320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin, et äkki saab siit kodumaalt kuskilt kiiremini kätte lihtsalt. Aga kui ei leia siis eks ma sealt kuskilt tellingi.

    Kommentaar


      Miks pangad ütlevad mulle, et ma ei saa oma limiite muuta ega muid olulisemaid tehinguid oma ID kaardiga sisselogides, vaid pean seda tegema kontoris, kus id kaardi alusel viiakse nägu ja dokument kokku? Samas aga võib ID kaardiga täita otse kodust kõige olulisemat kodanikukohust - e-valimist. Lihtne loogika ütleb, et üks asutus peab puitu panema.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Sest siis saavad nad sulle teenuseid jm pähe määrida. Müük.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Oleneb pangast - LHV's saan limiite muuta internetipangas aga SEBis ja Swedis seda teha ei saa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Oleneb pangast - LHV's saan limiite muuta internetipangas aga SEBis ja Swedis seda teha ei saa.
            no kodanik tahab lihtsalt rootslastele hästi palju panga teenustasusid maksta

            ma tegelikult üldse ei saa aru miks peaks seb'i või swed'iga asju ajama.
            vaadake kasvõi näiteks aastase tähtajaline eurohoiuse intressid:

            seb - 0,00%


            swed - 0,06-0,10%
            Tutvu tähtajaliste hoiuste intressidega ja leia sobiva tootlusega hoiustamisperiood.


            lhv - 1,0%


            minuarust on suur vahe kas te saate nx 10K hoiustamise eest aastas 0€, 10€ või 100€
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              no kodanik tahab lihtsalt rootslastele hästi palju panga teenustasusid maksta

              ma tegelikult üldse ei saa aru miks peaks seb'i või swed'iga asju ajama.
              vaadake kasvõi näiteks aastase tähtajaline eurohoiuse intressid:

              seb - 0,00%


              swed - 0,06-0,10%
              Tutvu tähtajaliste hoiuste intressidega ja leia sobiva tootlusega hoiustamisperiood.


              lhv - 1,0%


              minuarust on suur vahe kas te saate nx 10K hoiustamise eest aastas 0€, 10€ või 100€
              Kui ei ole midagi hoiustada, siis on suht savi sellest ju.

              Kommentaar


                Makseid teed ju ikka - seal võtavad ka rootslased iga tehinguga mingi summa sul maha pluss veel mingi igakuine "hooldus" või "paketi" tasu.

                Kommentaar


                  Miks ma ei kasuta LHV-d? Esiteks ei meeldi nendepoolne surve (loe: kaubanduskeskustes ja üritustel tehtav lobitöö). Samuti pole neil korraliku pangaautomaadite võrku. Lõuna Eesti ainuke automaat on Tartu kesklinnas. Võtan küll harva raha välja automaadist, aga umbes 100x tihedamini kui käin pangas mingit makset tegemas.
                  Kasutan SEB ISIC kaarti, maksmisel midagi ei lisandu, võimalus virtuaalkrediitkaardile, hooldustasu 32 senti. Saan soodustusi ja puha. Kontol sadu tuhandeid pole, et intressi koguks ja pens sammas veel ei huvita. Kui midagi koguda on, siis ilmselt vaatab rahulikult kõigi pankade pakkumised üle. Mingi panga tehtud statistika ei ole objektiivne, loomulikult näidataks enda parimast küljest ja teisi halvimast.

                  Kommentaar


                    Viimased 2 nädalat on helistanud erinevad Suurbritannia, Jaapani jms numbrid. Need saab eksju ilusti ära blokeerida ja muret pole. Siit küsimus, kas kuidagi saab varjatud numbrite vastu ka võidelda? Sellesmõttes asi suht haigeks läind, ligi 10 kõne iga päev "Unknown" poolt.

                    Kommentaar


                      Mis föön sul on? Androidi puhul äkki saad abi siit: http://www.wikihow.com/Block-a-Number-on-Android

                      Kommentaar


                        iföön. Asi selles ongi, et numbrit ei näita, lööb ette ainult "Unknown"/"Unknown Caller", aga kuna blokeerida saab vaid numbri alusel, siis ma olen täiesti nõutu.

                        Kommentaar


                          Kui mul on Tallinna kesklinnas tund aega, et leida spetsiifiline videokaamera akulaadija, siis esimese asjana lähen ...?

                          Kust üleüldse selliseid asju leiab, elektritarvete poodidest?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Kui mul on Tallinna kesklinnas tund aega, et leida spetsiifiline videokaamera akulaadija, siis esimese asjana lähen ...?

                            Kust üleüldse selliseid asju leiab, elektritarvete poodidest?
                            Viru keskuses on neid hunnikus - Euronics, arvutisalongid, fotopoed etc.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              iföön. Asi selles ongi, et numbrit ei näita, lööb ette ainult "Unknown"/"Unknown Caller", aga kuna blokeerida saab vaid numbri alusel, siis ma olen täiesti nõutu.
                              nojah. Mingeid äppe ei leidu? helista teenisepakkujale, äkki blokeerivad omalt poolt?

                              Kommentaar


                                LHVd ei saa kasutada sellepärast et minul, nagu ka väga suurel hulgal teistel on lihtsalt kodulaenud võetud Rootsi pankadest, mis kohustab töötasu ka sinna panka viia. Ja kui sul anyways juba raha mingisse panka tuleb, siis oleks suht tüütu seda igakuiselt kuhugi mujale kanda, teha ümber kõik otsekorraldused jms.
                                Selline mikromanagement võib ju mingi euro kuus kokku hoida, aga no ju siis ei ole seda vaeva väärt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X