320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Tegu ikkagi futsali putsaga.
    Lumi kuidagi aitas.
    Mis see lumi aitas siis? Tegi talla korraks puhtaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mis see lumi aitas siis? Tegi talla korraks puhtaks?
      Ilmselt, märg kalts teeks sama.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Au, jõudsin lennujaama lapsele ja tema emale vastu, milleni on mingi 1,5 tundi aega, aga kas 10-kuust last tohib taksos ilma turvatoolita transportida? Või pean ta vankrisse panema ja aknast väljas hoidma?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Au, jõudsin lennujaama lapsele ja tema emale vastu, milleni on mingi 1,5 tundi aega, aga kas 10-kuust last tohib taksos ilma turvatoolita transportida? Või pean ta vankrisse panema ja aknast väljas hoidma?
          Osades taksodes on turvatool pakiruumis olemas, mille juht osava liigutusega salongi tõstab. Vähemalt olen ma seda kuulnud. Null lapse vanemana, ei oska kinnitada. Aga võid taksofirmadest uurida, kas saavad sellise masina kokkulepitud ajaks lennujaama saata. Sul ju poolteist tundi aega

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Osades taksodes on turvatool pakiruumis olemas, mille juht osava liigutusega salongi tõstab. Vähemalt olen ma seda kuulnud. Null lapse vanemana, ei oska kinnitada. Aga võid taksofirmadest uurida, kas saavad sellise masina kokkulepitud ajaks lennujaama saata. Sul ju poolteist tundi aega
            Helkasin tulikasse ja öeldi, et alla kolmene võib vabalt süles ka olla. Noh, et kui avariid ei juhtu, siis on ju kõik okei!

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Siit ka mu rumal küsimus instant-gaming.com'i näitel - okei, ostan omale a'la 13 eurtsi eest cd-key, mis mulle pärast makset meili peale laekub, kuid kust kohast ma mängu enda faili ikkagi tõmban? Ehk vanakooli mehena - kust ma selle ISO faili saan
              Steamist.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Helkasin tulikasse ja öeldi, et alla kolmene võib vabalt süles ka olla. Noh, et kui avariid ei juhtu, siis on ju kõik okei!
                Vastutustundetus. Eriti Tallinna liikluses.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Vastutustundetus. Eriti Tallinna liikluses.
                  Ära päris perekooliks ka töörni!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ära päris perekooliks ka töörni!
                    Noh, ma olen üht sellist "istus süles" vs "turvatooli toome persest ikkagi ära igaks juhuks" asja pealt näinud. Perekool ei puutu asjasse, see oli väga kohutav iseenesest.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Perekooli enam polegi? Kus need meeleheitel koduperenaised siis nüüd muljetamas ja nõuandeid üksteisele jagamas käivad?

                      Edit: googledasin, täitsa olemas.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Harige harimatut. Ma pole võibolla 5-7 aastat arvutis arvutimänge mänginud ja tuli nüüd üks tuhin peale. Ma saan aru, et tänane maailm on CD/DVD plaatidel mängu ostmisest liikunud internetist ostmisele ja allatõmbamisele. Näiteks Steam. Sellest ma saan veel aru, aga siis on olemas lugematu hulk lehti, mis pakuvad teinekord soodukaga müügiks erinevate mängude cd-key'sid. Näiteks just vaatasin instant-gaming.com'st midagi.

                        Siit ka mu rumal küsimus instant-gaming.com'i näitel - okei, ostan omale a'la 13 eurtsi eest cd-key, mis mulle pärast makset meili peale laekub, kuid kust kohast ma mängu enda faili ikkagi tõmban? Ehk vanakooli mehena - kust ma selle ISO faili saan
                        Installid endale Steami arvutisse, paned käima, logid sisse. Siis valid ülevalt menüüst Games->Product Activation ja sisestad sinna selle cd-key. Seejärel lisatakse see mäng sinu Library-sse ja saad hakata alla tõmbama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kas meestele on ka mingi perekool olemas? Või mehed ei kurda oma muresid, vaid surevad noorelt vähki? :P Kunagi sattusin mingisse jäljekaalujate foorumisse, kus oli meestele oma alamfoorum. Ütleme nii, et naiste osakonnas postitati rohkem uusi teemasid päevad kui meeste omas üksikuid postitusi. Kaaluga mul endal probleemi ei ole, aga lihtsalt tekkis sportlik huvi. Et kui mehel on mingi ihuhäda, siis naine postitab perekooli "minu mehel on ..."?
                          "Minu musil on..." või "Meil on..."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Installid endale Steami arvutisse, paned käima, logid sisse. Siis valid ülevalt menüüst Games->Product Activation ja sisestad sinna selle cd-key. Seejärel lisatakse see mäng sinu Library-sse ja saad hakata alla tõmbama.
                            Super, tänud, loll sai targemaks
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kas meestele on ka mingi perekool olemas? Või mehed ei kurda oma muresid, vaid surevad noorelt vähki? :P Kunagi sattusin mingisse jäljekaalujate foorumisse, kus oli meestele oma alamfoorum. Ütleme nii, et naiste osakonnas postitati rohkem uusi teemasid päevad kui meeste omas üksikuid postitusi. Kaaluga mul endal probleemi ei ole, aga lihtsalt tekkis sportlik huvi. Et kui mehel on mingi ihuhäda, siis naine postitab perekooli "minu mehel on ..."?
                              Võib-olla on see selline hea äriidee, luua virtuaalne meeste nutunurk.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kas meestele on ka mingi perekool olemas?
                                iha.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X