320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Vingelt see aasta kalender ikka kukkunud siiamaani. Alates Zagrebi mängust siis kõigepealt 4 mängu järjest võõrsil. Siis järgmisest 5'st mängust 4 kodus. Nüüd tulemas 3 mängu järjest võõrsil (või 5st 4 võõrsil, võta kuidas tahad).

    Sheffieldi vastu pidavat Cech väravas alustama ikkagist. Ülejäänud liinides aga võib rotateerimist oodata.
    Kas see on eestikeelne sõna? Või mingi foorumi vangerdus

    Kommentaar


      Õigekeelsussõnaraamat (2006): märksõnaotsing
      Päringule 'rotateerumine' täpset vastust ei leidnud! Otsime sarnaseid.
      Õigekeelsussõnaraamat (2006): ligikaudne märksõnaotsing
      Päringule 'rotateerumine' vastuseid ei leidnud! Otsime kogu artiklist.
      Õigekeelsussõnaraamat (2006): otsing kogu artiklist
      Päringule 'rotateerumine' täpset vastust ei leidnud! Otsime sarnaseid.
      Õigekeelsussõnaraamat (2006): ligikaudne otsing kogu artiklist
      Päringule 'rotateerumine' vastuseid ei leidnud! Palun proovige teisi sõnastikke või kontrollige õigekirja.
      Vastuseid: 0

      Foorumi keel. Tegelikult ei suutnud adekvaatset eesti keelset väljendit leida.
      Ja pole ka esimene selle sõna kasutus.
      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      Mulle meeldis Tata rotateerimine enne teise hooaja poole tähtsamaid mänge.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Eeldusel, et teda mõtlesid siis see värskelt 19 aastaseks saanud 42 aastane mängumees peaks pallima/pingil istuma/reservides treenima kuskil serie B's, olles seal siis laenuks Laziost.
        Jeah. Sedasama ma mõtlesingi, tänud. Aga veel pole siis selgunud tema tõeline vanus?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kas see on eestikeelne sõna? Või mingi foorumi vangerdus
          rot`eerima <28: -t`eerida, -teerin> pöörlema

          rotatsi`oon <22e: -ooni, -`ooni> pöörlemine; ametkonna töötajate pidev vahetamine ühelt töökohalt teisele; põllum külvikorra tsükkel. Rotatsioon+ahi tehn pöördahi, rotatsioon+(trüki)masin trük roto(masin)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vanust arvutavad aplikatsioonid arvavad, et 50+, kuni 71
            New age predicting app says Joseph Minala is 71-years-old (rather than 17)

            Minu vanust hindas see leht täitsa adekvaatselt, pani küll pool aastat otsa kuna nii palju järgmise sünnipäevani aega aga üsna täppi ikka.

            Itaalia FA on aga kinnitanud omal ajal tema vanust 17ks. Link

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kas see on eestikeelne sõna? Või mingi foorumi vangerdus
              Ilmselt mingi värdtõlge inglise keelest aga jah, nagu Jasper juba välja tõi on kunagisest otsetõlkest juba arvestatav sõna saanud.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kas Howard Clayton Knottsi kohta on mingi film või sari, või sama teemaline? Hr Knotts - He was then shot down by ground fire on 14 October,[3] suffering a wound in his right foot in the process. He landed behind German lines and shot it out with five infantrymen, who finally captured him. Once placed on a train to the POW camp, Knotts managed to set fire to the train, ruining seven Fokker D.VIIs. He narrowly escaped being shot for sabotage. Four days later, he temporarily escaped from the Mons prisoner of war camp; he was then shipped to a camp at Soignies to sit out the war.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Kas Howard Clayton Knottsi kohta on mingi film või sari, või sama teemaline?
                  Nop. Aga hea idee - sellest saaks hea filmi.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Olen siin kusagil Prantsusmaa ligiduses ja poes müüakse aed-juur-puuviljade letis kastanimune 6 euri eest kilo. Kuidas neid siinkandis üldse süüakse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Olen siin kusagil Prantsusmaa ligiduses ja poes müüakse aed-juur-puuviljade letis kastanimune 6 euri eest kilo. Kuidas neid siinkandis üldse süüakse?
                      Kohalikku gurmeetraditsiooni ei tea, aga neid annab nii röstida, keeta kui ahjus küpsetada
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Olen siin kusagil Prantsusmaa ligiduses ja poes müüakse aed-juur-puuviljade letis kastanimune 6 euri eest kilo. Kuidas neid siinkandis üldse süüakse?
                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Kohalikku gurmeetraditsiooni ei tea, aga neid annab nii röstida, keeta kui ahjus küpsetada
                        Prantsusmaal röstitakse enamasti, vähemalt enda kogemuste järgi. Täitsa kindlalt ei saa väita. Valmistamise kohta leiab infot ka eestikeelsetest portaalidest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Olen siin kusagil Prantsusmaa ligiduses ja poes müüakse aed-juur-puuviljade letis kastanimune 6 euri eest kilo. Kuidas neid siinkandis üldse süüakse?
                          Mina näiteks ei kujuta ette, et neid üldse mingil moel on võimalik süüa, nii et enam vähem talutavad oleksid. Maitse asi muidugi jälle, aga minu arust, pehmelt öeldes, pole sitt suuremad asjad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                            Prantsusmaal röstitakse enamasti, vähemalt enda kogemuste järgi. Täitsa kindlalt ei saa väita. Valmistamise kohta leiab infot ka eestikeelsetest portaalidest.
                            Ok, ma vist tahtsingi rohkem teada, et ega nad sellised "ostan paarsada grammi ja söön siinsamas kerjava ja röökiva mustlasmuti kõrval ära"-riistad pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                              Mina näiteks ei kujuta ette, et neid üldse mingil moel on võimalik süüa, nii et enam vähem talutavad oleksid. Maitse asi muidugi jälle, aga minu arust, pehmelt öeldes, pole sitt suuremad asjad.
                              Eks oleneb ka kastanitest. Valmistamisest muidugi ka, ise olen vaid röstitult söönud, maitsesid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                                Eks oleneb ka kastanitest. Valmistamisest muidugi ka, ise olen vaid röstitult söönud, maitsesid.
                                Just, eks ta maitse asi ole, mulle maitsevad jälle stuuvitud juurviljad, nii et järelduse saab igaüks ise teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X