320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Emv Vaata postitust
    1. Ei ole. 4k on hetkel ikka ja ainult hardcore mängukonsoolidele austajatele. Teles on hea, kui lähemate aastate jooksul FHD pildi kätte saame (ilma igasugu solkimiseta), 4k on ikka kauge kauge. Lisaks, selleks, et 4k reaalselt ka nautida, peab olema kaugus telerist väga optimaalne. Ehk nii ei saa, et mul on sein siin, diivan siin - ostan 4k ja oi kui vinge pilt kohe. Suure tõenäosusega random kaugusel ei tee sa vahet FHD'l ja 4k'l. Erinevalt diagonaalist siis erinev kaugus. Sama jutt kehtib ka tegelt FHD kohta ja see ongi oluline nüanss mida jälgida. Ära osta telerit, et "mulle tundub" et 56" on lahe, vaid otsusta, kuhu see läheb, mõõda kaugus ära - ja siis googleda optimaalne teleri diagonaal. Pärast oled väga rahul.
    Mida tähele panna veel? Ühendused, kas mängib USB'lt, kas mängib kõvakettalt - mida mängib.
    Garantii, kes ja kus teostab. Heli - soojalt soovitaks kasvõi soundbari, kui eraldi kõlareid pole. Telerid on nii õhukesteks aetud, et mingit heli sealt enam loota eriti pole. Ehk - kas mudeliga käib kaasa ka näiteks komplektis soundbar, mis välimusega ideaalselt sobib.
    Aga jah, 4k on selline naabrist parem teema praegu. Reaalselt ei ole sellega midagi teha.

    Android - maitse asi. Ei ütleks, et vaja on. Kui tarvis miskit streami jälgida, siis lased arvutist pildi telerisse (see ühendus luua kodus on väga positiivne igal juhul, isegi, kui ei taha pira vaadata.)
    DLNA vms võiks olla, julgen soovitada.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Kelly Sildaru võitiski X-Gamesi ära! Ülikõva saa vutus aga millest ma aru ei saa on see, et alles eile või üleeile oli jutt, et tal pole oma vähese kehakaalu tõttu sellel trassil lootustki, vahepeal räägiti, et hea kui startigi läheb? Oskab keegi selle ala asjatundja seda seletada?

      Kommentaar


        4k contenti pole praktiliselt saadaval ning ei tule ka lähemal ajal. See on lihtsalt uus müügiartikkel SmartTV ja 3D asemel, et tekitada mitteteadjas kliendis "wow" faktorit (kuna tema ju ei tea et sellist contenti ei ole pmst saadaval). Lisaks veel siis see jutt, et 4k'l ja 4k'l on vahe: Kas seda saab ainult HDMI pealt mängida või (ka) USB pealt. Osadel telekatel on veel selline asi, et ainult 1 HDMI toetab 4k'd. Mis frame rate sellel 4k'l on 24, 60?. Küsimusi palju, aga jah nagu välja toodud siis reaalset kasu sul kodus sellest ei ole.
        Android ei ole must have. Puhas subjektiivne teema mis sinule meeldib, tasub telekaid enne näppimas käia lihtsalt.
        Androidiga on lihtsalt ühilduvus sinu androidi moblaga kergem, vist peaks olema ka võimalik chrome'st otse telekasse androidTVsse streamida. Aga noh, "kaabel taha meetod" on alati kõige töökindlam lahendus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Kelly Sildaru võitiski X-Gamesi ära! Ülikõva saa vutus aga millest ma aru ei saa on see, et alles eile või üleeile oli jutt, et tal pole oma vähese kehakaalu tõttu sellel trassil lootustki, vahepeal räägiti, et hea kui startigi läheb? Oskab keegi selle ala asjatundja seda seletada?
          Määretega ei tehtud mingit sada imet? Aga saavutus on maru jah. Väga hea emotsioon reede õhtusse!

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            4k contenti pole praktiliselt saadaval ning ei tule ka lähemal ajal. See on lihtsalt uus müügiartikkel SmartTV ja 3D asemel, et tekitada mitteteadjas kliendis "wow" faktorit (kuna tema ju ei tea et sellist contenti ei ole pmst saadaval). Lisaks veel siis see jutt, et 4k'l ja 4k'l on vahe: Kas seda saab ainult HDMI pealt mängida või (ka) USB pealt. Osadel telekatel on veel selline asi, et ainult 1 HDMI toetab 4k'd. Mis frame rate sellel 4k'l on 24, 60?. Küsimusi palju, aga jah nagu välja toodud siis reaalset kasu sul kodus sellest ei ole.
            Android ei ole must have. Puhas subjektiivne teema mis sinule meeldib, tasub telekaid enne näppimas käia lihtsalt.
            Androidiga on lihtsalt ühilduvus sinu androidi moblaga kergem, vist peaks olema ka võimalik chrome'st otse telekasse androidTVsse streamida. Aga noh, "kaabel taha meetod" on alati kõige töökindlam lahendus.
            4K-d 3Dga nüüd küll võrrelda ei maksa. 4k on ühel päeval ikkagi "must have", 3D oli aga jah sel kujul nagu pakuti pigem ajutine reklaamfunktsionaalsus. Enda teleri puhul olen 3D-d lihtsalt katsetanud, mingit praktilist mõtet pole ma sellel leidnud.
            Üldiselt ei maksa kõige odavamaid mudeleid taga ajada. Pigem jätta 4k praegu välja ja võtta selle arvelt muus osas parem televiisor. Kas nimetatud hinnaga pole mitte ka ekraani mõõt nii väike, et kogu 4k mõte kaob ära?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Tarbija tajub uusi ja kõrgemaid hindu ilmselt alles uue nädala teisel poolel, sest nädala esimestel päevadel realiseerivad kütusefirmad veel vana, madalama hinnaga kütust

