320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hinnavaatlus ja kõiksugu autofoorumid on meestele halamiskohad.

    Kommentaar


      Kuidas Transferwise töötab? Et teen ülekande ära ja mul on korraga arvel mingi kogus naelu näiteks, mida saaksin britimaal välja võtta või kuidas?

      Kommentaar


        Kellel on ilustrator või mingi äge programm millega saab teksti "kurvida" vms. Täna oleks vaja. Teksti on umbes täpselt 3 sõna. Ise ei jõua arvutisse, et ära teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kas meestele on ka mingi perekool olemas? Või mehed ei kurda oma muresid, vaid surevad noorelt vähki? :P Kunagi sattusin mingisse jäljekaalujate foorumisse, kus oli meestele oma alamfoorum. Ütleme nii, et naiste osakonnas postitati rohkem uusi teemasid päevad kui meeste omas üksikuid postitusi. Kaaluga mul endal probleemi ei ole, aga lihtsalt tekkis sportlik huvi. Et kui mehel on mingi ihuhäda, siis naine postitab perekooli "minu mehel on ..."?
          Hellooo, me oleme soccernet.ee foorumis. Tead ju suurepäraselt kuidas siin naistega lood on.
          Aga üldiselt peaks perekool olema ka meestele, mitte ainult naistele. Nagu ka soccernet.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kuidas Transferwise töötab? Et teen ülekande ära ja mul on korraga arvel mingi kogus naelu näiteks, mida saaksin britimaal välja võtta või kuidas?
            Peaks olema nii, et Transferwisel on kohalikud kontod riikides, kus nad tegutsevad. Ja kui sa tahad kanda raha eurokontolt raha kontole, mis on naeltes, siis ei tee nad seda otse, mis väldib tasusid Teed näiteks makse eurokontolt Transferwise kontole Eestis ja nemad teevad naelades sulle väljamakse oma UK kontolt sinu UK kontole näiteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Peaks olema nii, et Transferwisel on kohalikud kontod riikides, kus nad tegutsevad. Ja kui sa tahad kanda raha eurokontolt raha kontole, mis on naeltes, siis ei tee nad seda otse, mis väldib tasusid Teed näiteks makse eurokontolt Transferwise kontole Eestis ja nemad teevad naelades sulle väljamakse oma UK kontolt sinu UK kontole näiteks.
              Ehk ma peaks enne UK-s konto tegema?

              Kommentaar


                Üks küss ka Estonian Airi kohta. Mul piletid 23.detsembriks ostetud juba. Aga tahaks jõuluks koju pääseda ikkagi. Kas on mõistlik juba mõne teise firma piletid ära osta praegu? Või on lootust, et loodav firma võtab kohustused üle? Või pigem lihtsalt hüvitavab EA juba ostetud piletid ja vsjoo?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ehk ma peaks enne UK-s konto tegema?
                  Tuttava kontole saab vist ka saata. Pole süvitsi kursis kogu süsteemiga, sest pole ise kasutanud veel. Aga loogika ütleb, et sihtriigis peab ikka ka mingisugune konto olema (kas enda või sõbra oma).

                  Kommentaar


                    Kas Lõunakeskuse jääfreesi(vms) operaator on Valmo Kriisa või tema look-a-like?

                    Kommentaar


                      Keegi omast kogemustest oskab mõnda head Nordea kodulaenunõustajat soovitada (Tallinnas)?
                      Saime mingi randomi ja see tundub ilge pohhuist ja tropp olevat. Swedi omaga võrreldes on nagu öö ja päev.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Endal oli paar kuud tagasi täpselt sama juhus. Käisin kolmes pangas laenunõustajatega suhtlemas - SEB, Nordea, Swed. SEB ja Swedi omad olid väga professionaalsed ja asjalikud kuid Nordea oma tundus täpselt "ilge pohhuist" ja rääkis sellist juttu nagu suvalise külamooriga räägiks laenust.

                        Kommentaar


                          Kui saladus pole, siis mis marginale pakutakse hetkel ka kodulaenule?

                          Kommentaar


                            laenu tuleb võtta gängsteritelt

                            Kommentaar


                              huvitav nordeas nad ikka endiselt pakuvad oma Nordea Prime marginaali (umbes nii et pank ise oma suva järgi määrab mida heaks arvab küsida) euribori asemel?
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kui saladus pole, siis mis marginale pakutakse hetkel ka kodulaenule?
                                Kuskis alates 1,8 kuni ...+ euribor, sõltub kliendist. Taotlus tegemata, kui kunagi tehtud ja pildid selgemad, siis annan teada.

                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                huvitav nordeas nad ikka endiselt pakuvad oma Nordea Prime marginaali (umbes nii et pank ise oma suva järgi määrab mida heaks arvab küsida) euribori asemel?
                                Meile ei pakutud. Pakuti ainult kas 5 aastat fikseeritud euriboriga või 6 kuu omaga.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X