320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et kastanil ja kastanil on vahe ka sees. Olen söönud röstitult ja siis maitses küll päris hästi, selline 6/10 pähkel.

    Kommentaar


      Kuigi ma olen autojuht juba 5+ aastat olnud, olen suutnud vältida parkimise eest maksmist. Seega tekkis täna tänaval kõndides ja jääs esiklaasidega küsimus, et kuidas talvel (nt: lumetormi ajal) parkimiskontrolörid kontrollivad, kas parkimise eest on makstud?

      Kommentaar


        Pühivad nurga(d) puhtaks. Vajadusel teevad pilti.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          kas helly hansen on eestlaste uus lemmik bränd ? jube palju näeb seda HH-d tänavapildis

          Kommentaar


            Miks need tüübid ikka veel samadel ametipostidel on?

            Viru maakohus mõistis kolmapäeval korruptsioonikuritegudes süüdi Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjovi ja endise aselinnapea Jüri Kollo ning määras neile tingimisi vanglakaristuse.

            Kommentaar


              Algselt postitas julm1 Vaata postitust
              kas helly hansen on eestlaste uus lemmik bränd ? jube palju näeb seda HH-d tänavapildis
              Üldse on eestlaste talveriietus kõvasti teadlikumaks läinud. Eks peab tõdema, et nad on kvaliteetsed, soojad ja mugavad ka võrreldes ükskõik millise muu jamaga, mis päris siia kliimasse ei sobi. Helly Hansen, Nebulus, Geographical Norway jne brände tõesti päris palju näha. Vanad head Adidas sulekad jms surevad tõesti kohe-kohe välja, ühes linnaosas Tallinnas on näha veel.

              Kommentaar


                Või müüakse seda lihtsalt rohkem.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar



                  Sest tahavad.


                  «Mis puudutab tulevikku, siis kõigepealt esitame vaidluse ringkonnakohtusse ja vaatame mis seal otsustatakse,» sõnas Solovjov. «Kui ka ringkonnakohtu otsus meile ei meeldi, ei pruugi riigikohus meie vastuväidet üldse menetlusse ja siis tuleb natuke mõelda
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shefield
                    Austet foorumlased.
                    Mul küpses võimendi ära ja nüüd on vaikus kodus. Ja see ei meeldi mulle. Probleemiga küll tegeldakse, aga teades seda inimest siis sellega läheb aega... Ja läptopi kõlaritega on lausa piinlik muusikat kuulata.
                    Nii ja nüüd jõuame tuumani. Soovitage kõrvklappe. Olen selles valdkonnas väga väga tume. Viimased tõsisemad kokkupuuted pärinevad sellest ajast kui kassett pleier oli tegija..

                    p.s Need võiksid välja näha ka nn klassikalised ja musta värvi. Natukene euronicsi kodukal ringi vaadates, võis sealt leida igasugu "värdjaid".
                    Steelseries.com hinnad 50-300 euro vahel...

                    Kommentaar


                      Kas keegi teist on midagi sellist kunagi kogenud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        Nii ja nüüd jõuame tuumani. Soovitage kõrvklappe.
                        Mulle jõudsid just üleeile amazonist kohale ülihead bluetooth kõrvaklapid. Firma nimeks mingi suht tundmatu "August" aga liitun nende sadade viie tärni andjatega ja julgen soojalt soovitada. Istuvad ülimugavalt pähe ja juhtmevabadus rokib!

                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Ja milline pood ka neid müüb?
                          Euronics-is täitsa olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kas keegi teist on midagi sellist kunagi kogenud?
                            New Yorkis, mis kubiseb rottidest, on olnud juhtumeid, kus hommikul tualetti külastav peremees/naine on kaant üles tõstes rotiga tõtt vahtinud. Samas on need juhtumid väga harvad.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas julm1 Vaata postitust
                              kas helly hansen on eestlaste uus lemmik bränd ? jube palju näeb seda HH-d tänavapildis
                              Helly Hanseniga tegeleb ka Fifaa,mis on Sportlandi omanike esimene firma ja kuna Sportlande on päris mitu............
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas keegi teist on midagi sellist kunagi kogenud?

                                Mõned aastad tagasi oli Pirital vesirottidega sama keiss. Ehk ründasid potist
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X