320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ammu ei ole kõrvaklappidest räägitud. Kas on olemas kõrvatroppe, mis bassihäält ka teevad? Vahel harva tahaks end muust mürast eemaldada ja metalli kuulata. Aga vastused võiks olla üsna täpsed, soovitavalt kuni Tartu kaupluse nimeni välja.
    No palju sa raha nõus maksma oled?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Pioneer SE-CL522 32.99€ - Need on mul praegu ja olen väga rahul.
      Pioneer SE-CL711 19.99€ - Need on mu teised klapid ja on ka head, mitte küll samad nagu esimesed.
      Pioneer SE-CL501 12.99€ - Need olid mul ennem, kui kass läbi hammustas. Hind ja kvaliteet paigas.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        https://www.euronics.ee/t/61225/korv...mdrex110lpb-ae Ma ise olen viimased kolm aastat neid kasutanud. Ei ole siiani kurta saanud.

        P.S. Ehk sagedusala on Sonyl parem. Helitugevus on Pioneeridel ühe detsipulli võrra pullim.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Võid Balotelli endale jätta.
          Ma tänan sind.
          Mul lihtsalt ei vea kunagi Sony asjadega va Playstation
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Detsipulli ei taha, pole enam nii noor, et põhja keerata. Võid Balotelli endale võtta.
            Nendega pead muidugi meeles pidama, et need kuradi padjakesed kipuvad ära kaduma ja seepärast peab neid varuga kusagil kotis kaasas kandma. Õnneks on neid by default mingi hunnik kaasas. Kunagi Birmas läks mul üks kaduma, polnud varu kaasas. OStsin sealsest superdigipoest kahe-eurosed kõrvaklapid (mis muidugi ei töötanud), aga sain sealt vähemalt padjakese võtta. Ehk lõpuks ikka win.

            Kommentaar


              On siin keegi Amazoniga sina peal? Nimelt kui hakkasin maksma, tekkis sinna selline asi. Nagu ma aru saan, pakub ta esimese ostu puhul kohe 50 eurot soodukat. Ese maksab sinna 60.- kanti. Kas asjal mingi konks ka küljes või teen rahumeeli selle kaardi ära ning tühistan natukese aja pärast. Seal veel esimene aasta tasuta ka. Või see kehtib ainult sakslastele?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kehtib saksa kodanikele ainult.
                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                On siin keegi Amazoniga sina peal? Nimelt kui hakkasin maksma, tekkis sinna selline asi. Nagu ma aru saan, pakub ta esimese ostu puhul kohe 50 eurot soodukat. Ese maksab sinna 60.- kanti. Kas asjal mingi konks ka küljes või teen rahumeeli selle kaardi ära ning tühistan natukese aja pärast. Seal veel esimene aasta tasuta ka. Või see kehtib ainult sakslastele?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Kehtib saksa kodanikele ainult.
                  Tänud. Kahju.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Miks inimesed pool neli öösel foorumis on?
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                      Miks inimesed pool neli öösel foorumis on?

                      Kommentaar


                        Kas Tallinna sportsdirecti poodides on sellise hinnaga sisekaid või kunstmuru omasid?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ud?id=72903835

                          Kas see tüüp on peast vähe lihtne?
                          Leitud surnuna
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Tal olid väga tõsised psühholoogilised probleemid. Muidu väga tore ja sõbralik inimene.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Miks inimesed pool neli öösel foorumis on?
                              mis ajavööndi järgi?
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Jõulud ja sugulased tahavad manti osta. Olen mänginud mahlapressi ideega, mis tundub loogilisem kui jäätisemasin jms ning blender on ennast sitaks ära tasunud.

                                Seega - mahlapressid. Kas keegi kasutab? On see üldse midagi, mida tasub osta? Kui jah, siis millist?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X