320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis muusikapala Serie A mängudel meeskondade rivistusel mängib?

    Kommentaar


      Mis muusikapala mängib tavaliselt Kaitsejõudude paraadil kui president tervitab seal üksuseid ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Reisisaatja Vaata postitust
        Mis muusikapala Serie A mängudel meeskondade rivistusel mängib?

        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Mis muusikapala mängib tavaliselt Kaitsejõudude paraadil kui president tervitab seal üksuseid ?
          https://www.youtube.com/watch?v=WVtF...youtu.be&t=650
          "Pidulik marss" on Eero Liivese orkestriteos (marss).
          27. jaanuaril 1923 kehtestati see riigivanema tervitusmarsiks. Enne seda kasutati tervitusmarsina "Porilaste marssi".

          Kommentaar


            Tuntud ka kui "presidendi marss".
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Planeerin võistlusreisi jaoks Horvaatiasse lendu 5le inimesele. Olen seda varasematelgi aastatel erinevatesse sihtkohtadesse teinud ja pole seni probleemi olnud. 3-4 kuud ennem ostes olen alat saanud hinna 200-250 eurot mõnda euroopa linna, olgu see siis Lufthansa või lennjaam.ee kaudu. Seekord, otsides Mai kuusse reise läbi 5 erineva lähedalolevale lennujaama ei leia sisuliselt alla 400 euro pileteid edasi-tagasi sõiduks.
              Kasutades booking.com, google flights ja sarnaseid otsinguid, olen leidnud 220-260 euroseid pakkumisi. Samas viitavad need kõik igasugu kahtlastele bookingfirmadele mille kohta googeldades leiad 10 korda rohkem negatiivset kui positiivset.

              Pika juttu kokkuvõtteks oskab keegi äkki soovitada kust ma võiksin alustada kui sooviksin 3 kuu pärast soodsamaid lennupileteid Horvaatiasse? Kas erinevaid booking.com poolt suunatavaid broneerimislehti ja otsingulehti tasuks usaldada või mitte?
              Tänud ette.

              Näiteks selline portaal nagu airtickets24 pakub mulle ideaalsete aegadega seda reisi 224 euroga. Samas kommentaare lugedes kohe üldse ei tea kas usaldada või mitte.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                azair.eu - näitab kes lendab ja pakub viidet lendaja kodulehele, et pilet osta
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  skyscanner.com annab ka erinevaid otsinguvõimalusi (flexible times, citys, countrys jne). Näitab ka lennufirma ära. Kui ümberistumine sobib, siis Turkish Airlines pakub läbi Istanbuli Zagrebisse 245 euri, edasi tagasi.

                  Kommentaar


                    Mis medal Artur Talvikul rinnas oli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Planeerin võistlusreisi jaoks Horvaatiasse lendu 5le inimesele. Olen seda varasematelgi aastatel erinevatesse sihtkohtadesse teinud ja pole seni probleemi olnud. 3-4 kuud ennem ostes olen alat saanud hinna 200-250 eurot mõnda euroopa linna, olgu see siis Lufthansa või lennjaam.ee kaudu. Seekord, otsides Mai kuusse reise läbi 5 erineva lähedalolevale lennujaama ei leia sisuliselt alla 400 euro pileteid edasi-tagasi sõiduks.
                      Kasutades booking.com, google flights ja sarnaseid otsinguid, olen leidnud 220-260 euroseid pakkumisi. Samas viitavad need kõik igasugu kahtlastele bookingfirmadele mille kohta googeldades leiad 10 korda rohkem negatiivset kui positiivset.

                      Pika juttu kokkuvõtteks oskab keegi äkki soovitada kust ma võiksin alustada kui sooviksin 3 kuu pärast soodsamaid lennupileteid Horvaatiasse? Kas erinevaid booking.com poolt suunatavaid broneerimislehti ja otsingulehti tasuks usaldada või mitte?
                      Tänud ette.

                      Näiteks selline portaal nagu airtickets24 pakub mulle ideaalsete aegadega seda reisi 224 euroga. Samas kommentaare lugedes kohe üldse ei tea kas usaldada või mitte.
                      Adria airways / NAG? Mina sain juuliks edasi-tagasi reisi lehelt otse ostes 209EUR aga see oli Touresti pakkumine. Hetkel maikuud vaatan, siis näitab ilusti keskmiseks hinnaks edasi-tagasi ca 233EUR. Liin siis Tallinn - SPLIT - Tallinn. Split siis kuurort. Vahepeal reklaamis ka Rjiekasse ca 200eur. Adria airwaysi kodukas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Mis medal Artur Talvikul rinnas oli?
                        Ja mis vorm tal seljas oli?
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Mõni ettevõte eestis selliseid asju ka toodab? 1/0 trükiga
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Adria airways / NAG? Mina sain juuliks edasi-tagasi reisi lehelt otse ostes 209EUR aga see oli Touresti pakkumine. Hetkel maikuud vaatan, siis näitab ilusti keskmiseks hinnaks edasi-tagasi ca 233EUR. Liin siis Tallinn - SPLIT - Tallinn. Split siis kuurort. Vahepeal reklaamis ka Rjiekasse ca 200eur. Adria airwaysi kodukas
                            https://www.adria.si/en/
                            No mul on kindlad p2evad millal seal vaja olla ja selleks ajaks pole yhtegi m6istliku hinnaga varianti veel leidnud. Igasugu skyscannerid pakuvad kyll normaalseid variante, aga need on k6iksugu erinevate bookinglehtede kaudu mille kohta googeldades leiab vaid negatiivset tagasisidet.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kõige ägedamad kostüümi- ja parukalaenutused Eestis? (Tallinn, Tartu, Pärnu)
                              Tallinnas
                              A'la kostüümilaenutus (http://kostyym.edicypages.com/kontakt )

                              Must Luik (http://www.mustluik.ee/) on väiksem ja sutsu kallim.

                              Rohkematega kokkupuudet pole.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Telemaja http://info.err.ee/l/tootedjateenused/kostyymilaenutus
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X