320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen alati mõelnud, et kui ma peaks kunagi load tegema, siis ma vilgutan niisama trollimise pärast. Ala, et tuleb mingi suurem ja ilusam auto või mingi ilge rakett, siis vilgutad ja muheled mõeldes, et kuidas vaene djüüd järgmised viis kilti pingsalt jälgib, et kus see kuradi ment on, rsk.
    Paljud politseinikud teevadki tööväliselt nii, et vilgutavad kiirematele liiklejatele. Üldine tava on, et üks vilgutus = tuled ei põle, kaugtuled peal, tuled segavad vms. 2-3 vilgutust tähendab, et oht on ees (olgu selleks politsei või põder, või puhtal teel järsku lumevaalud).

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Paljud politseinikud teevadki tööväliselt nii, et vilgutavad kiirematele liiklejatele.
      Tänks! That makes sense
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma olen alati mõelnud, et kui ma peaks kunagi load tegema, siis ma vilgutan niisama trollimise pärast. Ala, et tuleb mingi suurem ja ilusam auto või mingi ilge rakett, siis vilgutad ja muheled mõeldes, et kuidas vaene djüüd järgmised viis kilti pingsalt jälgib, et kus see kuradi ment on, rsk.
        ma loodan et kohtud teel võimalikult paljude oma mõttekaaslastega
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ma loodan et kohtud teel võimalikult paljude oma mõttekaaslastega
          Noh, ongi liiklus rahulikum.

          Kommentaar


            Ma tean näiteks, et kohalikud bussi ja marsa juhid vilgutavad teineteisele koguaeg kui teine satub vastu tulema.

            Kommentaar


              Ma tean näiteks, et Egiptuses pannakse lausa kaugtuled põlema ja vilgutatakse nendega vaheldumisi, kui keegi vastu satub tulema. Muidu lastakse parkidega. Ka öösel.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Talvised pinksimängimise võimalused Tallinnas? Soovitavalt sellised, kus saaks kõrvale ka õlut libistada. Kelmis on laud, kus veel?

                Kommentaar


                  Keegi teab kuskohas count elab? Saadaks talle kingituse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Keegi teab kuskohas count elab? Saadaks talle kingituse
                    count on kõikjal meie ümber

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Talvised pinksimängimise võimalused Tallinnas? Soovitavalt sellised, kus saaks kõrvale ka õlut libistada. Kelmis on laud, kus veel?
                      Red Emperoris

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        Red Emperoris
                        sai varaõhtul läbi käidud ja polnud. või seal mingid ruumid veel kuskil?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          sai varaõhtul läbi käidud ja polnud. või seal mingid ruumid veel kuskil?

                          Kommentaar


                            Kas keegi teab, kus siin foorumis oli Martin Müürsepa reklaam, oli mingil pildil kelluga müüri juures. Vist ehitustööriista oma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kas keegi teab, kus siin foorumis oli Martin Müürsepa reklaam, oli mingil pildil kelluga müüri juures. Vist ehitustööriista oma.
                              Sa m6tled neid fibo-ploki reklaame? Pane guuglisse fibo ja myyrsepp ning tuleb
                              308

                              Kommentaar


                                2013 kohalike valimiste Nõmme ringkonna (Valimisringkond nr 6) tulemuste graafika pildina?
                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Kas keegi teab, kus siin foorumis oli Martin Müürsepa reklaam, oli mingil pildil kelluga müüri juures. Vist ehitustööriista oma.
                                Mürka teema. teema Martin Müürsepp.



                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X