320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei vasta.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Miks ei võiks teiste liigade ennustusvõistlused ka ristnurka kolida? Või liiga palju jeblamist?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Sooviks äkilisemat sporti filmida ja mul on raha ca.800-900€. Kas valida DSLR või camcorder? Filmitavad lõigud on lühikesed, seega DSLRi limiteeritud filmimise aja piirang ei huvita hetkel.
        Võtmeomadused võiks veel olla Macro võtted ja slow-mo. 4K'st ka ära ei ütleks.

        Kui on mõni pädev arutelu mujal foorumis või veebis, siis võib linki jagada.

        Kommentaar


          Mis GoPro-l viga on?

          Kommentaar


            Esimene tulumaksutagastus korterilaenult.
            Millal võiks oodata? mInusugused saavad vist hiljem.

            Kommentaar


              1. Miks osadel munadel sellised veretäpid sees on?

              2. Kes mäletab, mis raadiokanalid nii 90ndate keskel kõige populaarsemad olid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Fouree Vaata postitust

                2. Kes mäletab, mis raadiokanalid nii 90ndate keskel kõige populaarsemad olid?
                Raadio 2
                KUKU
                Uuno
                Sky Plus
                eks ta nii vast oli

                Mingi B3 või selline asi oli ka, aga panid pillid kiirelt kotti. Järelikult polnud väga pop.

                Kommentaar


                  Top Raadio?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    1. Miks osadel munadel sellised veretäpid sees on?

                    2. Kes mäletab, mis raadiokanalid nii 90ndate keskel kõige populaarsemad olid?
                    1. Kakoi veretäpid???
                    2. Üldarvestuses vist Vikerraadio nagu praegugi, noorte hulgas R2. Kuigi ma ise olin lausa allergiline Roosilehe ja eriti Rannamäe möla peale. iseäranis see tervitamismaania oli jube - "tere, ma tervitaks Madist ja Triinut ja Marit, kes mul kõrval seisab" - ja nii tundide kaupa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      2. . Kuigi ma ise olin lausa allergiline Roosilehe ja eriti Rannamäe möla peale. iseäranis see tervitamismaania oli jube - "tere, ma tervitaks Madist ja Triinut ja Marit, kes mul kõrval seisab" - ja nii tundide kaupa.
                      höhöhöh. Ei tasu ka koera tervitamist unustada. ja emaT ja isaT

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mis GoPro-l viga on?
                        "GoPro" on olemas. Fookus, field of depth jne actioncam ei paku. Pildikvaliteet on ka erinev.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Esimene tulumaksutagastus korterilaenult.
                          Millal võiks oodata? mInusugused saavad vist hiljem.
                          Endal pmst sama küsimus, kuid mul oli lisaks korterilaenule veel muid asju ka sees. Eks neil kellel on mitte-palgalt-vaid-milleltki-muult midagi tagasi saada vist kontrollitakse korralikumalt üle ka, et sa sinna mingit kelbast pole ajanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            höhöhöh. Ei tasu ka koera tervitamist unustada. ja emaT ja isaT
                            See tervitamisteema tõi kaasa ka omal ajal populaarse anekdoodi. Oli vist umbes nii, et enne mahalaskmist (või kuldkalake pärib) küsitakse kolme rahvuse esindajalt viimase soovi ja eestlane küsib, et kas tervitada saab?

                            Aga kui siin TOP-raadiost juttu tuli, siis küsimus: millega seletada, et Makarovi ärid sedavõrd kõrbesid? Oli tal ööklubi, tele- ja raadiojaam, ajakiri Kuum, korraldas kontserte ja jumal teab mis veel. Kõigega põrus ja krahhiga lõppes ka Rock Summeri teine tulemine. Ometi peaks kogemusi olema. Milles asi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Esimene tulumaksutagastus korterilaenult.
                              Millal võiks oodata? mInusugused saavad vist hiljem.
                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Endal pmst sama küsimus, kuid mul oli lisaks korterilaenule veel muid asju ka sees. Eks neil kellel on mitte-palgalt-vaid-milleltki-muult midagi tagasi saada vist kontrollitakse korralikumalt üle ka, et sa sinna mingit kelbast pole ajanud.

                              Dokumendid Maksu- ja Tolliametisse viidud ikka? Oma eelmise ning praeguse korteriga sain küll suhteliselt kohe, märtsi alguseks.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                ära eputa
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X