320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Popcorntime
    Maas ju, vähemalt nädala keskel oli.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Popcorni inimesed on taaskord tülis. On mudu ka varem olnud, kus leht on päev-paar maas ja siis lepivad ära. Nüüd aga väidetavalt jäädavalt.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Popcornil peaks ju kloone olema aga noh, mina küll ei julge ühtegi tasuta pirasaidi tarkvara endale arvutisse paigaldada, kuidagi nad peavad ju raha teenima ja kui sel juures pole see tarkvara kliendi arvutis võtmeks, siis mis veel?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Milline link pakub mulle võimalust vaadata tv-seriaale ja filme?
          Minu lemmik putlocker ei tööta millegipärast enam.
          Kodi tv

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Popcornil peaks ju kloone olema aga noh, mina küll ei julge ühtegi tasuta pirasaidi tarkvara endale arvutisse paigaldada, kuidagi nad peavad ju raha teenima ja kui sel juures pole see tarkvara kliendi arvutis võtmeks, siis mis veel?
            reklaam

            Kommentaar


              Miks nii Viasat Sport Baltic, kui TV6 näitavad taaskord samu mänge mis eelmises voorus? Kava järgi näitavad kolmapäeval mõlemad kanalid üldse sama mängu, FC Bayern München - Arsenal FC, miks? Miks ei näidata sel korral eelmise vooru ilmselgelt kõige põnevamat mängu AS Roma - Leverkusen? Ma saaks aru kui tegmist oleks BATE vms. meeskonnaga, aga ikkagi Itaalia nr. 1 vs Saksamaa keskmik, peaks ju publikut teleka äärde tooma? Või Pardisalu tagasitulekuga olemegi lootusetud glooryhunterite ajastus tagasi?

              TV6 kava: http://www.kava.ee/kanal/tv6-6/2/
              Viasat kava: http://www.kava.ee/kanal/919/2/
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Miks nii Viasat Sport Baltic, kui TV6 näitavad taaskord samu mänge mis eelmises voorus? Kava järgi näitavad kolmapäeval mõlemad kanalid üldse sama mängu, FC Bayern München - Arsenal FC, miks? Miks ei näidata sel korral eelmise vooru ilmselgelt kõige põnevamat mängu AS Roma - Leverkusen? Ma saaks aru kui tegmist oleks BATE vms. meeskonnaga, aga ikkagi Itaalia nr. 1 vs Saksamaa keskmik, peaks ju publikut teleka äärde tooma? Või Pardisalu tagasitulekuga olemegi lootusetud glooryhunterite ajastus tagasi?

                TV6 kava: http://www.kava.ee/kanal/tv6-6/2/
                Viasat kava: http://www.kava.ee/kanal/919/2/
                Kava ajab sulle paska.

                Kommentaar


                  Tegelikult Roma on nii tähtis, et seda saab vaadata neljapäeva hommikul 5:10 ja siis teed väikse hommikusöögi ja 11:20 uuesti.
                  Nagu siin nädalavahetusel Chelsea-Liverpooli mängu sai vähem kui 24 tunni jooksul 3x näha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kava ajab sulle paska.
                    nii TV6 kui VIASATi ametlikud kodulehed ütlevad ühte ja sama asja - Bayern vs Arsenal ja kohe peale mängulõppu uuesti Bayern - Arsenal, et kui nagu nägemata jäi või sellest 0-0 mängust vähe on, siis saab kohe uuesti vaadata. Nagu neli nulli jutti.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      nii TV6 kui VIASATi ametlikud kodulehed ütlevad ühte ja sama asja - Bayern vs Arsenal ja kohe peale mängulõppu uuesti Bayern - Arsenal, et kui nagu nägemata jäi või sellest 0-0 mängust vähe on, siis saab kohe uuesti vaadata. Nagu neli nulli jutti.
                      Noh, siis ajavad ka need saidid paska. TV6-s on Bayern Arsenal, VSB-s Leverkusen ja see itaalia kräpp.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        ..aga ikkagi Itaalia nr. 1 vs Saksamaa keskmik, peaks ju publikut teleka äärde tooma? ...
                        Just nimelt, sa tead ju ise ka, et sellest tuleb selline ülejooks, et pole mõtet mingit igavat ühepoolset mängu näidata.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ei leia aktuaalset teemat "Ilusam värav" Palun viidet. Thx

                          E: Leidsin
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Kas keegi on mõõtnud Meistriliiga või mõne madalama liiga mängus mängija läbitud distantsi?
                            Kui tippvutis läbib kõvem jooksja väljakul 12+ kilomeetrit, siis hakkas huvi pakkuma, et palju võiks umbkaudu joosta näiteks kolmanda liiga keskväljakunn.
                            Adidasel olid vist mingid sellised mudelid müügis, mille talla sisse käis mingi julla ja sai siis hiljem arvutist vaadata mingeid andmeid.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Kas @PriitPullelits on trollkonto?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas @PriitPullelits on trollkonto?
                                ??? ?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X