaar


                S5 ekraan jääb väikseks?

                Kommentaar


                  Aidake tuvasta lugu, mis taustaks mängib?
                  Hetkel Austraalias viibiv Brigitte Susanne Hunt nendib, et möödunud aasta lõpus aset leidnud suhtedraama on tänaseks juba ära unustatud.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    S5 ekraan jääb väikseks?
                    Ei jää

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Aidake tuvasta lugu, mis taustaks mängib?
                      http://www.tv3.ee/sarjad/kodumaa
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kust ma saaks abimaterjali, et valida roovitise ehitamiseks metallnurkasid ja kruvisid (kui suured nurgad ja kui pikad/paksud) kruvid?

                        Kommentaar


                          Roovitise ehitamiseks metallnurki? Kas mina saan valesti aru või ei ole sa terminoloogias päris täpne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Roovitise ehitamiseks metallnurki? Kas mina saan valesti aru või ei ole sa terminoloogias päris täpne?
                            Et roovitus kiviseinale kinni lasta või akna kinnitusraamide ehitamine näiteks.

                            Kommentaar


                              Aha, pardon, ma eeldasin automaatselt, et sa räägid katusekatte aluskarkassist/roovist, too ju sarikale kinnitub ja nurkade otstarve jäi sestap arusaamatuks.

                              Kruvide jämedus sõltub puitmaterjali ristlõikest. Pikkuse osas on minule teadaolev praktika, mille järgi oma senised ehitustööd kollapsiteta läbi olen viinud, et kruvi peaks läbima 2/3 karkassmaterjali paksusest. Võib täitsa olla miski misinformatsioon, aga mind on toitnud. Mina eelistan 2/3 keermega kruvisid - veavad end ise sisse ja ei kipu materjali lõhki ajama.

                              -edit- Ja kindlasti torx. Endal mugavam. Peale kipsitööde ei mäletagi millal viimati mingit pz või ph või muud ristpeajura sai kasutet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Kust ma saaks abimaterjali, et valida roovitise ehitamiseks metallnurkasid ja kruvisid (kui suured nurgad ja kui pikad/paksud) kruvid?
                                abimaterjali all sa pead silmas mida, et mingit lugemisvara?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X