320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Peatoimetaja nägemus ilmselt. Telekava on niiehknaa suuresti mõttetuks muutumas, kuna interveebis on saatekavad üleval ja digiTV-s on ju ka kavad olemas. Samas, noh, eks mõnel nõuab harjumist või midagi ja seepärast üldse ei imestaks, kui peagi jälle vanamammide kisa tagajärjel teleleht tagasi on.
    Bauhof ja muu sodi maksab enda vahelehe eest.
    Minu meelest oli VSB kava kadunud. Ainult selle pärast ta minu jaoks vajalik oli, sellisel kujul võiks ta isegi täiesti olemata olla.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Minu meelest oli VSB kava kadunud. Ainult selle pärast ta minu jaoks vajalik oli, sellisel kujul võiks ta isegi täiesti olemata olla.
      kas sa saad selle üle vaadata? Kui see tõesti sealt läinud on saadan PR-osakonna uurima, mis värk on

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Minu meelest oli VSB kava kadunud. Ainult selle pärast ta minu jaoks vajalik oli, sellisel kujul võiks ta isegi täiesti olemata olla.
        Kadunud jep. Selle variandiga võib ainult kaminasse tuld teha.

        Ja vb ma kõlan nagu pensionär, aga iga kell eelistaks paberkujul kava nii nagu oli. Veebikava on okei. Aga alati pole arvutit/mobla läheduses, kust midagi kiirelt vaadata. Ja telekast vaadatav kava pole minu meelest nii ülevaatlik.

        Kommentaar


          Tuli meelde üks situatsioon, mis juhtus mitmeid aastaid tagasi.
          Nimelt sõitis kodanik mööda maanteed ja nägi, et politsei kuskil metsatukas mõõdab kiirust.
          Sõitis edasi, vilgutas vastutulevale masinale tulesid, et hoiatada. Vastu tuli hoopis politsei mootorrattaga ja pani vilkurid käima.
          Võttis rajalt maha, tegi trahvi.

          Nagu reaalselt, kas vilgutada tulesid ei tohi ?

          Kommentaar


            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
            Tuli meelde üks situatsioon, mis juhtus mitmeid aastaid tagasi.
            Nimelt sõitis kodanik mööda maanteed ja nägi, et politsei kuskil metsatukas mõõdab kiirust.
            Sõitis edasi, vilgutas vastutulevale masinale tulesid, et hoiatada. Vastu tuli hoopis politsei mootorrattaga ja pani vilkurid käima.
            Võttis rajalt maha, tegi trahvi.

            Nagu reaalselt, kas vilgutada tulesid ei tohi ?
            Algselt postitas Liiklusseadus

            § 39. Juhi märguanded

            (4) Tulesid võib juht vilgutada ainult liikleja tähelepanu äratamiseks.
            Ehk siis kui ise oled rumal ja lased omale ära kirjutada siis saab trahvi teha küll.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
              Tuli meelde üks situatsioon, mis juhtus mitmeid aastaid tagasi.
              Nimelt sõitis kodanik mööda maanteed ja nägi, et politsei kuskil metsatukas mõõdab kiirust.
              Sõitis edasi, vilgutas vastutulevale masinale tulesid, et hoiatada. Vastu tuli hoopis politsei mootorrattaga ja pani vilkurid käima.
              Võttis rajalt maha, tegi trahvi.

              Nagu reaalselt, kas vilgutada tulesid ei tohi ?
              Ma usun, et see on siiski linnalegend.
              Seesamune " § 39. Juhi märguanded

              (4) Tulesid võib juht vilgutada ainult liikleja tähelepanu äratamiseks."

              Oli ka varem liikluseeskirjas olemas. Kommenteeritud väljaandes olid toodud ka näited, mis võiks tähelepanu vajada ja seal oli mustvalgel kirjas, et vilgutada võib ka märguandeks, et teel mõõdetakse kiirust (1999 LE kommenteeritud väljaanne).

              Aga jah, väga rumal peab olema, kui selle eest lased omale trahvi kirjutada - ütle mida iganes, siga jooksis just üle ja vilgutasin, et ole ettevaatlik vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Emv Vaata postitust
                Ma usun, et see on siiski linnalegend.
                Seesamune " § 39. Juhi märguanded

                (4) Tulesid võib juht vilgutada ainult liikleja tähelepanu äratamiseks."

                Oli ka varem liikluseeskirjas olemas. Kommenteeritud väljaandes olid toodud ka näited, mis võiks tähelepanu vajada ja seal oli mustvalgel kirjas, et vilgutada võib ka märguandeks, et teel mõõdetakse kiirust (1999 LE kommenteeritud väljaanne).

                Aga jah, väga rumal peab olema, kui selle eest lased omale trahvi kirjutada - ütle mida iganes, siga jooksis just üle ja vilgutasin, et ole ettevaatlik vms.
                Tänan vastuste eest.
                Ei väidagi, et see tõsi oli. Keegi rääkis mõned aastad tagasi, täna tuli meelde ja hakkas kohe huvitama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Minu meelest oli VSB kava kadunud. Ainult selle pärast ta minu jaoks vajalik oli, sellisel kujul võiks ta isegi täiesti olemata olla.
                  VSB kava oli ka esialgsest vihik-telekavast kadunud, aga üks selle lehe töötaja hakkas kiunuma...

                  Kommentaar


                    Eelmise aasta lõpus võeti vastu otsus, et passid hakkavad 5 aasta asemel kehtima 10 aastat. On see juba reaalselt jõus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Jah, ei tohi. Sulle tulevad vastu 3 rullnokka, 2 joodikut ja 1 narkomaan ja Sa vilgutad neile tulesid, et kurvi taga on politsei?
                      This.

                      Muu ohu puhul olen vilgutanud a'la põdrad on eest läbi jooksnud jms.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Jah, ei tohi. Sulle tulevad vastu 3 rullnokka, 2 joodikut ja 1 narkomaan ja Sa vilgutad neile tulesid, et kurvi taga on politsei?
                        Kui see "joodik" on piisavalt kaine, et tulede vilgutamist näha, siis miks mitte

                        Politsei kohaoleku mõte ongi antud kohas liiklust rahustada. Kui vilgutad tulesid, siis rahustad ka liiklust, kuigi jah rullnokk trahvi ei saa.

                        Kommentaar


                          A mis värk siis on kui Politsei ise sulle tuledega vilgutab?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            A mis värk siis on kui Politsei ise sulle tuledega vilgutab?
                            Üldiselt antakse märku, et sul mingi pirn on läbi või kaugtuled peal või midagi.

                            Kommentaar


                              Ma olen alati mõelnud, et kui ma peaks kunagi load tegema, siis ma vilgutan niisama trollimise pärast. Ala, et tuleb mingi suurem ja ilusam auto või mingi ilge rakett, siis vilgutad ja muheled mõeldes, et kuidas vaene djüüd järgmised viis kilti pingsalt jälgib, et kus see kuradi ment on, rsk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma olen alati mõelnud, et kui ma peaks kunagi load tegema, siis ma vilgutan niisama trollimise pärast. Ala, et tuleb mingi suurem ja ilusam auto või mingi ilge rakett, siis vilgutad ja muheled mõeldes, et kuidas vaene djüüd järgmised viis kilti pingsalt jälgib, et kus see kuradi ment on, rsk.
                                Ja 5 km möödudes mõtleb, et huvitav, mis ta autol viga on vms.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X