320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Ja mis vorm tal seljas oli?
    Ringvaates rääkis just, et Vabatahtlike merepäästjate vorm vms.

    Kommentaar


      Opadii. Teema oli teisele lehele vajunud, seega tõstatame.

      Mureks Spotify. Olen nimelt premium kasutaja ja raali peal töötab laitmatult. Probleem aga telefoni peal. Alles on ainult playlistid, mis ma olen kunagi reisimise tarbeks offline'i salvestanud. Kui valida "Songs" või "Albums", siis on kõi kadunud - ütleb vaid, et "Your favourite songs/albums will appear here" ja kogu moos.

      Artistide nimistus on röögatud 3(!) bändi alles jäänud ei tea kui mitmesajast. Kellelgi veel säänne mure olnud? Ettepanekuid?

      Kommentaar


        Kas tänane Flora vs Kalju mäng toimub õues või sees?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Pigem õues. Ja nagu näha, see info jalgpall.ee ilusti olemas.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kas Premium liiga kohta on sarnane fantasy olemas nagu näiteks BPL oma. Tegelt ei tohiks ju väga keeruline olla enam see, kuna nüüd märgitakse söötjaid protokolli ka.

            Kommentaar


              kas delfi rahva hääl vms muud rubriigid mis sisaldavad väidetavalt rahva poolt saadetud artikleid, on for real toimetusse saabunud lood, või on kusagil kontori kaugemas otsas paar töötajat kes neid valmis vorbivad, et midagi oleks üles laadida?

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                kas delfi rahva hääl vms muud rubriigid mis sisaldavad väidetavalt rahva poolt saadetud artikleid, on for real toimetusse saabunud lood, või on kusagil kontori kaugemas otsas paar töötajat kes neid valmis vorbivad, et midagi oleks üles laadida?
                http://publik.delfi.ee/news/kino/aha...se?id=71226915 Selle saatsin mina näiteks Rahva Häälde. Pärast, kui teada saadi, et see polnudki ahastuses pereema, vaid minu troll, siis oldi natuke pahased.

                Kommentaar


                  Tänud, teen sellest omad järeldused nendepoolsete filtrite kohta. Nii muuseas, siis isegi mäletan toda ahastuses pereema teksti ning wtf moment oli olemas. Propsi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    Tänud, teen sellest omad järeldused nendepoolsete filtrite kohta. Nii muuseas, siis isegi mäletan toda ahastuses pereema teksti ning wtf moment oli olemas. Propsi!
                    See oli tõeline veebihitt. Facebook ahhetas, ökoemmesid sõimati ja mina irvitasin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      See oli tõeline veebihitt. Facebook ahhetas, ökoemmesid sõimati ja mina irvitasin.
                      Ning mis oli eesmärgiks?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Ning mis oli eesmärgiks?
                        Just for fun, for a laugh, for haa-haa-haa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See oli tõeline veebihitt. Facebook ahhetas, ökoemmesid sõimati ja mina irvitasin.
                          Vale asja eest said Bonnieri omal ajal. See krabipulkade lugu on päris lege. 348 faking kommentaari sellisel uudisel!? Googeldasin Delfi enimloetud artiklite kohta läbi aegade. Seisuga 2014 november oli selline statistika välja toodud. Krabipulkade artiklil oli rohkem kommentaare, kui uudisel, et lennuk Ülemiste järve jääle maandus (318) näiteks.

                          Sa muidu saad uurida ka, et palju sellel uudisel näiteks kokku klikke oli? Või on mingit statistikat, et mis keskmiselt klikkijate vs kommenteerijate suhe võib olla tavaliselt? 348 kommentaari juures peaks klikkide arv päris rets olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Seksi-Kristi lool oli ikka mitu tuhat kommentaari.
                            Seda muidugi. Üle tuhande kommentaariga uudiseid on palju. Lihtsalt see torkas esimese hooga kohe silma.

                            Kommentaar


                              Selline tore küsimus, et kas keegi oskab soovitada mingit peopaika kus pidada 7 aastaseks saava poisi sünnipäeva?
                              Eelistatult võiks olla nii, et terve peoala on meie päralt (mitte nagu nt skypargis kus on ainult peotoad).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Vale asja eest said Bonnieri omal ajal. See krabipulkade lugu on päris lege. 348 faking kommentaari sellisel uudisel!? Googeldasin Delfi enimloetud artiklite kohta läbi aegade. Seisuga 2014 november oli selline statistika välja toodud. Krabipulkade artiklil oli rohkem kommentaare, kui uudisel, et lennuk Ülemiste järve jääle maandus (318) näiteks.

                                Sa muidu saad uurida ka, et palju sellel uudisel näiteks kokku klikke oli? Või on mingit statistikat, et mis keskmiselt klikkijate vs kommenteerijate suhe võib olla tavaliselt? 348 kommentaari juures peaks klikkide arv päris rets olema.
                                Ütleme nii, et sellel lool on 5 korda vähem, kui noore naise pihtimusel orgiatel käimise kohta. Aga samas on sellel lool kaks korda rohkem klikke, kui näiteks Henrik Kalmeti paljatillikal. Seega on üsna hea näitaja.

                                * andmed pole avalikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X