320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Riigikogu liikmele esitatavad nõudmised on samaväärsed ahvile, siis kas ministritel on asi karmim? Näiteks hariduses osas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Saan kodust vabalt oma töökoha arvutisse ronida. Need asjad pole kindlasti samas võrgus.
      Ilmselt logid sa siiski sisse töö terminalserverisse vms. Aga saab ka teises võrgus olevasse teha rdp, kui aadressid sobivaks transleeritakse (NAT) ja müürid liiklust kinni ei pea.
      Mõeldi ikkagi vist TeamViewerit või mõnda analoogi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kas seda kraami Eestis veel müüakse, eile käisin päris palju poode läbi, aga ei leidnud.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield
          Ja kaardi teemasse ma pole siit küll pärit aga üheski tallinan otsas ma nüüd küll hätta ei jää. Nii palju võiks küll oma kodulinna tunda. Pluss igal sammul on sul bussipeatused kus on olemas linna väga täpne kaart...
          Nii abituks ei tasuks ka ennast teha.
          Absull, et kodulinna võiks tunda. Aga minu jaoks pole kodulinn. Alles mõnda aega siin resideerunud. Maps tuleb ikka kasuks, isegi kui jõuaks lõpuks samma kohta kohale, siis ta aitab kõige optimaalsema teekonna leida.

          SMSidest nii palju, et nahhui ma nende eest paketis maksma peaks, kui ma neid ei kasuta ? Väga ägää kui kui on 1000 tk tasuta, aga huiat Sa neid ära kasutad. Mul pigem mobiilne nett piiramata, seda saab vähe mitmekülgsemalt utiliseerida.

          Kommentaar


            Mitte küll samas pudelis, kuid Prismas on müügil küll.

            Ericcule vastuseks siis.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Mitte küll samas pudelis, kuid Prismas on müügil küll.

              Ericcule vastuseks siis.
              See peab sama firma oma olema, teised ei ole nii head.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Riigikogu liikmele esitatavad nõudmised on samaväärsed ahvile, siis kas ministritel on asi karmim? Näiteks hariduses osas?
                Valija valib, eks. PS- Riigikogusse võib kandideerida iga vähemalt kahekümne ühe aastane hääleõiguslik Eesti kodanik. Seda latti ei ole väga raske ületada või siiski?
                Muidu vabariigi Valitsuse seadus.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Valija valib, eks. PS- Riigikogusse võib kandideerida iga vähemalt kahekümne ühe aastane hääleõiguslik Eesti kodanik. Seda latti ei ole väga raske ületada või siiski?
                  Muidu vabariigi Valitsuse seadus.
                  tea kas ahvide jaoks on tavapärane elada 21+ aasta vanuseni?

                  huvitav kas koomas või vangis olevaid saab ka valida...
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Valija valib, eks. PS- Riigikogusse võib kandideerida iga vähemalt kahekümne ühe aastane hääleõiguslik Eesti kodanik. Seda latti ei ole väga raske ületada või siiski?
                    Muidu vabariigi Valitsuse seadus.
                    Loe mu küsimus uuesti üle. Riigikogu liikmed mind ei huvita, räägin valitsuse liikmetest.
                    VV seadusest ei leidnud midagi.

                    Küll aga Avaliku teenistuse seadus § 10. Vabariigi Valitsuse määruste kehtestamine lõik 1 punkt 1 annab Ametnike haridusele, töökogemusele ja võõrkeelte oskusele esitatavad nõuded, kus on ilusti nõutud osaliselt kõrgharidus, juhtimiskogemus, erialane kogemus jne. AGA Avaliku teenistuse seaduse § 2. Seaduse kohaldamisala lõik 3 punkt 2 ütleb, et kui seaduses pole määratud teisiti ei kohaldata käesolevat seadust Vabariigi valitsuse liikmele. Ehk jällegi ei liha, ei kala.

                    Põhiseadusest ei leidnud ka miskit. Oskab keegi suunata, kust veel otsida?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Loe mu küsimus uuesti üle. Riigikogu liikmed mind ei huvita, räägin valitsuse liikmetest.
                      VV seadusest ei leidnud midagi.

                      Küll aga Avaliku teenistuse seadus § 10. Vabariigi Valitsuse määruste kehtestamine lõik 1 punkt 1 annab Ametnike haridusele, töökogemusele ja võõrkeelte oskusele esitatavad nõuded, kus on ilusti nõutud osaliselt kõrgharidus, juhtimiskogemus, erialane kogemus jne. AGA Avaliku teenistuse seaduse § 2. Seaduse kohaldamisala lõik 3 punkt 2 ütleb, et kui seaduses pole määratud teisiti ei kohaldata käesolevat seadust Vabariigi valitsuse liikmele. Ehk jällegi ei liha, ei kala.

                      Põhiseadusest ei leidnud ka miskit. Oskab keegi suunata, kust veel otsida?
                      AT ministrite jaoks ei kehti, lg 3 p 4 nagu sa ise ju välja tood.
                      § 2. Seaduse kohaldamisala

                      (3) Kui seaduses ei ole sätestatud teisiti, ei kohaldata käesolevat seadust:

                      4) Vabariigi Valitsuse liikmele-
                      Chacile- Näited loomariigist või koomapatsiendist on niisama klaviatuuriheerose mängimine, kui seadust, nt RK valimise seadust või põhiseadust ei viitsi lugeda.

                      Kokkuvõttes- jääb alles VV seadus e ministrite määramine.
                      Täpsem vastus- ei ole hariduse nõuet. Kaido Kama.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kas see aloe vera jook on see mille sees on mingit rõvedat limast kallerdist? Ise vabatahtlikult seda jooki uuesti ei prooviks kui tegu sama tootega.

                        Kas keegi sai muidu aru sellest eilsest Kersna naise näitemängust tulla tööle Rolls Roycega. Kas point oli selles, et ta võib tulla tööle mis autoga tahes ning kui tahab, laseb rahval selle kinni plekkida ja pole teiste asi haukuda, kuna rong liigub ikka edasi? Või mis sõnumi ma nüüd sealt kõrva taha pidin panema?
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                          Kas keegi sai muidu aru sellest eilsest Kersna naise näitemängust tulla tööle Rolls Roycega. Kas point oli selles, et ta võib tulla tööle mis autoga tahes ning kui tahab, laseb rahval selle kinni plekkida ja pole teiste asi haukuda, kuna rong liigub ikka edasi? Või mis sõnumi ma nüüd sealt kõrva taha pidin panema?
                          Jah. Eilne (29.09) saade, alates 1:35. http://etv.err.ee/l/meelelahutus/ringvaade
                          Once a Gooner, always a Gooner

                          Kommentaar


                            Ahah, no see on ju niikuinii kõigile selgeks saanud viimaste päevade arutelude/artiklite põhjal. Attention whore sai lihtsalt oma tahtmise.
                            Järgmisena võib ju kuskil tipprestoranis 1000e eest einestada ja postitada intagrammi pilte roogadest, mille all on tekst, et kõik käib maksumaksja kulul! Saaks see ka kodanikele selgeks. Boonusena võib lisada, et Elvis Presley ka nautis omal ajal just sama einet hea meelega.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Üli(äge) ju. Aga mis sel riigikogu liikmel nii palju sõitmist on (20,5k km)?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Üli(äge) ju. Aga mis sel riigikogu liikmel nii palju sõitmist on (20,5k km)?
                                ei tea kus elab aga no kui iga päev sõidad 50km tööle ja tagasi, siis tuleb see kenasti täis.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X