320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas @PriitPullelits on trollkonto?
    ei, see on päriselt Edward Snowden.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Keegi niiskel ja külmal perioodil autoklaasidel mingit spreid ka kasutab, et jäässe ei läheks? Kuluks endalegi üks selline ära, äkki keegi teist oskab midagi soovitada. Tänud ette.

      Kommentaar


        Putsa ei sobi kohe üldse saalipõrandaga, olen nagu Bambi jääl. Kas keegi teab nippi, kuidas putsad pidama saada? Ajutise lahendusena töötas lumi, kuid seda pole kuskilt niipea vist tulemas...
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Mismoodi see lumi aitas? On sul ikka saaliputsad?

          Kommentaar


            Endal kadus lihtsalt aastatega nike futsal jalanõudel pidamine ära kuigi peltnäha olid veel täitsa tiptop korras ja talladki polnud alt siledad. Eriti hull oli olukord siis, kui saali põrand polnud juba mõnda aega moppi näinud. Lõpuks ei pidanud närvid enam vastu ja ostsin uued.
            Oli veidi imelik tunne uusi osta, sest vanasti sai jalanõudega mängitud ikka niikaua kuni nad täitsa ribadeka olid pekstud ja mõni kord on isegi teibiga nina kokku tõmmatud, et veel mõni kord mängida saaks
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Putsa ei sobi kohe üldse saalipõrandaga, olen nagu Bambi jääl. Kas keegi teab nippi, kuidas putsad pidama saada? Ajutise lahendusena töötas lumi, kuid seda pole kuskilt niipea vist tulemas...
              Putsadega ei saa saalis mängida, need pole selleks mõeldud ja paljudes saalides on see suisa keelatud. Tavaliselt saalitreeningjalatsid on selleks.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar




                paragrahv 49 järgi, mis kategooriasse püro 1.4G (http://ultrasshop.com/index.php?page=2 järgi) kuulub?

                F1, F2, F3 või F4?

                ning mille järgi ma seda vaadata saan? pole eriti kindel, et pakendil need F-id kirjas on

                Kommentaar


                  Kas Linnar Priimägi on tsüklis? Või mingit kangemat ainet popsutanud?

                  Kommentaar


                    Mida tähendab Excelis andmete trasponeerimine?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Mida tähendab Excelis andmete trasponeerimine?
                      read veergudeks ilmselt...

                      1
                      2
                      3

                      asemel

                      1 2 3

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                        https://www.riigiteataja.ee/akt/LMS

                        paragrahv 49 järgi, mis kategooriasse püro 1.4G (http://ultrasshop.com/index.php?page=2 järgi) kuulub?

                        F1, F2, F3 või F4?

                        ning mille järgi ma seda vaadata saan? pole eriti kindel, et pakendil need F-id kirjas on
                        Need on vähe võrreldamatud asjad. 1.4G ja muud sarnased koodid käsitlevd eelkõige ohtlike ainete transporti (ja ladustamist). Sinu toodud lingil need F ja teiste lõigete T ja P koodid paistavad rohkem määratlema kasutuseesmärke

                        EDIT: Ja noh, lihtsam oleks murega pöörduda Tehnilise järelevalve ameti kemikaali ja mäetööde osakonna poole, kes me riigis igast pauku tegevate asjadega tegelevad
                        308

                        Kommentaar


                          Mis lehelt nägi, et mis kanalid maailmas näitavad mis CL mängu?
                          Hetkel on otsimise all Bayern vs Arsenal mäng. Help!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Mis lehelt nägi, et mis kanalid maailmas näitavad mis CL mängu?
                            Hetkel on otsimise all Bayern vs Arsenal mäng. Help!
                            liveonsat.com
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Putsadega ei saa saalis mängida, need pole selleks mõeldud ja paljudes saalides on see suisa keelatud. Tavaliselt saalitreeningjalatsid on selleks.
                              Tegu ikkagi futsali putsaga.
                              Lumi kuidagi aitas.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Harige harimatut. Ma pole võibolla 5-7 aastat arvutis arvutimänge mänginud ja tuli nüüd üks tuhin peale. Ma saan aru, et tänane maailm on CD/DVD plaatidel mängu ostmisest liikunud internetist ostmisele ja allatõmbamisele. Näiteks Steam. Sellest ma saan veel aru, aga siis on olemas lugematu hulk lehti, mis pakuvad teinekord soodukaga müügiks erinevate mängude cd-key'sid. Näiteks just vaatasin instant-gaming.com'st midagi.

                                Siit ka mu rumal küsimus instant-gaming.com'i näitel - okei, ostan omale a'la 13 eurtsi eest cd-key, mis mulle pärast makset meili peale laekub, kuid kust kohast ma mängu enda faili ikkagi tõmban? Ehk vanakooli mehena - kust ma selle ISO faili saan
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X