320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ek
    Kas 04.01.2016 on 1 või 2 nädal Euroopa mõistes?
    Exceli arvates on see 2 nädal, eestikeelsete kalendrite arvates 1.
    Ma ei tea nüüd mida Euroopa mõisteks peetakse aga tihti peetakse esimeseks nädalaks esimest nelja päevalist nädalat. Seda saab ka MS Office-i seadistustes määrata mida sa esimeseks nädalaks nimetad.

    Ehk minu arvates peab 04.01.2016 kuupäeva enamik inimesi ikkagi esimeseks nädalaks.

    edit: Kiire google juhatab ISO 8601 juurde, mis ütleb, et esimene nädal on nädal, kus on aasta esimene neljapäev sees. Mis on tegelikult sama mis esimene nelja uue aasta päeva sisaldav nädal.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kas pihtla koduõlle kuskilt kuressaarest kaasa ka osta saab?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Parima hinna/kvaliteedi suhtega autoremonditöökoda? Spetsiifiliselt huvitavad keretööd.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Parima hinna/kvaliteedi suhtega autoremonditöökoda? Spetsiifiliselt huvitavad keretööd.
          Mototrading OÜ
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Mototrading OÜ
            Ma tänan, aga olin ise rumal. Oleksin pidanud täpsustama, et huvitavad Tallinna kohad.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              fotoluksist ostetud kaamera Fujifilm, garantii peaks kehtima veel kuni järgmise aasta juulini. Hetkel resideerun Kreekas, aga oleks vaja kaamera objektiivi "remontida". Kas on võimalik lasta mingil kohalikul ametlikul esindusel see ära remontida selle ning kulud kanda fotoluksi arvele? või kas on võimalik see siin lasta remontida, ning kindlustusel kinni maksta? mis variandid üldse on võimalikud?

              Kommentaar


                Caption these photos:





                Rohkem pilte siin:



                Kas ta on mees või naine? Crossdresser või transseksuaal?

                Kommentaar


                  ai rsk, leiaks veel youtubest selle video ka üles, kus ta mentidele vahele jäi steroididega kauplemises
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Kui rikas ta on, et selline püss temaga abiellub? Või on tegu fotolavastusega?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Kas pihtla koduõlle kuskilt kuressaarest kaasa ka osta saab?
                      Suvel ostsin pudeliPihtlat Panga pangalt. Ise lähen saarde alles 3-ndal,siis äkki olen targem!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Homme lõppeb mu Nutipakett Tele2s ära ja soovitasid Multi 5.0 peale üle minna. Tundub üsna ok mulle aga kui ma mõnest mõistlikumast paketist mööda vaadanud olen siis jagage palun teadmisi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                          Homme lõppeb mu Nutipakett Tele2s ära ja soovitasid Multi 5.0 peale üle minna. Tundub üsna ok mulle aga kui ma mõnest mõistlikumast paketist mööda vaadanud olen siis jagage palun teadmisi.
                          Mõistlik on öelda, et lähed konkurendi juurde üle. Hind hakkab kohe kukkuma.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mõistlik on öelda, et lähed konkurendi juurde üle. Hind hakkab kohe kukkuma.
                            True story. Ise vahetasin hiljuti tele2 emt vastu. Ammu tahtsime juba. Nii kui emt asju ajama hakkas, tegi tele2 väga hea pakkumise. Veel öeldi, et iseteeninduses on mingi asi olemas, kust saab küsida pakkumist.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Sattusin fessaris sellise artikli peale. http://naistekas.delfi.ee/persoon/lu...ad?id=73318631
                              Lugesin diagonaalis läbi ja sain aru, et võeti kiirlaen kuna jäi natuke puudu üüri, kommude jms tagasimaksmiseks. (kujutasin ette, et noo max 400-500 eur). Aga kui kohtutäitur kallal, siis ei ole enam ju tavaline tagasimaksmine(ala 50eur kuus), vaid peaks olema ju niipalju kui võimalik. On õigus mul? Kuidas siis see jant nii pikalt kestis, et pidi pankroti välja kuulutama. Ja hiljem ei saanud ikka kogu raha kasutada?wat? Kas pangavahetusest ei oleks piisanud`?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Sattusin fessaris sellise artikli peale. http://naistekas.delfi.ee/persoon/lu...ad?id=73318631
                                Lugesin diagonaalis läbi ja sain aru, et võeti kiirlaen kuna jäi natuke puudu üüri, kommude jms tagasimaksmiseks. (kujutasin ette, et noo max 400-500 eur). Aga kui kohtutäitur kallal, siis ei ole enam ju tavaline tagasimaksmine(ala 50eur kuus), vaid peaks olema ju niipalju kui võimalik. On õigus mul? Kuidas siis see jant nii pikalt kestis, et pidi pankroti välja kuulutama. Ja hiljem ei saanud ikka kogu raha kasutada?wat? Kas pangavahetusest ei oleks piisanud`?
                                Peaks olema jah, et kui palk on 600 ning siis ma ei tea palju see miinimumsumma on mida lubatakse kasutada (ütleme 200) siis 400 oleks pidanud minema otse võlgade katteks. Siin aga tundub, et ta on võtnud pidevalt ja tunduvalt rohkem kui 400-500 euri kui ta nii suurtesse probleemidesse jäi.
                                Lisaks pangavahetuse osa siis see ei aita. Need nimekirjad kellel on mingid keelud asjad peal - seda kontrollitakse pankades automaatselt igapäevaselt. See miks peale pankroti välja kuulutamist ta veel nimekirja jäi on aga küll küsimärk.

                                Enda kommentaariks aga ütleks seda:
                                1) Selleks et mingeid piiks-piiks laene võtta peab ikka üpris loll olema. Tundub et ta oli loll mitu korda
                                3) Olles kaelani võlgades mis mõte teil esimesena tekiks? Temal tekkis väärt mõte "Teeks teise lapse! That'll fix everything."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X