              Kas see tähendab, et saab esimesel veebruaril tankida veel hea hinnaga kütust? Või kui ikkagi tõusevad kohe esimesest, siis kas kohe peale südaööd või siiski vähe hiljem?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                4K-d 3Dga nüüd küll võrrelda ei maksa. 4k on ühel päeval ikkagi "must have", 3D oli aga jah sel kujul nagu pakuti pigem ajutine reklaamfunktsionaalsus. Enda teleri puhul olen 3D-d lihtsalt katsetanud, mingit praktilist mõtet pole ma sellel leidnud.
                Üldiselt ei maksa kõige odavamaid mudeleid taga ajada. Pigem jätta 4k praegu välja ja võtta selle arvelt muus osas parem televiisor. Kas nimetatud hinnaga pole mitte ka ekraani mõõt nii väike, et kogu 4k mõte kaob ära?
                Väga ilusti annab võrrelda kuna hetkel ongi 4k ainult reklaamfunktsionaalsus millel praktilist kasutust on äärmiselt vähe. Millal see "üks päev" tuleb ja miks ta "must have" on? Viimase lausega ütlesid ilusti ära, et alles suuremate ekraanisuurustega hakkab mingit vahet tegema. Ostad kuskil 50 tollise või väiksema siis ei tee enamus tavakasutajaid mingit vahet mis reso on (eeldusel, et framerate on sama). Ja selleks ajaks kui see sul juba must have on siis on sul esiteks juba üleüldiselt terve telekakomplekt vingem (alustades tehnilistest näitudest ning lõpetades funktsionaalsusega).
                Contenti osas siis praegu ei ole paljudel telekanalitel isegi FullHD content olemas/tulemas. Millal see 4k'le üleminek veel tuleb, et sul temast reaalselt igapäeva elus kasu oleks. 5-10 aasta pärast heal juhul (ja seda päris tõsiselt rääkides). Jah sa saad 4k bluraysid passida (ja ka neid ei ole hetkel just väga palju liikvel) aga kui tihti sa seda reaalselt ikka teed (v.a. Koopia kes vist tõepoolest päevad läbi ainult filme vaadata saabki). All in all - pointless praegu seda 4k'd taga ajada.

                Kommentaar


                  Lisaks pole praegu kodudes ühendusi mis suudaks 4k pilti pakkuda ja julgeks ennustada, et lähema 10 aasta jooksul ei tule ka. Massitarbesse siis, friike leiab alati.

                  Kommentaar


                    Peangi silmas 5+ aastat. Ehk praegu on see mõttetu ja mõttetu on ta väikese ekraani puhul. Kuid 3Dga ma teda samasse patta siiski ei paneks, vastupidiselt 3Dle on tegemist siiski tehnoloogia edasi arendamise, mitte uue võimalusega, mis ei pruugi kasutust leida. Ehk nagu ma ütlesin - tegemist ei ole mõttetusega nagu 3d aga praegu ei maksa selle eest lisaraha välja käia kui nii madal hinnapiir ees.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Lisaks pole praegu kodudes ühendusi mis suudaks 4k pilti pakkuda ja julgeks ennustada, et lähema 10 aasta jooksul ei tule ka. Massitarbesse siis, friike leiab alati.
                      MA olen täiesti veendunud, et tuleb kiiremini kui 10 aastaga. Kui mõtled mis oli 10 aastat tagasi, siis arvesta et progress üha kiireneb.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kui ma olen enda gmail kontolt paar kirja täielikult kustutanud, kas mul on võimalus neid kuidagi tagasi saada?

                        e: sain


                        e2: Või siiski ei saanud. Kirjutasin neile pika kirja ja tuli automaatne vastus "blablabla...ei...blablabla".
                        Kirjutades teise kirja, et proovige mind ikka mõista ja aidake hädast välja, tuli sama vastus paari sekundi jooksul tagasi. Support my ass.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Üheks võimaluseks on ehk teise osapoole käest küsida, et saadaks kirjavestluse uuesti. Või kui automaatset synci pole, siis äkki telefonis, tahvlis vms on veel kustutamata.


                          -e-: Õhtulehe sporditoimetus, mis toimub?
                          Argentiinlanna Zaira Nara pole spordimaailmale võõras nimi - 2011. aastani oli ta Uruguay jalgpalluri Diego Forlani kihlatu, kuid õige pea leidis tee Argentiina tennisisti Juan Monaco voodisse. Pole ka ime miks, sest modelli ja saatejuhina töötav Nara on kuum-kuum-kuum! Praegu ootab Nara hoopis safarimehelt Jakob Von Plessenilt last, kuid see pole neiut takistanud oma Instagrami jätkuvalt seksikaid pilte üles toppimast.

                          Kommentaar


                            Kas kellegil on olnud sellist probleemi, et auto uks ei avane seest poolt aga väljast avaneb? Ise muud ei oska arvata kui ehk on tross seal ukse sees katki läinud vms. Või kas võib tegemist olla ka mingi lihtsama jamaga?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              proovi lingi juurest see plastik maha kakkuda. Äkki on tross lahti tulnud lihtsalt.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Kas kellegil on olnud sellist probleemi, et auto uks ei avane seest poolt aga väljast avaneb? Ise muud ei oska arvata kui ehk on tross seal ukse sees katki läinud vms. Või kas võib tegemist olla ka mingi lihtsama jamaga?
                                Lapselukk peale läinud?
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X