320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parandatud ... ootaks endiselt vastust...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      lamell- või naastrehivd?

      Kommentaar


        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
        Parandatud ... ootaks endiselt vastust...
        kui kunagi nii vanaks saad, et autojuhi lubasid hakkad tegema, siis autokoolis tehakse sulle selgeks. seni poel sul selle infoga midagi peale hakata.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Rein, kamoon. Millest muust sa plikisidega ikka vahetunnis räägid, kui mitte kummidest och rehvidest.

          Tuleb kuidagi poste koguda.

          Lihtne küsimus ja võimalikult lihtne vastus:
          Rehvide valmistamisel arvestatakse olusid, milles rehve kasutama hakatakse.
          Naastrehvide erinevus suverehvide omadest on lihtsam. Naastrehvidesse on keeratud teatud arv naaste ehk naelu. Kurjemas variandis, sportimise tarbeks, lausa piike.
          Lamellrehviga on keerulisem. Sisuliselt võib lamelliga sõita nii suvel kui talvel. Lamellrehvil on muster sügavam kui suverehvil. Loomulikult on see muster ka erinev. Lamellrehvi segu on pehmem kui suverehvil. Kui sõita suvel või sügisel lamelliga asfaltil, siis auto "ujub" üsna tugevalt. Naastrehvid hävitavad jõuliselt asfalti. Eesti kliimas piisab linnainimese sõitudeks lamellrehvist täiesti.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Kas keegi teab kust leiaks sellise andmebaasi/otsingumootori/lehekülje, kust saaks leida näiteks Barcelona tulemused Inglismaa klubide vastu..või siis näiteks üldse Hispaania klubide tulemused Inglise klubide vastu (Meistrite liigas)...Kannikas ja Mardikas alati armastasid enne mänge välja tuua seda statistikat..Oskab siis keegi mingi lingi visata?

            Kommentaar


              Algselt postitas uvv Vaata postitust
              Rein, kamoon. Millest muust sa plikisidega ikka vahetunnis räägid, kui mitte kummidest och rehvidest.

              Tuleb kuidagi poste koguda.

              Lihtne küsimus ja võimalikult lihtne vastus:
              Rehvide valmistamisel arvestatakse olusid, milles rehve kasutamahakatakse.
              Naastrehvide erinevus suverehvide omadest on lihtsam. Naastrehvidesse on keeratud teatud arv naaste ehk naelu. Kurjemas variandis, sportimise tarbeks, lausa piike.
              Lamellrehviga on keerulisem. Sisuliselt võib lamelliga sõita nii suvel kui talvel. Lamellrehvil on muster sügavam kui suverehvil. Loomulikult on see muster ka erinev. Lamellrehvi segu on pehmem kui suverehvil. Kui sõita suvel või sügisel lamelliga asfaltil, siis auto "ujub" üsna tugevalt. Naastrehvid hävitavad jõuliselt asfalti. Eesti kliimas piisab linnainimese sõitudeks lamellrehvist täiesti.

              Kunagi juhtusin kuulma mingit raadiosaadet kus väideti et naastrehvid on uutel teedel pigem kasulikud kui kahjulikud kuna pidavat asfaldit karestama!

              Kommentaar


                V6in omast kogemusest r22kida, et t2nase ilmaga polnd lamellidest kyll mingit kasu. Peamiselt sellep2rast, et nad olid pagasnikus.

                (ha, ha. peaks oma naljasaate peale m6tlema.)
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  kas ma olen ainuke, kellel msn streigib? mingisugune tõrkekood 80048831

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gaius Vaata postitust
                    Kunagi juhtusin kuulma mingit raadiosaadet kus väideti et naastrehvid on uutel teedel pigem kasulikud kui kahjulikud kuna pidavat asfaldit karestama!
                    Ma olen jällegi kuulnud, et vistrikud pidid näost ära kaduma siis kui pealt määrid neid meega ja seestpoolt kana sitaga.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      kas ma olen ainuke, kellel msn streigib? mingisugune tõrkekood 80048831
                      Mul töötab väga hästi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas uvv Vaata postitust
                        Rein, kamoon. Millest muust sa plikisidega ikka vahetunnis räägid, kui mitte kummidest och rehvidest.

                        Tuleb kuidagi poste koguda.

                        Lihtne küsimus ja võimalikult lihtne vastus:
                        Rehvide valmistamisel arvestatakse olusid, milles rehve kasutama hakatakse.
                        Naastrehvide erinevus suverehvide omadest on lihtsam. Naastrehvidesse on keeratud teatud arv naaste ehk naelu. Kurjemas variandis, sportimise tarbeks, lausa piike.
                        Lamellrehviga on keerulisem. Sisuliselt võib lamelliga sõita nii suvel kui talvel. Lamellrehvil on muster sügavam kui suverehvil. Loomulikult on see muster ka erinev. Lamellrehvi segu on pehmem kui suverehvil. Kui sõita suvel või sügisel lamelliga asfaltil, siis auto "ujub" üsna tugevalt. Naastrehvid hävitavad jõuliselt asfalti. Eesti kliimas piisab linnainimese sõitudeks lamellrehvist täiesti.
                        ka naastrehvid on pehmemast segust kui suverehvid.

                        Kommentaar


                          Kas teil ka valutas kui tarkusehambad hakkasid välja tulema? Krt mul teeb valu raisk :S
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Kas teil ka valutas kui tarkusehambad hakkasid välja tulema? Krt mul teeb valu raisk :S
                            jep valutabki.

                            huvitav kas peaks hambaarsti või kellegi teise juurde pöörduma kui neid välja tahan saada? ilged tüütused on
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              võid ka avenüüsse minna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ma olen jällegi kuulnud, et vistrikud pidid näost ära kaduma siis kui pealt määrid neid meega ja seestpoolt kana sitaga.
                                Kas sa ajasid pistriku vistrikuga segamini või ei saa ma aru :S... kuidas vistrikku/pistrikku seest kanasitaga määrida? :S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X