320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kes see genialist oli?
    Mon cher Tiit Liblik'

    Talle teadmiseks - laagrites ega vanglates käeraudu pole mõtet kasutada - tutvugu NSVL laagrite ajalooga. Käerauad on kasutusel vaid siis kui süüdimõistetud inimene etapeeritakse kohtumajast vanglasse, ajutisest vanglast kolooniasse jne jne jne....
    Lisaks veel teadmiseks - nagu maapiir Hiinaga P-Koreal ka olemas

    Aga muidu, väga vabandan, endiseid kolleege ei tohi nagu kritiseerida, kuid see on äärmiselt purjus eelvaade...

    Hakkasin juba kahetsema et miks enam soccernetlane pole

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      absoluutselt ei taha öelda, et kõik asjad peaks alati jube akadeemilised olema, lisaks niikuinii mölarubriigiga tegemist, aga need on küll, noh, sellised "tra jõledalt tahaks äge vend olla tra" kolmanda klassi stiilis punnitamine.
      Täiesti nõus. See ei ole enam isegi nö casual pealkiri, vaid tõesti kuidagi fake ja punnitatud stiil. Häirib küll.

      Kommentaar


        Põhja-Korea on minu salaarmastus, umbes nagu II maailmasõja kohta käivad ajalooraamatud eri poolte vaatenurgist. Selline pisut perversne hobi, noh. Sestap hirnlesin mehiselt, kui see lõik silme alla sattus. Ma saan aru, et herr Liblik viskas lihtsalt villast, aga ta tegi seda endale teadmata niivõrd suurepäraselt, et... Et on. Miks nii? Rikun nalja ära nüüd küll, ent samas selgitab, miks mul kohv ninas oli hommikul ja naerupups siiamaani lämmatama kipub.

        Põhja-Korea vangilaagrist kalapaadiga Hiina põgeneda tähendaks esmajoones korraliku matka, paati järele lohistades, üle mäeahelike, et mere äärde jõuda. Seejärel tuleks olenevalt põgenemise lähtekohaks olnud laagri lokatsioonist sõuda sadu kilomeetreid paralleelselt rannikuga põhja või kehvemal juhul tiiruga ümber Korea poolsaare. Kuivõrd põgenemisel ei tea kunagi, mida tarvis võib tulla, siis võib, tõsi küll, nii mõnigi pageja paadiga ka risti üle sisemaa rännata: ehk saab Hiinas paadi maha müüa või saab paati rännaku ajal pop-up varjualusena kasutada või seda fotografeerida ja Instagrami postitada - võimalused on piiramatud. Aga üldlevinud pragmaatiliste põgenemisnormatiivide kohaselt on kalapaadiga, räämas pealegi, Põhh-Koreast Hiina põgenemine üsna ebaotstarbekas.

        Ja tömbi otsaga pliiats ning tahmane paber - see touch on lihtsalt alandlikukstegevalt võimas belletristiline kuld.

        Kommentaar


          Kas urve palo on rumal blondiin või ta valetab?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Kas kusagil on lahti kirjutatud ka, et mis tagajärjed nendele sadama bossidele võivad olla?
            Saavad tingimisi, näpuviibutuse ja veidike vara konfiskeeritakse kui tõele vastavad süüdistused või midagi tõsisemat?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Natuke vara vist karistuste osas spekuleerida.

              Kommentaar


                Hubert Gruber on Rootsi Kunn?

                Kommentaar


                  Kuna astun ka sügisest uue seaduse alusel uuesti kõrgkooli, siis paratamatult on väike hirm, et äkki ei saa kõigi aineid tehtud. Leidsin kodulehelt sellise punkti. Et õppetasu tähtpäevaks tasumata jätmisel toimub eksmatrikuleerimine. Aga kas siis nö õppetasu nõue jääb alles või kustutakse?
                  Ja kas eksmatrikuleerimise avalduse võin suvalisel ajal teha? Ehk kui näen, et ei jõua vajalike EAP-sid kokku, teen avalduse ära ja vsjoo? Ja pääsen siis õppetasu maksmisest? Tean, et bakat tehes paljud lihtsalt ei ilmunud enam kohale, jätsid ained tegemata ja nad eksmatrikuleeriti automaatselt, nüüd kaasneks sellega tagantjärgi õppetasu maksmine eks? Või kui oled otsustanud kooli pooleli jätta, siis ei pea maksma?

                  Kommentaar


                    Kas keegi siin on ka tallinna ülikooli tudeng? Kui oled ning viitsid mind paari asjaga aidata, siis anna endast märku.
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Kas keegi siin on ka tallinna ülikooli tudeng? Kui oled ning viitsid mind paari asjaga aidata, siis anna endast märku.
                      Olen, kirjuta - joonista pmi vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Kas keegi siin on ka tallinna ülikooli tudeng? Kui oled ning viitsid mind paari asjaga aidata, siis anna endast märku.
                        Mina olen ka! Täiesti ausalt.

                        Kommentaar


                          wtf?
                          e: muidugi eriti hea on ''tulge kõik, see kel pole raha''. Viimaste uudiste valguses seal ainult raha eest jutule saigi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            wtf?
                            See versioon sündis niimoodi.
                            1. eika saadab originaalvideo (kus oli Pharrelli Happy all)
                            2. mina saadan selle Ekspressi listi.
                            3. fotomees Tiit paneb sellele sõnajala külge ja lükkab üles.

                            Ja ongi legend.

                            Kommentaar


                              Kas see Ants Laidam, on SEE Ants Laidam?
                              Küll on ettevõtlik mees.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Jah on küll
                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Kas see Ants Laidam, on SEE Ants Laidam?
                                Küll on ettevõtlik mees.
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X