320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Soovin teha endale kindlustust. Reisile minekuks.
    Millised ettevõtted tegelevad sellise asjaga? Pole kindlustust olnud varem, aga nüüd sooviks.
    IIZI veebilehel on võimalik võrrelda erinevaid reisikindlustuse pakkumisi.


    Sisesta andmed ja saad kõigi põhifirmade kindlustuspakkumised.

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Soovin teha endale kindlustust. Reisile minekuks.
      Millised ettevõtted tegelevad sellise asjaga? Pole kindlustust olnud varem, aga nüüd sooviks.
      Ise kasutan Ergot. Olen väga rahul.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Miks on foorumi kalender aastas 2014 ning 2015 aastat polegi?

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Soovin teha endale kindlustust. Reisile minekuks.
          Millised ettevõtted tegelevad sellise asjaga? Pole kindlustust olnud varem, aga nüüd sooviks.
          kui sa juhuslikult oled SEB kuldkaardi omanik, siis selle abil saab hea hinnaga aastase kindlustuse. Sisuliselt sama mind aastaks mis mujal kuluks ühe reisi peale.

          Kommentaar


            Watch Naked Models in our Adult Live Sex Cams Community. ❤️ It's FREE & No Registration Needed. 4000+ LIVE Cam Girls and Couples are Ready to Chat.

            Is this 4 real?

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Miks on foorumi kalender aastas 2014 ning 2015 aastat polegi?
              http://foorum.soccernet.ee/calendar.php
              Sest see kalender on täiesti mõttetu vidin. Ma isegi ei teadnud, et selline asi siin olemas on
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ehtne jah.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Ehtne jah.
                  Ok, päris naljakas.

                  Kommentaar


                    Europargis parkimine. Ma olen eelnevalt parkinud ja mobiiliga maksnud Europargi parklates. Täna ei maksnud ja sain trahvi. Kas nad viivad mu auto numbri ja telefoni numbri kokku kuidagi?

                    Kommentaar


                      Sellest kunagi mingis saates oli pikemalt juttu isegi. Vastus küsimusele, siis neid eriti su mingi mõnekümne eurine trahv ei koti. Vähemalt aasta-poolteist tagasi ei antud neid ka inkassodele ajamiseks vms, ma ei tea sajaprotsendiliselt kuidas praegu on. Varasemalt igatahes võlad lihtsalt kogunesid Europarki enda süsteemis üksteise peale ja kui sa mingi neljas-viies-kuues ja rohkem kordi juba nende alal maksmata parkisid ja kontrolörile vahele jäid, siis teisaldati auto lihtsalt ära. Mul üks tuttav pidi maksma nii suurusjärgus 400-450 eurot (vanad võlad+intress+teisaldamine), et auto kätte saada.

                      Eestis on muidugi üldse selliste väikeste trahvidega üsna JOKK seis niivõinaa. Kohtul on tööd küll ja veel, nemad neid menetlusse ei võta. Need, kellel on võim kontosid sulgeda jms, nemad mingite 20€ võlgadega kah ei jända. Mõni kodukootud inkasso vb paugutab mõned meilid sulle ja teeb 2 kõnet, aga ega muud nad teha ei saagi.

                      Kommentaar


                        kas mõni Tallinna pood müüb Ukraina tradistioonilisi särke Vyshyvanka?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kas mõni Tallinna pood müüb Ukraina tradistioonilisi särke Vyshyvanka?
                          Viibin veel nädala Ukrainas,kui huvi.võin kaasa haarata...siin neid igal sammul,erinevaid nii stiililt kui hinnaklassilt.Tallinnas kohanud ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                            Viibin veel nädala Ukrainas,kui huvi.võin kaasa haarata...siin neid igal sammul,erinevaid nii stiililt kui hinnaklassilt.Tallinnas kohanud ei ole.
                            tänan pakkumast, aga pole vaja. mul endal ka etsys mõned lemmikud välja valitud. nüüd nv-l tulemas sündmus, kuhu oleks ehk tahtnud selga panna ja mõtlesin ehk saab ka kodulinnas kuskil vaadata ja proovida.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shefield
                              Kas on olemas mõnd bussiliinide hindade võrdlus lehekülge?
                              V millisel bussifirmal on mingil päeval kõige soodsamad hinnad jms..
                              Võibolla on abiks - T-Pilet

                              Kommentaar




                                Mis pask see veel on? Kas see on tänapäeva naiste mood? See on ilus? For riiiil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X